VIPER u Źródeł Wisły

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-26, 22:12

KasiaT napisał(a):Nie smaż,go nie smaż bo Ci jeszcze z niego albinos wyjdzie ;> a zazdraszczam Ci okrutnie,że Twój lubi wodę,bo moje 2 to tylko tą w misce ]:->

Lubi ale dopiero od czasu jak się cieplej na dworze zrobiło, bo wcześniej to nawet do kałuży nie postawił łapki, a ja się stresowałam <stres> bo uwielbiam brykające w wodzie psy.
Podejrzewam Kasiu, że jak wejdziecie oboje z SZM do wody to dzieciaczki nie będą miały wyjścia i zdecydowanie polubią wodę, nie tylko tą w misce <cwaniak> :lol:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-06-24, 22:06

Czyżby Viperek na urlopie,że nic nowego w galerii?? Chciałm się pochwalić, że znalazłam nowy sposób na moją niejedzącą pannę :) Do każdej porcji koebers dostaje wymieszaną posiekaną w maizgę paróweczkę (ale tylko lubi drobiową). Choć jak sobie pomyślę co w tej parówce jest, to chyba juz bym tą suchą karmę samą wolałą jeść :] Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-06-25, 22:09

Dzięki Kasiu za zdradzenie parówkowego patentu :-D Wypróbuje zaraz w poniedziałek, jak kupię "bobaski", bo sama dostałam smaka na parówki, ale kupię dziecięce, drobniej zmielone 8-) i będziemy zajadać razem z Viperem <haha>
Pańcia jest na etapie zmiany pracy i cierpi na chroniczny brak czasu, stąd zaniedbania w galerii <zmeczony>
W tym roku chyba nie wypali nasz wyjazd na Mazury, strasznie żałuję, bo wyjątkowo mi zależało na wyjeździe ze względu na Vipera i trenowanie jego zdolności pływackich <cry>
Żeby sobie wynagrodzić brak wakacji w tym roku, będziemy się chociaż szkolić w Wesołej łapce <hura>
Zapomniałam się pochwalić, że mój psi synek skończył ROCZEK 17.06 :bugi: chciałam wstawić zdjęcia z imprezy urodzinowej, ale kabelek chyba padł
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-06-25, 22:59

Mamy aż tyle zdjęć z imprezy urodzinowej, bo "ktoś" nie naładował baterii, co zdenerwowało "kogoś'' ;-)
głowa Vipera nie wiedząca, co zrobić z tortem ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Viper ze swoim ulubionym gościem :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez KasiaT » 2011-06-27, 12:05

Spóźnione,ale szczere-sto lat pięknemu roczniakowi, <tak> wszystkiego co najpsiejsze :love2:
A torcik prezentował się rewelacyjnie <tak>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez annasm » 2011-06-27, 17:30

Sto lat!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-06-27, 19:37

Viper, ale masz piękny tort !!! Wszystkiego naj naj od starszej siostrzyczki Rosy !!!!
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-06-28, 12:37

Dziękujemy za życzenia :-D

kasia.r napisał(a):Czyżby Viperek na urlopie,że nic nowego w galerii?? Chciałm się pochwalić, że znalazłam nowy sposób na moją niejedzącą pannę :) Do każdej porcji koebers dostaje wymieszaną posiekaną w maizgę paróweczkę (ale tylko lubi drobiową). Choć jak sobie pomyślę co w tej parówce jest, to chyba juz bym tą suchą karmę samą wolałą jeść :] Pozdrawiamy

Śniadanie z paróweczką wciągnął expresem :okok:
Najlepszym sposobem na mojego niejadka jednak okazało się psie towarzystwo. Przez dwa tygodnie pilnowałam rodzicom dwóch psów i pierwszego dnia trzy psie miski na stół i zaczęło się przygotowanie posiłków, Viper to obserwował i mało się nie skichał z wrażenia jak dwie miski wyniosłam na dwór, a jego jeszcze stała bo jemu jednemu gotowałam, więc następnego dnia nasypałam najpierw jemu suche (Belcando - którego wcześniej nawet nie chciał w domu powąchać) i zanim wyniosłam pozostałe miski na dwór, Viperowa już była puściutka :shock: a jak brałam Vipera i Belcando do domu i rano sam dostawał jeść u siebie to ledwo pół porcji zjadał i tak przez dwa tygodnie :roll:
Teraz zjada całą porcję swojego Koebersa ale musi być czymś dosmaczone np galaretka z kurzych łapek, mielonym mięsem czy wypróbowaną dzisiaj paróweczka, bo bez dosmaczania zjada połowę porcji.
Dzisiaj mamy pierwsze zajęcia w Wesołej łapce (narazie teoria, ale psiaki mamy już zabrać) :radocha: Trzymajcie kciuki, co bym się ze wstydu nie spaliła <prosi> :lol:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Anirysova » 2011-06-28, 20:35

Oj ja spóźnona, też życzę Viperowi wszystkiego najlepsiego :love2:

Jak tam było w Wesołej Łapce?
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-06-28, 22:40

My już po pierwszym spotkaniu w Wesołej Łapce :-) Viper jest zdecydowanie najstarszym uczniem, bo reszta psiaków to takie do 5 miesięcy. Było to spotkanie organizacyjne, więc psiaki miały nauczyć się tylko skupienia na przewodniku, a mój Viper był bardzo skupiony ale na smaczku ;-) w czwartek znowu jedziemy, mam nadzieje, że tym razem będziemy mieć jakieś zdjęcia :-)
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Majszczur » 2011-06-29, 00:00

Ale mam zaległości :shock: nie dostałam powiadomienia o nowych wpisach w Waszym wątku :evil:
ruudzielec napisał(a): mój psi synek skończył ROCZEK 17.06 :bugi:
toż to mój brat astralny, ja też z 17.06 :shock: :mrgreen: Viperku kochany, jesli psie zodiakalne bliźnięta są takie pokręcone jak ludzkie to... Twoja Pancia raczej nudzić się w Twoim towarzystwie nie będzie :lol: <rotfl> :lol: <rotfl> :lol:
Gratulujemy wstąpienia w szeregi adeptów sztuki posłuszeństwa. Trzymamy kciuki za efekty <okok>

Jak przeczytałam precyzyjną instrukcję uzyskania ognistego koloru włosów Twojej Panci to szczena mi opadła, niestety ja nie mogę pochwalić się tak dokładną znajomością tematu, nawaliłam na czerep co mi się pod rękę nawinęło i nawet numeru nie spamiętałam, sorki :oops: :oops: :oops:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez jbeata » 2011-06-29, 00:24

Viperku STO LAT ! Słodkie buziaczki od Poli i Brendy, które zapewniają, że fajnie jest w Wesołej Łapce :-)
Pozdrowienia dla Pańciostwa.
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Bijou » 2011-06-29, 11:28

Od Bijou i Ady całuski i życzonka urodzinowe spóżnione :bugi:
Avatar użytkownika
Bijou
 
Posty: 1094
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-24, 16:57
Lokalizacja: Rybnik

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-06-29, 16:52

Jeszcze raz Viperek dziękuje za życzenie <buzki>

Majszczur napisał(a):Ale mam zaległości :shock: nie dostałam powiadomienia o nowych wpisach w Waszym wątku :evil:
ruudzielec napisał(a): mój psi synek skończył ROCZEK 17.06 :bugi:
toż to mój brat astralny, ja też z 17.06 :shock: :mrgreen: Viperku kochany, jesli psie zodiakalne bliźnięta są takie pokręcone jak ludzkie to... Twoja Pancia raczej nudzić się w Twoim towarzystwie nie będzie :lol: <rotfl> :lol: <rotfl> :lol:
Gratulujemy wstąpienia w szeregi adeptów sztuki posłuszeństwa. Trzymamy kciuki za efekty <okok>


W takim razie spóźnione życzenia urodzinowe dla szalonej Bliźniaczki - wszystkiego naj najlepszego ale przede wszystkim to zdrówka dla całej Bandy życzę i spokoju (po przeczytaniu waszej ostatniej przygody) ja bym chyba osiwiała jakbym takie objawy u Vipera zauważyła <winko>

Tia ten psi bliźniak tak daje popalić, że pańcia mu szkolenie zafundowała z okazji urodzin :mrgreen:
Tylko, że mam jeszcze jednego w domu też z 17.06 ale tego dwunoga to mi chyba nigdzie na szkolenie nie przyjmą, sama muszę sobie radzić :lol:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez katty » 2011-07-04, 23:48

Spóźnione życzonka ,ale szczere -Viperku góry smaczków, sukcesów wystawowych ,pełnej miski i 100 lat!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-08-15, 13:11

Dawno się tu nie pokazywaliśmy, więc trochę nadrobimy zaległości i pokażemy to co Viper lubi najbardziej :radocha2:
tu padnięci, nawet widoki nas nie interesowały ;)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
a tu już psiur zdecydowanie zapomniał o zmęczeniu
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
zez zbieżno rozbieżny :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez KasiaT » 2011-08-15, 18:51

Szczęśliwy pies to mokry i utytłany,co widać na załączonym obrazku :mrgreen:
Chłopak miał świetny wypad i widać,że sporty wodne to jego żywioł <tak>
Cudne zdjęcia szczęśliwego ,mokrego Pana Psa :love2:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Justynka » 2011-08-15, 19:49

Ale super pływak z Vipera :-D nam jakoś cieżko idzie zachęcanie do pływania naszego psiaka, moczyć się moczy chętnie, ale pływanie..jeszcze nie. Jeśli już się zdarzy to tylko w swoim dziwacznym "stylu" :mlotek:
Viper to rasowy pies wodny, widać, że sprawia mu to frajdę :-D A wypadzik musiał być udany ;-)
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Majszczur » 2011-08-15, 23:15

Zez zbieżno-rozbieżny wymiata <hahaha>
Viper pięknie podkreśla nazwę przydomka w tych odmętach, choć to pewnie nie Wisła była, choć tyż woda ;-)
A jak tam efekty zdobywania szlifów PT? Możemy już gratulować ?
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-08-16, 11:26

Super zdjęcia. Ale zazdroszczę, że Viper lubi wodę. Moja panna w życiu nawet łapy nie odważyła sie zamoczyć ....ech
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości