VIPER u Źródeł Wisły

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-05-15, 19:47

Świetne zdjęcia,super pies, widać, że jest oczkiem w głowie, a pańcia świta poza Viperkiem nim widzi :okok: Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Dagata » 2011-05-16, 00:15

<juhu> wow! Jaki piękniś z Viperka, buźka <papa>
Avatar użytkownika
Dagata
 
Posty: 741
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-18, 00:20
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
psy: Nemo, Noemi [*]

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez dorciaj » 2011-05-18, 10:13

Viperek przed pałacem jak psięciunio na włościach :mrgreen: - super :-D
Piękną ma chłopak głowę :-D


Kasiu zachęcam do dopisania Vipera do ogólnopolskiej bazy Berneńskich Psów Pasterskich http://swissdogsworld.pl/ ;-)
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-19, 12:06

dorciaj napisał(a): Kasiu zachęcam do dopisania Vipera do ogólnopolskiej bazy Berneńskich Psów Pasterskich http://swissdogsworld.pl/ ;-)

już się poprawiłam i dopisałam :oops: ;)
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Majszczur » 2011-05-20, 18:46

Viper przegość <okok>
Nie dość że atrakcyjny i fotogeniczny to jeszcze wodniak. To lubię :-D
A jaką ma super ognistą pańcię :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez dorciaj » 2011-05-20, 18:57

ruudzielec napisał(a):
dorciaj napisał(a): Kasiu zachęcam do dopisania Vipera do ogólnopolskiej bazy Berneńskich Psów Pasterskich http://swissdogsworld.pl/ ;-)

już się poprawiłam i dopisałam :oops: ;)

<okok> :-D
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-20, 21:25

Majszczur napisał(a):Viper przegość <okok>
Nie dość że atrakcyjny i fotogeniczny to jeszcze wodniak. To lubię :-D
A jaką ma super ognistą pańcię :mrgreen:

Wodniakiem to on się stał dopiero jak się ciepło zrobiło i teraz nie przejdzie obojętnie obok żadnego zbiornika wodnego, nawet najbrudniejszego :radocha2: a ja się cieszę jak głupia nawet jak potem wraca taki "czyściutki" do mieszkania, bo uwielbiam takie moczące się i pływające morduchy <haha> Zawsze z zazdrością oglądałam wodne sesje Grandzi ;> ;)
Gdyby to były nasze galerie a nie naszych psiaków, to mogłybyśmy sobie podyskutować o farbach do włosów, bez obawy że będzie off :lol:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez dorciaj » 2011-05-20, 21:30

ruudzielec napisał(a):Gdyby to były nasze galerie a nie naszych psiaków, to mogłybyśmy sobie podyskutować o farbach do włosów, bez obawy że będzie off :lol:

Kasiu - offuj ;-) - u nas w galerii ciągle ktoś o moich płotkach offuje :evil: więc Ty spokojnie możesz o farbie do włosów ]:->
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez Majszczur » 2011-05-20, 22:03

Dawaj, dawaj offa :mrgreen:
zawsze możesz wkręcić coś o farbie (np. numerek tego czadowego koloru ;-) bo mnie nie wyszedł tak zaje***ty) w temacie groomerskim, tak niby przypadkiem przy okazji zachwycania się szatą i fryzurą Viperka <rotfl> Bo Viper na tle zamku wygląda niezwykle arystokratycznie i świeżo, jakby właśnie wyszedł spod ręki groomera ;-) :radocha2:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-21, 10:57

dorciaj napisał(a):
ruudzielec napisał(a):Gdyby to były nasze galerie a nie naszych psiaków, to mogłybyśmy sobie podyskutować o farbach do włosów, bez obawy że będzie off :lol:

Kasiu - offuj ;-) - u nas w galerii ciągle ktoś o moich płotkach offuje :evil: więc Ty spokojnie możesz o farbie do włosów ]:->

Dorotko w galerii Twoich psiaków jeśli chodzi offy, to najbardziej mi się podobały te temat Twoich zajefajnych bazarkowych kreacji <rotfl> jestem fanką zwłaszcza tej ostatniej kiecki :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-21, 11:51

Majszczur napisał(a):Dawaj, dawaj offa :mrgreen:
zawsze możesz wkręcić coś o farbie (np. numerek tego czadowego koloru ;-) bo mnie nie wyszedł tak zaje***ty) w temacie groomerskim, tak niby przypadkiem przy okazji zachwycania się szatą i fryzurą Viperka <rotfl> Bo Viper na tle zamku wygląda niezwykle arystokratycznie i świeżo, jakby właśnie wyszedł spod ręki groomera ;-) :radocha2:

A więc tak (moja Pani z polskiego przewróciłaby się, jakby zobaczyła zdanie zaczęte od "a więc" :P ) Viperek jest naturalnie pięknie pokolorowany, wykolorowany, jak pomalowany, jak malowany - wszystko to cytaty ze spacerów a pańcia naturalnie była jakąś tam mysią blondynką (nie ubliżając żadnym mysiom :-> :-D , mi w takim kolorze po prostu nie było do twarzy ;-) ) i musiałam się sama pokolorować. Podzielę się moją wiedzą na temat rudych farb a z Twojej strony Madziu liczę na to samo, bo mi się Twój kolorek podoba <cwaniak>
Najlepsza, bo najtańsza Joanna Naturia nr 220 płomienna iskra za 5,50zł <juhu>
Loreal Feria Mango albo Pure Paprika
Palette XXL Płomienny feniks
i do tego między farbowaniem szamponetki z Mariona Tycjan albo Miedź
nie polecam rudych z Garniera bo wychodzą dużo ciemniej niż na opakowaniach
ostatnio zaczepiłam znajomą fryzjerkę bo miała zajebiaszczy rudy kolor i takim czymś robiła http://allegro.pl/leo-do-farbowania-pas ... 77622.html
prawie jak na wizażu :mrgreen:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-05-26, 08:27

ruudzielec napisał(a):Witamy!
Viper za kilka dni kończy 8 m-cy, a Pańcia tylko czyta forum i zachwyca się obcymi pieskami :-D a swojego zaniedbuje i nie pstryka fotek, więc teraz nadrobimy zaległości i wreszcie Viperek będzie miał galeryjkę :-D
Na początek troszkę zaległych fotek
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
moje ulubione mini zoo :->

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony. szaleniec

Czy ten cudowny persik Twój???? Miałam identyczną nieodżałowaną do dziś Pyśkę, więc mam do takich ogromny sentyment... A jak apetyt Vipcia??? My, a dokładnie Rosa przeszłyśmy na Kobers, ale supermix krokiety, je drugi worek !!!, jak będzie ok to do royala nie wracamy !!!!!
Pozdrawiamy serdecznie
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-26, 09:28

Tia to bidne teraz kociątko jest nasze (jak wyprowadziłam się do mieszkania to został u rodziców w domu z ogródkiem, żeby spokojnie sobie żył na stare lata bez zmian) Ale jak pojawił się Viper i teraz jeszcze 5 miesięczny owczarek rodziców to spokój się biednemu Filonkowi skończył, bo Ci dwaj młodzieńcy nie potrafią zrozumieć, że on się nie będzie z nimi bawił i biedak przemyka się po domu prawie niezauważalny 8-)
Żeby nie zapeszyć Viperek w miarę normalnie zaczął jeść odkąd dostaje jeden posiłek gotowany a drugi to właśnie koebers. Teraz dostaje płatkową 23M zalewaną galaretką z kurzych łapek i mam wrażenie, że smakuje mu to bardziej niż gotowane, ale drugiego worka nie odważę się kupić, znając mojego wybrzydzacza i teraz kupię dla odmiany jakieś krokiety z kobersa. Ostatnio szanownemu panu znudził się olej rybny, którym zalewane było gotowane i przez 3 dni znowu nie jadł, aż Pańcia skojarzyła co mu przestało smakować i z powrotem wylizuje miskę aż miło, a olej prawie od początku dostawał i było dobrze, nawet tym mu dosmaczałam chrupki <bezrady2>
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-26, 10:59

Pokażemy Wam jak czytamy forum :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
a tak wygląda pozycja wystawowa na ringu spragnionego Viperka :oops: :lol:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
a tu Vieper z siostrzyczką Verso
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez KasiaT » 2011-05-26, 11:04

Chłopak jak zwykle nieziemsko psistojny <buzki>
A pozycja wystawowa adekwatna do pogody :mrgreen: ,nie ma się co dziwić,że chłopak zrezygnował z pokazywania wszystkich atutów,jak z tego co widać,że żar lał się z nieba-niech się Pancia cieszy ,że w pobliżu nie było żadnego zbiornika wodnego,bo pewnie wtedy Viper pokazałby na co go stać ]:->
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez kasia.r » 2011-05-26, 11:11

Ani troche mu się nie dziwię, że nie miał ochoty prezentować się na ringu :) My odpuszczamy sobie wystawy w upał, wiec Rosa ma wolne do września :)
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez katty » 2011-05-26, 12:18

Viperek jest fantastyczny i ja też się nie dziwię ,że nie chcialo mu się zaprezentować , bo upały są okropne. Moja Katty to w upał zawsze leży w cieniu,więc do jesieni odpuszczamy sobie wystawy ;)
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez ruudzielec » 2011-05-26, 13:58

KasiaT napisał(a):niech się Pancia cieszy ,że w pobliżu nie było żadnego zbiornika wodnego,bo pewnie wtedy Viper pokazałby na co go stać ]:->

żebyś Kasiu wiedziała, że się cieszyłam :lol: ale po wystawie zaraz zabrałam go na spacer wzdłuż jego ulubionego małego stumyczka, żeby się ochłodził i jakie było moje zdziwienia jak wpadł tam i zaraz wypadł suchusieńki :shock: strumyk biedakowi wysechł <załamka>
My też na jakąś wystawę pojedziemy dopiero w październiku (pewnie Zabrze i Częstochowa) nie będziemy już więcej smażyć psa <nie>
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez KasiaT » 2011-05-26, 14:54

Nie smaż,go nie smaż bo Ci jeszcze z niego albinos wyjdzie ;> a zazdraszczam Ci okrutnie,że Twój lubi wodę,bo moje 2 to tylko tą w misce ]:->
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: VIPER u Źródeł Wisły

Postprzez annasm » 2011-05-26, 16:34

Piekny wybrzydzacz!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości