Hammerowe cmokasy

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Hammerowe cmokasy

Postprzez Alicja i Spartki » 2008-10-18, 20:48

Hammerku kochany piszę do Twojej pani żeby utulić jej żal, żeby uświadomić, że mimo takiej tragedii Ty tak bardzo ją kochasz że nie ma takiej siły która by was rozdzieliła. Trudno czasami los decyduje za nas jednak my jako ludzie nie potrafimy sie tak łatwo pogodzić z nieszczęsciem i w myslach pytamy Boga......... DLACZEGO BOŻE DLACZEGO,,,,,,,,,,,,,,,,,,

List od przyjaciela - mój anioł stróz
"Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie.
Nagle za krzaka wyszedł Diabeł:
- Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan.
- Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu.
- I co z tego - prychnął Diabeł - nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY.
Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział:
- Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce.
- To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł.
Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA.
- Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi.
- Dobrze - odparł dobry pies.
- Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola. Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat.
- Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie?
- Właśnie o to chodzi.
- Jak to? - zdumiał się pies.
- Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu. Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Ciebie znów.
I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM...

Hammerku nie powiem -ŻEGNAJ powiem do zobaczenia


,
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Hammerowe cmokasy

Postprzez Wydra » 2008-10-19, 21:54

Święte słowa Alicjo! ale tak naprawdę to wcale od tego nie jest lżej niestety :-(
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Hammerowe cmokasy

Postprzez Barb » 2008-10-20, 07:55

Alu, bardzo dziękuję!
Do tej pory nie możemy się pozbierać. Córka spała tej nocy ze mną, cały czas śni jej się Hammerek, jest rozbita. Mąż płacze i rzuca się w wir pracy aby nie zwariować. Ja trzymam się Boga i wiem, że nasz ukochany piesek biega po niebiańskich łąkach i jest szczęśliwy.
Meggy dała nam wspaniały prezent... Żurek będzie członkiem naszej rodziny.
Hammer zawsze będzie żył w naszych sercach i pamięci, gdyż był wyjątkowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Barb
 
Posty: 953
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-31, 12:21
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
psy: Hector (Żarty Żurek "Majowy Skarbiec")

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości