pies pracujący

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: pies pracujący

Postprzez Wydra » 2009-06-19, 22:19

Do Romy:
Wciąż nie możemy odżałować,że nie mogliśmy się u Was pokazać,następnym razem wpadniemy razem z wózkiem

Nasze zaproszenie nadal jest aktualne.Ze spaniem nie ma problemu,mamy domek dla gości a i nad morze jest blisko to teraz latem możecie zaliczyć.my Wam psa popilnujemy :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: pies pracujący

Postprzez aniart » 2009-06-19, 22:30

Racja-Dżeki uwielbia pracować! Wynosi śmieci do śmietnika,nosi zakupy,itp.itp., wierzcie,że jeśli torba jest zbyt ciężka i nie dostanie jej do niesienia potrafi ją wydzierać z ręki przez kilkanaście minut drogi! Co do biegania to owszem,czasami ze mną biega, rowerem jeżdżę jednak trochę za daleko więc tego Mu oszczędzam( oczywiście umie biegać przy rowerze,ale tylko dla sztuki). Jeśli chodzi o plywanie to właśnie wróciliśmy z nad morza,gdzie wreszcie naprawdę popływał,jednak woli mieć grunt pod łapami - widziałem gdzieś w tv kamizelkę dla psów -ratowników , taką z uchwytami, właśnie czegoś takiego teraz szukam- kurka,ten pies chyba naprawdę mnie pasjonuje :-o
Avatar użytkownika
aniart
 
Posty: 179
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-10, 22:22
psy: Dżeki

Re: pies pracujący

Postprzez Cefreud » 2009-06-22, 20:56

hihi,może krewny Freuda? Mój wyrywa torby sąsiadom :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: pies pracujący

Postprzez Apcik » 2009-06-22, 21:46

zazdraszczam ;-)
mojemu to sie nic nie chce robić :-/ :-/
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: pies pracujący

Postprzez aniart » 2009-06-22, 23:14

Roma napisał(a):Do Romy:
Wciąż nie możemy odżałować,że nie mogliśmy się u Was pokazać,następnym razem wpadniemy razem z wózkiem

Nasze zaproszenie nadal jest aktualne.Ze spaniem nie ma problemu,mamy domek dla gości a i nad morze jest blisko to teraz latem możecie zaliczyć.my Wam psa popilnujemy :mrgreen:

Na pewno skorzystamy z zaproszenia-i nad morze wyskoczymy-ale psa NIGDY nie zostawiamy :-)
Avatar użytkownika
aniart
 
Posty: 179
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-10, 22:22
psy: Dżeki

Re: pies pracujący

Postprzez waldek-nowogard » 2009-06-24, 08:03

rewelacja :mrgreen: po prostu Bronek Talar, a nasz nawet malutkiego koszyczka nie przyniesie :mrgreen: Brawo Dżeki ;-)
Avatar użytkownika
waldek-nowogard
 
Posty: 1122
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-25, 17:13
Lokalizacja: Nowogard
psy: Backy

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości