GRANDA i... jej banda ;)

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez umala » 2011-07-07, 09:33

Zosia była niesamowicie podobna do waszej Mysi z pyszczka i umaszczenia (niemalże identyczna) dlatego tak mi się ciepło zrobiło na duszy. Była moją pocieszycielką, przyjaciółką, towarzyszką zabaw. Musiałam ja uśpić (miała raka wątroby z przerzutami na przełyk i mogłam albo ją uśpić albo pozwolić jej umrzeć z głodu)przeżyłam z nią fantastyczne prze wesołe 32 miesiące i nigdy tego nie zapomnę. Dziękuję waszej Mysi za to że poruszyła te wspaniałe wspomnienia. <buzki> <buzki> <buzki> <buzki>
Avatar użytkownika
umala
 
Posty: 676
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-21, 13:26
Lokalizacja: Augustów
psy: Zenit JR

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez PaniBisiowa » 2011-07-11, 21:14

Majszczurkowa, jak kulas?
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez kerovynn » 2011-07-12, 10:29

Majszczur napisał(a):Granda sama sobie tam zboczyła i nie dość, że uraczyła się piwem z mężem właścicielki to próbowała wyciągnąć króliczki z klatki... jak po nią przyszłam, powiedziano mi, że "rozrabiała trochę po pijaku" ;-)

Granda narobiła... grandy <faja> . Nomen omen <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-26, 09:24

PaniBisiowa napisał(a):Majszczurkowa, jak kulas?
aaa pani kochana jakoś bedzie... ino boli i wnerwia i nieruchawy jakiś, ale... nie ma co biadolić, przcież są...

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wysłałam ślubnego z dzieciarnią nad morze i relaksuję się z kulasem i czworonożną bandą w ciszy i spokoju <buja_w_oblokach> Granda dostarcza mi rozrywki, bo jest łysa i śmierdzi. Kocham moją sucz Obrazek
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez kerovynn » 2011-07-26, 14:08

"żajebiście" o żesz.... <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-26, 15:17

A nam wsio rawno, a nam wsio rawno :bugi:
Luz blues... chodzą po nas białe myszki :mrgreen:
Jest żajebiście i PSIjemnie <tak> A co :!:

Obrazek
Ostatnio edytowano 2011-07-26, 18:55 przez Majszczur, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Olcia » 2011-07-26, 15:21

Sjamica! Więcej fotek siamki poproszę. Jak reaguje na Grandzinę?
Avatar użytkownika
Olcia
 
Posty: 1670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-27, 01:16
Lokalizacja: Warszawa
psy: entlebucherka Negra

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-26, 15:31

Sjamica, sjamica <tak> Znaczy w typie ;) A reaguje na Grandę jak widać na załączonym obrazku :-D kompletnie nie czuje lęku, zagrożenia ect. Ot pies, element wystroju wnętrza. Można obejść, przemknąć po nim, przecisnąć się pod spodem, ewentualnie dokonać toalety gdzieś w zaciszu zgięcia psiego uda ;-)
Babunia jest przekochana, przeprzytulaśna i przenaleśniczkowa. Troszkę wrażliwa na głośne dźwięki i wówczas płochliwa.Wzięta na ręce rozmaśla się i rozpłaszcza się dokumentnie. Uwielbia siedzieć pod bluzką (miedzy moimi piersiami :oops: ).
Niestety nadal drze koty z Panią Mysią vel Piranią. Znaczy dostaje bęcki od Piranii. Ostatnio zaliczyła dziarę na pyszczydle. Muszę w końcu założyć temat na szczurzym forum i poprosić o dobre rady jak spacyfikować Piranię tym bardziej, że w przyszłym tygodniu dołączy do nas neibieski maluszek z rodowodem. A Grandzina-Wołowina aż się trzęsie żeby obydwu wylizywać dupinki. Przy czym Mysia-Pirania jak ma dość po prostu ucieka albo odpycha Grandę łapkami (czasem nawet dziabnie zębiskami) a Babunia jest zdeczko bardziej bezwolna i poddańcza, niemal ubezwłasnowolniona. Może dlatego że ma słaby wzrok (porzeczkowe oczka). A może dlatego, że pierwsze miesiące życia spędziła w domu, w którym zwierzęta przewijały się jak pory roku i musiała przywyknąć do zmian i sposobem na przetrwanie było nie wychylać się i nie protestować...
Granda jest w niej zakochana, gdybym nie interweniowała zalizała by ją na śmierć. Natomiast Mysia-Pirania jest zazdrosna i permanentnie tłucze Babunię :-> Jeden jedyny raz udało mi się uchwycić, jak spały razem wtulone w siebie. Mam nadzieję, że ogoniaste dziewczyny w końcu się dotrą i pokochają <buja_w_oblokach>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Magda » 2011-07-26, 16:52

Cudne te Grandzio-szczurusiowo-kocie fotki!!! :love2:
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Olcia » 2011-07-26, 18:35

Czyli Babunia i Mysia mieszkają już razem? Nie chcę Cię martwić,ale samice tłuką się częściej niż samce. Z reguły o żarcie. Śliczna jest :love2: W jakim jest wieku?
Avatar użytkownika
Olcia
 
Posty: 1670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-27, 01:16
Lokalizacja: Warszawa
psy: entlebucherka Negra

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-26, 20:43

Olcia... ale ona ją tłucze bo tak :evil: wcale nie o żarcie tylko dla zasady, żeby zaznaczyć swoją pozycję i za karę, że straciła monopol na mnie i prtzestrzeń życiową. Bunia ma ponad pół roku. Mysia nie wiem ile ma, myślałam że jest starsza od Buni, ale Bunia okazała się być mniejsza o głowę, więc zaczełam mieć watpliwości co do wieku Myśki. Mysia zaraz po przebudzeniu cały czas na Bunię fuka, jest jednym wielkim obrażonym Fuknięciem na sztywnych nóżkach. Oczy jej wychodzą na wierzch. Wierzga i zgrzyta zębiskami. A Bunia... Bunia chciałaby się poprzytulać, roznaleśniczkować wspólnie na hamaczku, poiskać ect. Myśka zrzuca jąz każdego hamaczka, wyznaczyła jej jedno miejsce do spania i pilnuje żeby Bunia się nie przemieszczała poza ten rewir. Efekt jest taki, że Bunia zaczeła załatwiaćsięna hamaczek. A Miśka chodzi po klatce i mięsem rzuca pod nosem... zobaczcie patrzcie wszyscy jaka jestem wku***ona. Poza klatką jest względnie ok. A Granda patrzy na to wszystko maślanym wzrokiem, szczęka jej lata i ma rozmiękczony wzrok Matki Polki, który mówi "czy wy wszyscy widzicie jakie mam piękne dzieci" <rotfl> :lol: <rotfl> :lol: <rotfl>
Ostatnio edytowano 2011-07-26, 20:50 przez Majszczur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez PaniBisiowa » 2011-07-26, 20:49

Kolejny członek stada :-) I następny w drodze. O, matko :-D
Majszczur napisał(a): A Granda patrzy na to wszystko maślanym wzrokiem, szczęka jej lata i ma rozmiękczony wzrok Matki Polki, który mówi "czy wy wszyscy widzicie jakie mam piękne dzieci" <rotfl> :lol: <rotfl> :lol: <rotfl>

:lol: Granda odnalazła swe przeznaczenie :mrgreen:
Pozdrówki!
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-26, 20:52

Ja się tylko obawiam, czy ta cała sytuacja nie zaowocuje kolejną urojoną ciążą u Grandy <szok> Kolejnego porodu pod fotelem Pong made by Ikea nie przeżyję :zalamka:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez PaniBisiowa » 2011-07-26, 21:13

Wynieść fotel - Granda nie będzie miała gdzie rodzić ;-) A na poważnie to wizja widmowego porodu wcale nie jest śmieszna. Wprawdzie mój Zakalec nie rodził ale inne pierdziulstwa odstawiał i za kolejną dawkę emocji dziękuję bardzo.
Grando, piastuj ale rodzić nie musisz.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Danka2208 » 2011-07-26, 21:49

Grando mozesz adoptować te mysie, szczurki co tyko chcesz ale z porodówką to sobie podaruj <okok>
Avatar użytkownika
Danka2208
 
Posty: 912
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-02, 23:38
Lokalizacja: okolice Raciborza
psy: Frodo
Hodowla: Pamajo Canis Familiris

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Olcia » 2011-07-26, 23:02

Magda, pozostaje mieć nadzieję, że jej przejdzie i zaakceptuje Bunię. Dopóki jej nie rozcina to tak jakby jest ok. Nie liczę drobnego dziurkowania, bo to się zdarza.
Avatar użytkownika
Olcia
 
Posty: 1670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-27, 01:16
Lokalizacja: Warszawa
psy: entlebucherka Negra

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez daria » 2011-07-26, 23:07

Grandzioszku kocham cię <buzki> <buzki> i proszę nie ródź więcej <nono>
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-27, 01:12

Olcia napisał(a): Dopóki jej nie rozcina to tak jakby jest ok. Nie liczę drobnego dziurkowania, bo to się zdarza.
Olcia... niestety rozcina i to całkiem solidnie :(
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Rysia » 2011-07-27, 06:17

Zdjęcia są słodkie :) nie ma co jestem teraz bardziej spokojna że jakoś damy radę :)
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: GRANDA i... jej banda ;)

Postprzez Majszczur » 2011-07-29, 19:57

PaniBisiowa napisał(a): Kolejny członek stada :-) I następny w drodze. O, matko :-D

Oto maleńka Óciecha-Terecha Emerald Moon (russian blue, niestandardowy berkshire, ukryty blazed :mrgreen: )

Obrazek

Granda jest w siódmym niebie, ale maleństwo jeszcze zbyt młałe żeby pozwolić psicy czynić toaletowo-pielęgnacyjne powinności matki polki na jej kruchym ciałku :roll: :lol:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości