Hej, jestem nowym szczeniaczkiem....

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez AgaZ niezalogowana » 2007-01-04, 15:16

Zuzanda napisał(a):no Agnieszka skad ja to znam :?: :?: :lol: :lol: :lol:
U mnie to z braku dostepu do kocich wlasne tez staly sie ..atrakcyjne :evil: :evil:


doprawdy :?: :?: nie myśl Zuza że mój Felcio też tego nie próbował, tylko głupio było mi pisać :oops: jak zbyt długo siedzi sobie sam w pokoju a kupka tak lezy ponętnie to dlaczego jej nie skonsumować :roll: ja się śmieję że mój pies to jest za ochroną środowiska, coby nie zaśmiecać mozna zjeść kupke do powtórnego przerobu :evil:

Szam napisał(a):A wiecie jak wyglada Bernenczyk ktory zaklinowal sie w kuwecie (takiej zadaszonej) i wyje w srodku??:-)


nie...a masz Szam doświadczenia w tej kwiestii ;-) moje mają na szczęscie kuwety odkryte i tylko ewentulanie wieczko zrzucał. a jak w kuwiecie nie było kupy, to i tak szedł i robił przegląd który żwirek "ładniej" pachnie i sam żwirek wcinał, tylko mu chrupało w zebach bo uzywam żwirku silikonowego..........i własnie ten szelest żwirku go nieraz zdradzał :lol:
AgaZ niezalogowana
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Poker » 2007-01-05, 13:11

cudne opisy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aga, poza wszystkim co dotyczy młodego - uważam, że ma czadowe imię :lol:

niech Astrunia musztruje gówniarza, będzie miał szacunek do kobiet, a swoja droga jest to bardzo sprytny malec, po tak długiej podróży od razu "rozpoznał kobietę" i poszukał cyca!

PS
Agunia, Ty juz "odkurzaj" swój szkoleniowy uniform, to dopiero bedą fajne opowiadanka ze szkoleń jak Felek (jak to brzmi :mrgreen: ) zacznie się uczyć :lol:

Szam zrób zdjęcie wyjącej w kuwecie Jamajce, bo chyba tak właśnie wynaleziono głośniki! :-P
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Postprzez Magda » 2007-01-08, 15:57

Felek jest śliczny! Gratuluję pojawienia się nowego domownika!
Zdjęcia rozczulające! :-)
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez AgaZ » 2007-01-08, 16:18

Dziękuję Wam wszystkim! cieszę się że Feluś się spodobał :-D mam nadzieje że wyrośnie na "dorodnego" bernusia ;-)


Poker napisał(a):...Aga, poza wszystkim co dotyczy młodego - uważam, że ma czadowe imię :lol:


z imieniem to sie nieźle namęczyliśmy z mężem jakie wybrać :roll: tym bardziej, że musieliśmy wybrać dla dwóch piesków, gdyż do 7 tyg, nie wiedzieliśmy na 100% który będzie nasz. Lucien obiecał nam wybrac najlepszego i tak patrzyliśmy jak się maluchy rozwijają z tygodnia na tydzień....przyznam się że jednak zarówno my jak i hodowca typowaliśmy od początku na Felka, był większy, miał bardziej "otwarte" nastawienie do świata, a drugi piesio to był taki słodki, ale piękny, ciapulo :lol:

zresztą mam jedno zdjęcie, które fajnie obrazuje różnicę w temperametach obu braci, ten z bystrym spojrzeniem to własnie Felek
Obrazek


a na tym widać, jaką Feluś ma dużą głowę w porównaniu do drugiego malca
Obrazek



Graż szkolenie rozpoczynam z Felusiemod soboty, tzw "psie przedszkole" - muszę trochę małego utemperować :!:
A od marca ja z Astra na PTT2, a jarek z Felkiem na PT :lol: czyli będzie niezła jazda....... :roll:
AgaZ
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Halina » 2007-01-17, 12:17

Aga Feluś jest odjazdowy, tylko dawaj więcej zdjęć... Z opisów jasno widać, że wesoło to z nim będziecie mieć z pewnością.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Lilla » 2007-01-17, 13:57

Naprawdę Feluś jest super :-D
Lilla
 
Posty: 79
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-25, 14:59
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości