ORLANDO Stoplandia

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2012-08-17, 17:25

No to Biszon sie "odchamiać" będzie :mrgreen: w wielkim mieście :mrgreen: . Dwa lata temu nie wiem z jakiej przyczyny dałam Esiowe siurki do badania. łojojoj, zaraz się okazało, że trzeba psicę faszerować pastą za kilkadziesiąt złotych bo jak nie to się kiedyś straszne rzeczy mogą wydarzyć <szok> . A wszystko dlatego, że zamiast Pana weta była Pani wet ;-) . Kobiety jednak bardziej panikują <faja> . Czasem mam wrażenie, że najzdrowsze psy to te co weta nigdy nie oglądały ;-) ;-) ;-) ;-)
Mam nadzieję, że na tej mini wycieczce będą maxi foty i hiper wrażenia :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez KasiaT » 2012-08-18, 08:31

No to teraz czekamy na obszerną fotorelację z podboju świata przez Biszołaka-miasta i narody drżyjcie i rozkładajcie czerwone dywany,bo Biszkopt nadchodzi.
A co do problemów zdrowotnych,to mam nadzieję,ze prysną jak bańka mydlana
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2012-09-03, 16:08

Jesteśmy <bezrady2> Zacznę od najważniejszego. Z Bisio-nerami nie jest źle :mrgreen: Okazało się, że jest lepiej niz się wydawało na początku. Pani Frau Neska (bardzo sympatyczna, rzeczowa osoba, z fajnym podejściem do psów i ludzi) tchnęła nadzieję w Bisio-byt. Przypadłość Bisza określiła jako PNN (faza 1) ale wykryte bardzo wcześnie. Nie należy panikować tylko trzymać rękę na pulsie. B. może wcinać bez ograniczeń ziemniaczki, ryż, makarony, owoce, warzywa, bułeczki :mrgreen: Ogólnie dieta niskobiałkowa. Za kilka tyg mamy powtórzyć badania i mejlnąć wyniki. No, możemy żyć dalej. To tak w skrócie. Myślałam, że zdechnę do czasu tej wizyty. Kolejny siwy włos na horyzoncie :mrgreen:

Kilka fotek, oczywiście.

I kto ma większą siłę rażenia?
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Biś w Sandomierzu :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zdrada... G. Leibniz popadł w depresję i prawie się rozpadł.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

12 sekund tarmoszenia...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Bździnka-nadymka
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Ach, jak homatycznie...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zawsze bardziej! ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pozdrówki wdzięczne! :-D
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez baksak » 2012-09-03, 16:15

Rety, ostatnie zdjęcie wymiata <brawo> <haha> , ale jak się zaczyna od ciężkiej artylerii to trzeba zakończyć mocnym akcentem. Zdrowia życzymy <tak>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2012-09-03, 17:04

Biszonku - zdrówka dużo! Wrzuć wsteczny bieg, gaz do dechy i wycofaj się do fazy 0 lub nawet -5.
a do PNN mamy słówko: zgiń! przepadnij zmoro nieczysta!!!!!, odejdź w niebyt w gęstej chmurze Biszo-oparów o subtelnej nutce siarkowodoru ;-) .
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez marieanne » 2012-09-03, 17:32

PaniBisiowa napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Bedę się bała tu wchodzic... tu jakieś potwory siedzą.... wodne <krzyk>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez EwaM » 2012-09-03, 21:36

Szczęśliwie Biszon zdrowo wygląda <tak> :-D Na ostatnim zdjęciu rewelacyjnie <haha> wszelką zarazę przepędzi <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez ruudzielec » 2012-09-03, 21:56

Super że z nereczkami nie jest źle <tak>
Ostatnie zdjęcie jest świetne :-D
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Majszczur » 2012-09-03, 22:17

ołszit nie wiedziałam, że Biszon numery zdrowotne wycinał :-|

Byliście w stolycy i Granda dowiaduje się o tym dopiero teraz :shock: :evil:
Byliście w Sandomierzu (tam też pomieszkujemy), jedliście kolorowy ryż u Rudej w Trzydziestce i Granda dowiaduje się o tym dopiero teraz :shock: :evil:
Normalnie mega FOCH <foch>

Homantyczny Bisz mnie rozwalił zupełnie :love2: a ten namoczony to już kompletny odjazd :lol:

Trzym sie chopie !
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2012-09-07, 19:17

Dziękujemy za dobre słowo i urzekające komplementy :mrgreen:

kerovynn napisał(a):Biszonku - zdrówka dużo! Wrzuć wsteczny bieg, gaz do dechy i wycofaj się do fazy 0 lub nawet -5.
a do PNN mamy słówko: zgiń! przepadnij zmoro nieczysta!!!!!, odejdź w niebyt w gęstej chmurze Biszo-oparów o subtelnej nutce siarkowodoru ;-) .


Hahaha :D Chyba to wydrukuję, powieszę nad biurkiem i będę powtarzać niczym mantrę :D

Majszczur napisał(a):Byliście w stolycy i Granda dowiaduje się o tym dopiero teraz :shock: :evil:
Byliście w Sandomierzu (tam też pomieszkujemy), jedliście kolorowy ryż u Rudej w Trzydziestce i Granda dowiaduje się o tym dopiero teraz :shock: :evil:
Normalnie mega FOCH <foch>


Nie mam nic na swą obronę. Mogę jedynie posypać głowę popiołem i przywdziać niezbyt uroczy wór pokutny.
Jedno mogę z całą pewnością stwierdzić – Warszawa to zdecydowanie nie jest miejsce dla mnie <faja>
Szczerze, że nawet nie wiem gdzie jedliśmy. Byliśmy tak głodni, że byłam w stanie zjeść nawet karkówkę, która niewątpliwie jest mięsem, a z mięs najbardziej lubię pączki. Biszo załapał się na malinki z tego kolorowego ryżu ;-) , który był naleśnikami 8-) Sprawiedliwie – dla każdego coś dobrego. Sandomierz jest przyjemny. Tak fajnie sennie i krzywo :D Zapomniałam już jakie ochowanie, achowanie i ślicznotowanie wywołuje Bern. O jakiś śliiiiczny pieseczek! O, jak siedzi! Oooo! Ma pupcię to i siedzi;)

Pozdrówki! :-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Cefreud » 2012-09-07, 21:39

to cieszę się, ze z Biszem nie jest źle
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez koralik » 2012-09-09, 23:29

Będzie dobrze!
Biszu, przywdziej muchę coby elegancją zabłysnąć i hen do miasta przybywaj :-D
Avatar użytkownika
koralik
 
Posty: 297
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-13, 10:21
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz/Janówek Pierwszy
psy: DSPP - Rico, DSPP - Mozart

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2012-09-15, 20:10

Również się cieszę i będziemy biszować długo i wesoło :-D No to będzie problem :mrgreen: Rodzi się też plan nowej muchy :D

Biszkopt jako pies blokowy nic nie robi tylko leży na kanapie i pierdzi w kocyk albo liczy dziury w serze. Żeby podtrzymać to przeświadczenie pojechał na kolejna wycieczką. Chyba był zadowolony, bo ogólnie lubi z nami podróżować. Nie straszne mu morze, góry i jaskinie. Jest dzielnym psem. Tym razem zaliczył także sztolnie w Walimiu. Tak przeszedł całą trasę z zadartą kitą. Nawet symulowany nalot samolotowy był mu nie straszny. Dowodów, niestety, nie mam.

Odwiedził też kilka zamków.
Nadyma się w Bolkowie - nie wiem co się stało ale nie mam fot nadymającego się Bisza :roll:

Pozuje w Grodnie.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Niestety, na zamek Grodno wejść z psem już nie można z powodu incydentów jakie miały miejsce – tj. właściciel-idiota nie wie, że psa trzeba pilnować. Dlatego ograniczyliśmy się tylko do hm… dziedzińca?

Puszy się w Świniarach :mrgreen: (tj. zamek Świny - ochrzczony Świniarami)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zrobił najazd na Srebrną Górę.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Namaścił swa obecnością dwa Kościoły Pokoju (jeden w Jaworze, a drugi w Świdnicy) – przepiękne! Trzeba zobaczyć. Tzn. wejść nie mógł, ale toczył się wokół.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Wtoczył się z nami na Ślęże. Zasuwał jak Bodzio mały helikopter. Po kamykach pomykał jak mała kozica. Kita zadarta – idzie Bisz :D Podziwiał widoki i zajadał herbatniki.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

:]
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dasz smaczka? <faja>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Teeereeee! :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

I gratis: Spławiony wołek zbożowy :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Grzecznie spał, gdy trzeba było i jak zwykle przed snem wąchał swe stopy.
Potruchtał tez troszeczkę-chwileczkę po Wrocławiu o raz tu i ówdzie, tam i dalej.
Pogoda była lekko do bani, bo przez większą część wycieczki lało jak z cebra i jedną ”wspinaczkę” odpuściliśmy.
Oczywiście, relacja w skrócie. Mam nadzieję, że niczego nie pomieszałam :mrgreen:

Pozdrówki sępiące! :mrgreen:

edit. Oczywiście namotałam ze zdjęciami. Się poprawiłam.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez marieanne » 2012-09-15, 20:47

Ależ mieliście fajną wyprawę :-)
Zazdraszczam ja, i futra zazdraszczają podwójnie :mrgreen:

Fajnie widzieć kawalera w dobrej formie :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Majszczur » 2012-09-15, 21:13

Najbardziej podoba mi się fota z... cenzurą :mrgreen: <rotfl>
A Bisza to aż mi żal, że taki udręczon i umęczon Canis domesticus blokovicus :P
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2012-09-16, 19:52

Łoł, to Bisz niemalże zahaczył moje rodzinne strony (ze Ślęży rzut beretem). Za dwa tygodnie tam jadę- przejdę śladami boskiego B. całując odciski jego łap :mrgreen:
A na drugiej focie chyba jakiś bezczelny żółty kleszczor mu się uhaczył na... wiecie czym ;-) <hahaha>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2012-09-21, 19:48

Ale z Was zabawne dziewczęta :mrgreen: Trzeba było ukryć to i owo :mrgreen: Co będzie świecił tym i owym po oczach :mrgreen: Toż to niewinne psie jest ;)
Zapomniałam wspomnieć, że nie obyło się bez ofiar (jak zwykle zresztą :mrgreen: ). Zgon zaliczył kaganiec. Wziął i się rozpadł. Tu odpadło, tam odpadło i zdechło. A trzeba było zadbać o skórzane części:P
Poza tym wróciła g*wnomania. Obrzydliwość... Śmierdziopysk kudłatego Rasputina powala. I to wcale nie urodą. Może czas wydumać jakiś Przenośny Zestaw Odświeżająco-Czyszczący do Zatruflowanych Paszcz . Ale przynajmniej grzyby w lesie są :mrgreen:

Pozdrówki! :-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez Czela » 2012-09-21, 21:00

Biszonku kaganiec sie rozpadl, bo ci z nim nie do twarzy, powiedz to panci.
Wcinaj biszkopciki i herbatniczki, mozesz poprawic Rimen Tabsem, sa naprawde
smaczniejsze.
A jakies tam dolegliwosci wytrzepales wraz z woda, dlatego tak slicznie wygladasz.
Glaskanka dla ciebie i pozdrowionka dla panci. :-D
Avatar użytkownika
Czela
 
Posty: 582
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-11, 14:28
psy: Irko* Appek, Bolto*, Bero* i Falk* (BPP)Rubin Land

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez kerovynn » 2012-09-22, 09:21

PaniBisiowa napisał(a): Może czas wydumać jakiś Przenośny Zestaw Odświeżająco-Czyszczący do Zatruflowanych Paszcz .

Nic nie wydumuj, masz kapitalną eko-broń bezpośredniego rażenia, jak się przypadkiem napotkany zbój nie wystraszy postury Biszona, to padnie porażony smrodliwym chuchem :mrgreen: :mrgreen: a jak to wszystko jeszcze przejdzie przez Bisza i wypsnie się drugą stroną to resztki zbója spłoną w oparach siarkowodoru podwójnie nasyconego :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: ORLANDO Stoplandia

Postprzez PaniBisiowa » 2012-09-29, 19:39

Czela napisał(a):Biszonku kaganiec sie rozpadl, bo ci z nim nie do twarzy, powiedz to panci.


Mówił wielokrotnie ;) Pozostałam głucha :D Początkowo uznał, że jeśli będzie tłukł mnie po nogach to ustąpię. A figa z makiem i salcesonem! Chociaż bolało i to bardzo. Było trudno ale nie katastrofalnie.
Rumen Tabs na niego nie działa. Sprawdzone. Mogłaby za to powstać Epopeja G*wnożercy okraszona niezwykle apetycznymi, przemawiającymi do wyobraźni opisami otaczającej nas przyrody oraz nutą rozgoryczenia i analizą upadku moralności w tle. Do tego kubeł kawy i pyszne ciasteczko. Lub dwa.

Oj, oj, kratuszka nie jest taka zła. Np. dlategóż poniewóż, że bardzo nie chciałabym, żeby ponownie sztachnął się muchmorem (ma ciągoty do grzybków:D ). Plamistym to już w ogóle. Bufek ma problem z nerkami a chuchomor szarżuje m.in. na wątrobę i nerki właśnie. Także szanowny etatowy pajac mógłby sobie skrócić życie o roczek lub dwa, gdyby udało się go uratować. Już raz popieścił sobie flaczki takim właśnie „przyjacielem” . Skończyło się na płukaniu bebechów (- ku przypomnieniu). Niezmiernie „wesoło” było. Ale haluny miał niezłe :D Dlatego też kaganiec jest dobry ;-) Wolę dmuchać na zimne, niż przeżywać piekielne katusze rozrywające me serce a biszową wątrobę. Dziur w nerach mu styknie. Więcej nie potrzeba. Zresztą snując się po leśnych ostępach można natrafić na zas**ną pieluchę. Przecież mamusia-higienistka nie będzie smroda ze sobą wozić. Do beżowego płaszczyka i szpilek nie będzie pasować. No to trzeba pierdnąć pieluchą w trawę. A B-Niuchacz potrafi taką Kinder Niespodziankę wytropić i próbować zjeść. Macie jeszcze jakieś pytania? :D Do tego spleśniały chleb wynoszony regularnie w celu dokarmiania leśnych mieszkańców. Wziąć pałę i walić po łbach. Tylko skutecznie. Nie żadne miziu-miziu, tylko łup-łup.

kerovynn napisał(a):Nic nie wydumuj, masz kapitalną eko-broń bezpośredniego rażenia, jak się przypadkiem napotkany zbój nie wystraszy postury Biszona, to padnie porażony smrodliwym chuchem :mrgreen: :mrgreen: a jak to wszystko jeszcze przejdzie przez Bisza i wypsnie się drugą stroną to resztki zbója spłoną w oparach siarkowodoru podwójnie nasyconego :mrgreen:

Hahah :mrgreen: Coś mi ten opis przypomina :mrgreen: Taki chuch to jak cios w brzuch.
Bisz nie jest brudasem. Lubi po prostu naturalne wyziewy :mrgreen:

Plusk, plusk na tapecie póki ciepło. A że z Bisza jest jedynak pełnym zarostem - muszę trochę połechtać nasze ego.

Wodomiot!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

I leeeeci! Nad refleksem trzeba popracowac ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Obczajka-przyczajka.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Patyczkowa Copacabana ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

To już staje się nudne ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pozdrówki leśne!
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości