ORLANDO Stoplandia

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-04-07, 21:31

KasiaT napisał(a):Biszołaku wszystkiego najpsiejszego z okazji Twoich 4 urodzin <winko>
Z wyrazu Twojej psowatości widać,że życie sprawia Ci niebywałą przyjemność,i nic co daje natura nie jest Ci obce(postaraj się przyszłościowo rzadziej wtryniać pączki,co by Panci nie doprowadzać do szewskiej pasji).Bardzo się cieszę,że dobrze Ci leci ,i oby tak zostało na zawsze-więc podlewaj wszystko co napotkasz na swej drodze(w sumie znaczenie terenu to męska rzecz) :mrgreen:


Dziękujemy :mrgreen:
Szewska pasja powoli zanika ;) Gorzej, gdy wsiądzie paszcza woniejąca do samochodu i zacznie chuchać. Komora gazowa murowana:D Wolę jednak wąchać fiołki :D Sikać sika tak namiętnie, że czasami zastanawiam się ile ten pies ma pęcherzy. Taki niuchacz znaczyteren ;)

baksak napisał(a):Ho, ho, 4 urodziny fajna sprawa, wszystkiego najlepszego <winko>

Dzięki :-D Tak, czwarte :mrgreen: Dożył :mrgreen: Co rok to powtarzam i mam zamiar jak najdłużej ;-)

kerovynn napisał(a):Pączki urodzinowe pyszniaste być musiały gdyż Pan Bisz wielce ukontentowany hasa po śniegu :-D
Biszonku - zdrówka, zdrówka, zdrówka <winko> i długiego życia by zdrówkiem należycie się nacieszyć :okok:

Dzięki :mrgreen: Pączki, jak wiadomo, mają dużo cukru i kalorii :mrgreen: Zdrówko się przydaje, jest bardzo cenne i pożądane :-D

marieanne napisał(a):100 lat Bisiu! A pączki to tylko na zdrowie :mrgreen:

Dziękujemy :-D Ja mu mogę te pączki nawet w wiadrze przynosić, jeśli takie prozdrowotne są :mrgreen:
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Barbel » 2013-04-07, 23:05

Biszonie - wszystkiego najlepsiejszego!
Całować w nochal ciocia nie będzie póki zębów i nochala nie wyczyścisz!
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Anirysova » 2013-04-08, 09:37

PaniBisiowa napisał(a):Były pączki. Końskie. Prezent od życia. Wszyscy niezadowoleni ;-) Z wyjątkiem wiadomo kogo. Nauczka na przyszłość - nie iść końską trasą ;-)
Nery pod kontrolą. Gibają się jak trzeba. Apetyt dopisuje (patrz wyżej), radość w ogonie jest, spojrzenie zniewalające również. Czego chcieć więcej?

Pączki, to jest to co większość bernusiów lubi najbardziej... na spacerkach :mrgreen:
Wszystkiego najlepsiego <winko>
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Cefreud » 2013-04-08, 12:48

trzeba je było tylko swieczkami przystroić i miała byś torcik z głowy :-)

100 lat dla Bisza
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Aga-2 » 2013-04-08, 13:50

Chachacha...! FAjny pomysł z tym tortem. Może skorzystam niedługo z pomysłu ;)
100 lat Biszosławie :!: <okok>
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-04-08, 22:14

Dzięki, dzięki, dzięki za dobre słowo dla Bisza :mrgreen:
Może właściciele koni powinni pomyśleć o cukierni? :mrgreen: Cukiernia "Pod Słomianym Pączkiem" zaprasza na wyjątkowe torty urodzinowe dla psów o niezbyt rozgarniętym apetycie :P Wiaderko z tortem może zostać udekorowane wedle upodobań. Dla właścicieli saszetki zapachowe - gratis.
A świeczki były. Dwie i nazywają się gały :mrgreen: Ach, nie wspomniałam. Na "obiad" przed niezwykle wykwintnym "deserem" trafiła się kość z jakiegoś poległego ptaka. Zostały z niego tylko i pióra ta jedna kość. W przyrodzie jednak nic się nie marnuje. I tak jakoś leci.

Pozdrówki!
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez ewazoltowska » 2013-04-08, 22:34

Zdrowka Biszonku !!! daj znac jak zabraknie "pączusiów" albo "kremiku" -dostarczymy.
Ja proponuję koński torcik wzbogacić o krowi kremik -też jest pychotka ,a jak sie nadaje do pielęgnacji futerka /tylko czemu pańcia zaraz ciagnie pod wstrętny prysznic?/
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-04-09, 19:14

Dzięki :-D Biszek nazbierał zdrowotnych zapasów :-) Możemy spać spokojnie, bo to taki niespokojny zwierz;)
Za kremik to podziękuję :mrgreen: Dobra krowa nie jest zła. Ale reszta... :mrgreen:

Jeszcze zimowe fociszcze. Mam nadzieję, że zima poszła już precz, bo ileż można...
Brykacz-prychacz-poniewieracz ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pozdrówki! :-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2013-04-10, 13:43

A Biszonek na tej focie tak ładnie prosząco złożył łapki i zalotnie z ukosa zerka prosząc o kolejne pączki chyba :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-10-03, 17:52

Długo nas nie było. Wracamy z porcją fikuśnych zdjęć. Nie będę się rozwodzić na tematy oczywiste, bo po co :D Bisiek odwiedził nowe miejsce. Był bardzo zadowolony. Tak bardzo, że aż padł na paszczę.

To znowu ja :->
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Mówisz, że trzymasz kulkę...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Hę? Że co?
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Rozczochrany, kudłaty, nieogarnięty :-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

W ostatnim czasie odkryłam, że z Bisza jest amorozo amaretto :D, czyli nachalnie namolny amator suczkowych wdzięków. Śliniący się upierdliwiec :D Momentami było mi za niego wstyd :P Co za szogun z polotem dżdżownicy. Krótko: rzeczywistość przestała dla niego nie istnieć. Nie liczyły się chusteczki, nie istniało błoto ani woda. Świat zatrzymał się w miejscu, gdy pojawiła się ONA. Piękna i delikatna, o niewielkiej posturze, lecz wspaniałym charakterze i uwodzicielskich oczach. Gdzie ona tam i on, przedstawiciel rodziny kapustowatych. Powiało homatyzmem.
Po raz pierwszy dane było mi pomiziać cavisie :D Cóż za urocze pieski. A te dwie szczotki-zmiotki są urzekające. Te główki, te oczy i te włochate łapki. I te uszy! Nic tylko tulić i miziać. Sympatyczne, otwarte, wesołe. Sama radość. Dostałam słodkiego buziaka miłości i przepadałam.

Namol :P
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Będę cię wąchał niczym swe stopy - z oddaniem i zawsze.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zawsze przy tobie :roll:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

:-D
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pozdrówki! :-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Barbel » 2013-10-03, 18:04

Jak Biszon śmie molestować żone Lucjana!!!!!!!! Toż to skandal!!! I w dodatku syn patrzy!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-10-03, 18:11

:mrgreen: Żona Lucjana jest cudowna :-D Bisiek tak się ślinił, że grzbiet miała tak mokry, jakby spod prysznica wyszła. W takim stanie to własnego psa nie widziałam :shock: Synek to torpeda. Jak zasuwał! Ogon prawie odpadł :mrgreen: A ma czym sie pochwalić :) Świetne są :-)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-10-15, 14:45

Ooo! Bardzo apetyczny Biszkopt :-D.
PaniBisiowa napisał(a):Rozczochrany, kudłaty, nieogarnięty

Uroczy, urzekający, frapujący, dodałabym jeszcze. Z żoną Lucjana nie zamierzam konkurować ale oświadczam, że Bisio ma nową fankę :love:
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-10-28, 19:32

Dzięki w imieniu Biszokłaka za komplementy :) Przydają się na zbolałe serce ;-) (tj. patrz poniżej...)
Standardowo jak nie urok to sraczka, albo krzywe zęby. Z tego wszystkiego najlepsza jest sraczka, bo najłatwiej się z nią uprać. Było za spokojnie w Truskawkowym życiu. Jak nie zwała ze schodów to coś musiało się wydarzyć. Zostałam miłosiernie odznaczona mało homatyczną chwilą grozy z keczupem. Mmmm... kwiatki bratki kilo żwiru. Zaczęło się od tego, że zaginęła w akcji moja wkładka retencyjna (taki cuś na kły, tj. zębiszcza wynaturzone). I w kiszkę piżmaka nie ma. Nigdzie! Ale to nigdzie nigdzie, tudzież nigdzie. Szukamy, szukamy. Rozpłynęła się w gęstej od niepewności atmosferze niesprzyjającej krzywym swego czasu zębom. Podejrzenie padło na zgadnijcie kogo. Tak, na NIEGO. Tj. na TEGO kudłatego mumina. Dobra, dycha. Szarawary je, pije, biega. Standard. Aż w końcu dnia pewnego o 4:45 sprzedał niezbytradośnie kilka haftcików mało rozkosznych. Kali nie jeść i nie pić. Jak nie żrąca chmura siarki to spaw. Szuramy pierdnikiem (samochodzikiem) do weta. Mówię co i jak. Zghoza! Słyszę własny śmiech przez łzy, bo wcale nie miałam ochoty dygotać. No to jedziemy z Papą Rentgenem. Teeereee! Ni ma nic w worze bezdennym żołądkiem zwanym. Ale tunel nicości napchany powietrzem. Lampił się bezwstydnie ze zdjęcia w me smutne, sarnie oczy. Na chylące się ku upadkowi jeżowe kolce... Widzę ZUO. Jedziemy z kontrastem. Mmmm rzep kosmaty. Następnego dnia znowu foty do weterynaryjnego portfolio. Tak, Bisz ma bardzo fotogenicznego golgotana. Książkowy kałozaur. Czysto, gazy się znacznie wygazowały. Czekamy więc na dar z czarnej kropy nieokiełznania. I JEST! Tak, proszę państwa! Szyszunia zrobiła z Biszowora bazyliszka. Pies ozdrowiał.
Zguba ciągle nie została odnaleziona.

To tak w skrócie i ku potomności.

Pozdrówki kwitnące!

Wrzodzimir :roll:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2013-10-28, 22:13

Oj czepiają się tego psa i czepiają. Prześwietlają, wynicowują, zaglądają gdzie nie trzeba i gdzie sie nie godzi. A własną paszczymorde to sprawdzili? Bo jeden taki to za okularami latał cały dzień i też znaleźć nie mógł. Szczęściem zwierząt żadnych na te okoliczność nie udręczył. A przynajmniej literatura nic nie donosi....

Mizianka czułe dla prześladowanego niesłusznie Biszkopcika Najsłodszego <pies>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Aga-2 » 2013-10-29, 14:07

Wiesz co, a może jednak lepiej, że nie znalazła się zguba tam, gdzie szukałaś... To znaczy, o ile planowałaś jeszcze jej używać do tego, do czego została wyprodukowana ;)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-10-29, 17:34

No to do poprzedniej litanii dodam jeszcze, że chłopak z fantazją ;>. Myśmy przeżyli dotąd tylko zakrętkę od butelki w wieku szczenięcym. Maleństwu jechało z paszczy nieprzystojnie do wieku przez tydzień. Problemu szukałam gdzie indziej - wymiana zębów - a znalazłam na kocyku. Zakrętka wróciła tą samą drogą, którą została przyjęta... ;>. Ale już jej nie używałam :lol:. Zdrówka dla przystojniaka!
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2013-10-29, 21:20

Aniu, paszczękę swą sprawdzałam nawet przed lustrem :-? ;-) I nie czuję potrzeby koczowania u weta dla przyjemności... I unikam jak mogę. Ale tak się bałam, że zeżarł. Mam traumę po bisiowym szaleńczym zamachu na swe życie :-( Gargamel Szczęścia pomiziany:)

Aga, nie, nie planowałam używać :mrgreen: Staram sobie tego nie wyobrażać <faja> Perwersja :mrgreen:

Asiu, nas dotyczy bardzo szeroki przekrój "zanieczyszczeń" w psim brzuchu ;-) Książkę można napisać. Dobrze, że zakrętka ponownie pojawiła się na świecie. Bezboleśnie w sumie ;-)

Pozdrówki wyborne!
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-10-30, 16:04

PaniBisiowa napisał(a):Asiu, nas dotyczy bardzo szeroki przekrój "zanieczyszczeń" w psim brzuchu Książkę można napisać.

Już wiem, coś tam wyczytałam z Bisiowej galerii :lol:. I do śmiechu i do łez :]
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez nikanika » 2014-02-09, 17:08

chętnie powtórzymy spacer :)
nikanika
 
Posty: 28
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-03-07, 19:21

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości