Księżniczka Koma

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Księżniczka Koma

Postprzez ManiLeo » 2014-01-11, 16:43

Witamy ponownie...Cóż mogę napisać...Jestem pod wrażeniem Naszej Komci...Jest z nami zaledwie kilka godzin, a ja czuję jakby od zawsze była z nami. Daje nam same pozytywne wibracje. Jak na prawdziwa księżniczkę przystało jest bardzo spokojna, każdy ruch jest przemyślany. Szybko się uczy, po kilku komendach "Koma fe" odchodziła od misek z kocim jedzonkiem, hi hi chociaż próbuje wybadać moją czujność co jakiś czas zakradając się do kuchni :) Pokochali ją wszyscy jednak serduszko oddała głowie rodziny i chodzi za mężem krok w krok :) Bardzo obawiałam się reakcji kotów, zastanawiając się czy aby nie posiądą nowej umiejętności jaka jest chodzenie po ścianie. Jednak nie. Starsza kotka wykazuje duże zainteresowanie Komcia, bez wzajemności :) natomiast druga kicia bawi się w ...snajpera. Schowała się tak, że nikt nie wie gdzie. W kwestii dzieci...nie przeraża ją krzykliwy syn ani jego płaczliwy brat. Generalnie hałasy, lekki harmider jej nie odstraszają...Jest cudowna, kochana, wspaniała i moge tak wypisywac NAJ NAJ NAJ...ale najważniejsze...w końcu jest NASZA i z NAMI :*


obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ManiLeo
 
Posty: 25
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-09, 14:56
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Koma, Lexus

Re: Księżniczka Koma

Postprzez ManiLeo » 2014-01-11, 16:56

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ManiLeo
 
Posty: 25
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-09, 14:56
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Koma, Lexus


Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości