Opowiem Ci o Barym

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez KasiaT » 2011-05-04, 11:17

Teraz z wielką przyjemnością i spokojem ducha czyta się wasze opowieści z życia szczęśliwego Barego <tak>
Mały pięknieje w oczach i widać,że już nic mu nie przeszkadza w korzystaniu ze wszelakich uciech :mrgreen:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Romked » 2011-05-06, 00:46

Zima w maju! Super ale nie dla wszystkich. Nas też dopadła.
Pozdrawiamy i życzymy zdrówka. <tak>
Avatar użytkownika
Romked
 
Posty: 858
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 03:04
Lokalizacja: Wieluń
psy: Tetyda, Asteria, Nodik
Hodowla: Canis Magnus

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez kerovynn » 2011-05-06, 07:12

więcej fotek, więcej fotek !!!!! <tak> <tak> <tak> <tak> <tak> <tak> <tak> <tak>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez errato » 2011-05-10, 12:08

nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz tutaj dotarłam, mimo że w przelocie mignęło mi Wasze ogłoszenie w lecznicy, do której chodzimy z Bellą :|

przeczytałam Waszą historię od deski do deski i aż łza się w oku zakręciła. jesteście wspaniałymi ludźmi o wielkich sercach! Bary jest wielkim szczęściarzem, ale wierzę, że w życiu wszystko dzieje się "po coś" i pewnie dlatego Was wybrał :]

życzę wytrwałości w dążeniu do celu i końskiego zdrowia dla Barynia oraz pozdrawiam serdecznie, a jako że jesteśmy sąsiadami pozwolę sobie wyrazić nadzieję na jakieś lokalne spotkanie berneńskie jak tylko Bary będzie miał więcej sił. trzeba Wam wiedzieć, że moje suczydło należy do tych większych bernów (aktualnie jakieś 45 kg albo i więcej <szok> ) i powiem szczerze, że wolałabym nie narażać Barynia na spotkanie z takim czołgiem :lol:
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez stmichal » 2011-05-12, 12:10

errato napisał(a):nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz tutaj dotarłam, mimo że w przelocie mignęło mi Wasze ogłoszenie w lecznicy, do której chodzimy z Bellą :|

przeczytałam Waszą historię od deski do deski i aż łza się w oku zakręciła. jesteście wspaniałymi ludźmi o wielkich sercach! Bary jest wielkim szczęściarzem, ale wierzę, że w życiu wszystko dzieje się "po coś" i pewnie dlatego Was wybrał :]

życzę wytrwałości w dążeniu do celu i końskiego zdrowia dla Barynia oraz pozdrawiam serdecznie, a jako że jesteśmy sąsiadami pozwolę sobie wyrazić nadzieję na jakieś lokalne spotkanie berneńskie jak tylko Bary będzie miał więcej sił. trzeba Wam wiedzieć, że moje suczydło należy do tych większych bernów (aktualnie jakieś 45 kg albo i więcej <szok> ) i powiem szczerze, że wolałabym nie narażać Barynia na spotkanie z takim czołgiem :lol:


Miło jest wiedzieć, że jesteśmy ziomalami. Dzięki za wpis na stronie Barego . Bary czuje się dobrze, wyrównał się, przybiera na wadze ostanie ważenie z przed kilku dni to 33 kg, sylwetkę ma wg wzorca. Najważniejsze, ze nie brakuje mu powietrza, oddycha normalnie (aczkolwiek oddycha głośniej, to wynik chirurgicznej korekty), biega, szczeka ( trochę ciszej), ale ,,pauera" ma zwłaszcza jak w ogrodzie goni koty. Wszystko wraca do normy, minął miesiąc jak Bary zaczął oddychać bez rurki tracheostomijnej, sierść już prawie mu odrosła, jeszcze trochę to nie będzie śladu. Z przyjemnością, chętnie się spotkamy. W sobotę jedziemy do BOSZKOWA.
pozdrowienia <pies> od Barego i od nas.

ps.
Wydra napisał(a):A nie chcielibyście spotkać się się z nami w Boszkowie :?: Było by fajnie poznać was osobiście
viewtopic.php?f=58&t=7687
Avatar użytkownika
stmichal
 
Posty: 124
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 19:43
psy: Berneński Pies Pasterski Bary

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Wydra » 2011-05-12, 16:33

ja już nie mogę się doczekać,kiedy poznam Barego i jego opiekunów :radocha2: a dlaczego dopiero w sobotę przyjeżdżacie?
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez errato » 2011-05-13, 22:43

stmichal napisał(a):W sobotę jedziemy do BOSZKOWA.


ja też się wybieram, choć jestem chora jak pies. mam nadzieję, że pogoda będzie znośna, bo choróbsko i plucha to dla mnie za dużo "przyjemności" na jeden raz <hahaha>
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Busola » 2011-05-14, 10:39

stmichal, Bary - jesteście niesamowici <brawo>
ogromnie się cieszę że Wam się udało

a forumków nieśmiało poproszę o wyczochranie rekonwalescenta w Boszkowie w moim imieniu ;)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez stmichal » 2011-05-14, 23:02

Witam wszystkich!

Dziękujemy serdecznie za pozdrowienia w imieniu Kuby i swoim :-). Rodzice wrócili do Jeleniej Góry i opowiedzieli nam wszystko. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy być dzisiaj razem z Wami. Wygląda na to, że ominęło nas świetne spotkanie. Niestety ja musiałem zostać opiekować się dziadkami, a Kuba był w pracy. Następnym razem pojawimy się osobiście :-). Bary leży właśnie przy mnie i odpoczywa. Widać po nim, że przeżył dzień pełnych emocji, ale uśmiech na pyszczku pokazuje, że mu się podobało. Wrzuciliśmy już do albumu zdjęcia z dzisiaj. Wszystkie można zobaczyć po kliknięciu na link w podpisie, a tutaj kilka z nich :-)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Jeszcze raz gorące pozdrowienia. Wcześniej znaliśmy Was po awatarach i nickach, teraz wiemy ze zdjęć, jak wyglądacie, a następnym razem poznamy się osobiście :-D
Avatar użytkownika
stmichal
 
Posty: 124
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 19:43
psy: Berneński Pies Pasterski Bary

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Wiola&Nero » 2011-05-14, 23:21

Było nam bardzo miło poznać dzielnego Baruszka i Jego wspaniałych opiekunów :love: Buziaki od Nerka i nadpobudliwej Nikusi <papa>
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez kerovynn » 2011-05-15, 06:44

To Bary zaszalał na gruncie towarzyskim :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Z ulgą i wielką radością zaglądam teraz do jego wątków :-D :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Majszczur » 2011-05-20, 16:38

Bary spisał się doskonale w towarzystwie. Choć jego Pan twierdzi, że sytuacja przerosła psiaka - wg mnie nic podobnego - Bary na początku był tylko lekko zmieszany, ale szybko się zaaklimatyzował. Duża buźka od Grandy :-D
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez saba&mlis » 2011-05-20, 17:57

kerovynn napisał(a):To Bary zaszalał na gruncie towarzyskim :-D :-D :-D :-D :-D :-D .
Z ulgą i wielką radością zaglądam teraz do jego wątków :-D :-D :-D :-D

Ja tez :okok: <hura> :radocha2:
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Wydra » 2011-05-20, 18:58

Powiedziałaby, że Bary spisał się na medal <tak> kiedy czas aklimatyzacji miał za sobą,biegał i szalał wraz z innymi psami.Po poznaniu jego opiekunów jestem całkiem spokojna o dalsze losy Baruszki. To są ludzie o złotych sercach.Nie dadzą zginąć chłopakowi <hura> :radocha2: :radocha2:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez errato » 2011-05-31, 13:57

wczoraj ucięłam sobie małą pogawędkę nt. Barego z naszym wetem :-D

a jak się ma nasz bohater?
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez iwona_k1 » 2011-05-31, 22:58

cieszę się,że chłopak wraca do zdrowia :radocha2:
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez stmichal » 2011-06-08, 22:20

errato napisał(a):wczoraj ucięłam sobie małą pogawędkę nt. Barego z naszym wetem :-D

a jak się ma nasz bohater?


Bardzo nam milo Errato :-). Byliście u dr Saluszewskiego na jakiejś rutynowej wizycie, czy coś się wydarzyło nieoczekiwanego?

Bary ma się świetnie, a nawet lepiej ;-). Bardzo dobrze znosi ostatnie upały. Często jeździ z rodzicami do Dąbrowicy nad wodę, żeby się trochę schłodzić. Chętnie moczy łapy :-). Ogólnie czuje się rewelacyjnie i nic nie wskazuje, żeby miało się to zmienić. Ach ten nasz urwis :-D

Przepraszamy za naszą małą aktywność ostatnio na forum, ale ja jestem w środku przeprawy przez sesję i walczę z kolokwiami i egzaminami, a Kuba uczy się przed końcem semestru ;-). Jak to się skończy to wrzucimy jakieś aktualne zdjęcia Baruszka.

Pozdrowienia z Jeleniej Góry i Wrocławia dla wszystkich forumowiczów i pociech :-). Bary również dołącza się do pozdrowień ze swoim radośnie merdającym ogonem <pies>
Avatar użytkownika
stmichal
 
Posty: 124
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 19:43
psy: Berneński Pies Pasterski Bary

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Majszczur » 2011-06-08, 22:30

Jak już Baruszek przeszedł dzielnie taką drogę cierniową to upały to dla niego pikuś ;-)
Pozdrawiamy dzielnego psistojniaka i jego Całą Rodzinkę :-D
Niech ta sesja już minie (trzymamy kciuki), bo my tu bez fot jak studenci bez indeksu ;-)
Ostatnio edytowano 2011-06-08, 22:31 przez Majszczur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez Wydra » 2011-06-08, 22:31

A już zaczęłam trochę się martwić, czy przypadkiem coś się nie stało <załamka>
Dobrze , że napisałeś, bo teraz tyle smutku na forum, że każda dobra wiadomość przynosi ulgę <tak>
Uściskaj ode mnie Baruszkę i bardzo proszę przekaż rodzicom pozdrowienia <prosi> Wyjątkowo sympatycznych macie rodziców <okok>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Opowiem Ci o Barym

Postprzez kerovynn » 2011-06-09, 10:04

No to pomyślności na sesji i w szkole i buziaki dla Barego :love:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości