Chelsea

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-06-24, 10:10

Czesc Ciri dawno Cie nie bylo!!!Mysle ze Chelsea tez by chetnie pobroiloa z siostra bo na osiedlu to nikt z nia nie chce brykac :( oprocz mamusi ktora raz na jakis czas udaje sie nam dorwac i potarmosic troszeczke :mrgreen: :mrgreen: Chelsea ma teraz taki sezon lozkowo-lawkowy-w domu wspina sie na wszystkie lozka i sofy a na spacerze na lawki :mrgreen: :mrgreen: ale podobno to ma po mamusi ktora tez jest 'kanapowym bernenczykiem " ;-)
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez Ciri » 2009-06-24, 10:59

Nie było bo czasu brakowało, studia trzeba było skończyć :) Ciri z pewnością zazdrości Chelsea tego kontaktu z Mamą, ale jakoś jej to wynagradzamy, teraz nasz Łobuz ma opiekę całodobową także jest szczęśliwa że na podwórko może wychodzić kiedy sobie chce. A jak Chelsea ma z czystością? nauczyła się już zawsze robić siku na polku?
Avatar użytkownika
Ciri
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:13
Lokalizacja: Wierzchosławice
psy: Ciri

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-06-27, 08:32

Przepraszam ze po chwilowej przerwieale tez musialam zamknac sesje... no ale od wczoraj mam oficajlne wakacje i mam zamiar zajac sie tym malym potworem bernenskim :lol: :lol: Chelsea z czystoscia ma jeszcze male problemy-owszem na polu ladnie sika i kupka ale te 2-3 godz pomiedzy spacerami nie zawsze utrzyma wiec podkladzik jeden w domu zawsze jest!no i czasem nas nie ma dluzej wiec wtedy tez nie utrzyma...no ale coz-liczymy na to ze z dnia na dzien bedzie lepiej!a Ciri jak?tez dalej posikuje w domu?
Wogole to tak sobie mysle ze teraz jak mam czas to musze Chelsee nauczyc troszke posluszenstaw bo rozbestwila nam sie strasznie,coprawda umie ladnie usiasc i zawolana na spacerze"Chelsi do mnie " zawsze przybiega ale tak ogolnie to zbytnio grzeczna to ona nie jest :-/ tzn nie to zeby rozrabiala ale np kazdego przechodnia musi zaczepic,z wszystkim chce sie bawic i witac a ja zdaje sobie sprawe ze nie kazdy musi miec na to ochote!teraz to jeszcze jakos ja utrzymam ale jeszcze pare kg i juz bedzie to ponad moje sily...zobaczymy...
a dzisiaj jak sie uda wybieramy sie z Blusia na CACIB na awf poogladac inne Bernolki ;-) ;-)
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez Ciri » 2009-06-27, 13:59

Z czystością sobie radzi, jeżeli chce siku albo kupkę to piszczy do drzwi i się ją wypuszcza, tylko że u nas praktycznie cały czas ktoś jest w domu, czasem nie ma z 4 godzinki to tyle wytrzymuje, przez noc jest sama i nie zostawia nam niespodzianek na rano, także pod tym względem jesteśmy bardzo zadowoleni :)
U mnie Ciri umie siad, leżeć, aport, łapa i jak się ją woła to zaraz przychodzi, na spacerze idzie swobodnie, chyba że - i tu w przeciwieństwie do Chelsea - ktoś idzie obcy to wtedy siada i się boi, nie da się pogłaskać. Obcych ludzi lubi tylko jak jest na swoim podwórku, na spacerach woli się z nikim nie kontaktować.
Avatar użytkownika
Ciri
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:13
Lokalizacja: Wierzchosławice
psy: Ciri

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-06-28, 12:02

No to pieknie sie Ciri spisuje ;) My nie dotarlusmy wczoraj na CACIB :cry: pogoda nas odstraszyla... za to dzisiaj pancia od rana zrzuca mase zdjeci Malucha-Juz Nie Malutkiego i wybralam dla Was kochani troche ;-)
sunia w calej okazalosci
Obrazek
Jak przystalo na psa pasterskiego pilnuje stada :lol:
Obrazek
Obrazek
wspindrania sie ciag dalszy
Obrazek
piesek poduszkowo-kanapowy (po mamusi to ma :mrgreen: )
Obrazek
Obrazek
puszcza oczko do Wszystkich forumowiczow
Obrazek
moje lozko stalo sie ulubionym miejscem tego Potwora
Obrazek
i te czarne kropeczki na wciaz jeszcze rozowych poduszeczkach stop
Obrazek
z moja mamusia najukochansza
Obrazek
Obrazek
okazjonalnie pies podlogowy
Obrazek
a tu Kochani-moje ulubione-po kazdym spacerze w deszczu nasza Chelsee zamienia sie w karbowana panienke,te jej loczusi sa boskie :-D :-D
Obrazek
Obrazek

no to moze na tyle dzisiaj zdjec!!!
a tak anegdostycznie to Wam jeszcze opowiem ze nasza Mala jest naprawde pasterskim psem-jak Mila,nasza starsza kotka idzie na pole-tzn zeskakuje z balkonu to Chelsea dostaje szalu-szczeka na nia,krazy po balkonie no bo jej owca uciekla :lol: :lol: a jak wraca Mila na balkon to Chelsi nosem popycha ja do domu i pilnuje gdzie idzie :lol: :lol: takiego to stroza owiec mamy
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez Boyowa » 2009-06-28, 12:07

Śliczna :mrgreen:
http://img229.imageshack.us/img229/4051/obraz036f.jpg a tutaj mi ''kogoś'' przypomina tą minką... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boyowa
 
Posty: 3410
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-02, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów
psy: Beastie Boy Majowy Skarbiec

Re: Chelsea

Postprzez daria » 2009-06-28, 12:09

No widzę że Chelsea jednak polubiła bardzo łóżeczko :lol: fajna rośnie z niej dziewczyna
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Chelsea

Postprzez MRUCZanka » 2009-06-28, 12:21

śliczna jest :) więcej zdjęć :P
Avatar użytkownika
MRUCZanka
 
Posty: 1298
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-20, 10:17
Lokalizacja: Knurów koło Gliwic, Śląsk
psy: Benio [*]

Re: Chelsea

Postprzez Drixon » 2009-06-28, 12:36

Chelsinko wczoraj miałam okazję i zaszczyt poznać Twoją mamcie Blusię - świetna, niesamowicie ułożona sunia .. Pewnie Ty też taka będziesz po mamci :->
rośnij zdrowo !
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Chelsea

Postprzez dorciaj » 2009-06-28, 12:51

Asiu piękną masz dziewczynkę w domu. Widać, że świetny z Was duet.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-06-28, 12:56

Dziekujemy za mile slowa,nie wyobrazam sobie juz zycia bez Malej no i bez forum ;p
Kasiu jak ogladam Twojego Boya to tak jak bym widziala |Chelsee sprzad 2 miesiecy ;-)
a Blusia rzeczywiscie jest super ulozona i mam nadzieje ze nasz maly urwis tez wykaze sie posluszenstwem KIEDYS ... :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez katarina1 » 2009-07-06, 21:48

maleńka jest śliczna a zdjęcie z kicią boooskie :->
Avatar użytkownika
katarina1
 
Posty: 2307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-16, 13:49
Lokalizacja: KOSZALIN
psy: Lusia Spartańska Osada, Goliat (*)Spartańska Osada

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-07-06, 22:04

Witamy ;-) zdjecia beda za chwile a najpierw problem-otoz nasza kochana sunia chodzi juz bardzo chetnie na spacerki,z racji upalow chodzimy 4 razy 'na siku' przed dom a po 21 na dlugi ok 1-1,5 h spacer zeby sie wyiegala i wyszalala do woli jak juz jest chlodniej!i tu zauwazylam pewne problemy a mianowicie
1.Chelsea hasa sobie po lakach i polach i generalnie zawolana przybiega ale juz kilka razy zdarzylo mi sie ze uciekla gdzies w krzaki i moglam ja sobie wola i wolac,Chelsea do mnie i nic,zero reacji :-( dzisiaj juz przegiela bo uciekla mi przez chaszcze na tory kolejowe gdzie regularnie jezdza pociagi i na nic sie zdaly moje prosby,grozby wolania i krzyki ;( musialam tam wejsc i sila ja zabrac!i nie wiem co robic bo niby komende 'do mnie' jzu od dawna mamy opanowana i w 99% dziala ale dzisiaj jak potrzebowalam zeby zadzialala to nici z tego :-( nie chcialam jej karac wiec poprostu ja zabralam i 'przemowilam jej do rozsadku' ale boje sie ze taka sytuacja sie powtorzy i ze za ktoryms razem cos sie jej stanie :-/
2.drugim problemem jest to ze jak idziemy na spacer i sunia umysli sobie uwalenie sie w trawie to zadna sila nie jest w stanie ja ruszyc!zaczelam z nia w domu cwiczyc komende 'idziemy' i na polu tez ja ucze ale raz zadziala a raz nie,a jak Chelsik sobie umysli siedzenie w trawsku to koniec!dawniej pociagnelam ja i nie bylo problemu a teraz wazy juz za duzo,nie jestem w stanie ja udzwignac :-/
i zeby nie bylo ze tylko narzekam to ogolnie jest bardzo grzeczna i ladnie chodzi na smyczy,nie ciagnie nawet no chyba ze psa zobaczy ale ogolnie jest ok!ale jako ze forum jest do pomocy to prosze Was o rady ws postepowania w ww sytuacjach!!!
a teraz zdjecia :mrgreen:
tak jest teraz
Obrazek
a tak bylo 3 miesiace temu :lol:
Obrazek
jak widac kibelek dalej pozostal naszym ulubionym miejscem do spania :shock:
ale lozkiem tez nie pogardzamy zwlaszcza jak pancia sie uczy to trzeba jej pilnowac
Obrazek
Obrazek
jutro wrzuce zdjecia ze spacerku czyli Mala w akcji ;-)
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez katarina1 » 2009-07-06, 22:16

no cóz troszku się nie mieści na swoim ulubionym legowisku ;-)
śliczny pysiolek
Avatar użytkownika
katarina1
 
Posty: 2307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-16, 13:49
Lokalizacja: KOSZALIN
psy: Lusia Spartańska Osada, Goliat (*)Spartańska Osada

Re: Chelsea

Postprzez annasm » 2009-07-07, 10:34

1.musicie ćwiczyć komendę do mnie do upadłego
2. zawsze jak przyjdzie (nawet po godzinie wołania i biegania) trzeba się ucieszyć, nie wolno karać i przenmawiać do rozsadku bo nastepnym razem nie wróci
3. jak nie chce wracać to trzeba wołać robić z siebie głupa piszczeć skakać - musisz byc dla niej atrakcyjniejsza od tego co ma w krzakach i jak przyjdzie nagrodzić
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Chelsea

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-07-07, 12:50

Co do tego siadania może ona jest po prostu zmęczona :?:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Chelsea

Postprzez Ciri » 2009-07-07, 14:10

U mnie Ciri siada na chwilkę jak chce odpocząć albo jak jej gorąco, trzeba chwilkę poczekać a ona wstaje i idzie dalej :-)
Avatar użytkownika
Ciri
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:13
Lokalizacja: Wierzchosławice
psy: Ciri

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-07-07, 15:16

hmmmm no lae przysiasc odpoczac to jedno a uwalic sie w trawsku na 20 min to co innego :-/
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-07-07, 21:57

No to dzisiaj obiecane zdjecia spacerkowe mojego potwora :lol:
najpierw slawetne odpoczynki w trawie ;-)
Obrazek
Obrazek
wymoczylam sie juz z rosie to trzeba kurzem poprawic
Obrazek
swoja droga to Chelsea jest straszna fleja :-/ Blusiowy Pan mowi ze to po tatusiu bo Blusia ponoc zachowuje sie jak na dame przystalo :mrgreen:
bernus w biegu :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
co tam w trwaie piszczy
Obrazek
no i z Panciunia czyli mna we wlasnej osobie
Obrazek
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: Chelsea

Postprzez asienka » 2009-07-10, 21:18

hehe Pancia ma wakacje wiec spedza cale dnie ze swoim piesem co =sporej ilosci zdjec :lol:
miziamy sie
Obrazek
buzi buzi
Obrazek
i portrety moje najukochanszego na swiecie bernenskiego potwora pasterskiego
Obrazek
Obrazek
Chelsea na haju :lol: :lol:
Obrazek
z jezyczkiem :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
ps.mamy pierwszy sukces-dzisiaj udalo nam sie obejsc cale osiedle bez smyczy,przy nodze,bez wrzaskow i z reagowaniem na komendy odrazu ;) oczywiscie bez przekupstwa sie nie obeszlo no ale udalo sie ;-)
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości