Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez KasiaT » 2011-05-26, 08:33

Mała jest CUDNA,a te jej afro na głowie bajeczne i ta dumna postawa :love2:
P.s.jeżeli chodzi o to,że nie będziesz miała z kim jej zostawić,bo szykuje Ci się huczna zabawa(MOJE GRATULACJE-brawo :okok: ),to ja niedawno będąc w podobnej sytuacji jak nie miałam z kim zostawić swoich dzieciaczków to wynajęłam "niańkę"i zapłaciłam za pilnowanie psutków w swoim domu,a robiłam to nie pierwszy raz,bo mój poprzedni psiak też był zostawiany z pewną panią,która prowadziła hotel dla psów-ale oczywiście pilnowała go w moim domu-więc może poszukaj takiej opcji
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Majszczur » 2011-05-26, 10:17

Neda napisał(a): Jedyną rzeczą, która spędza mi sen z powiek jest fakt, że za 4 miesiące będę się ślubować. Naturalnie nie przeraża mnie sam fakt w sobie, tylko, że nie mogę wymyślić co zrobić z Nedą <bezrady2>


Kochana, zerknij tylko, foty jeszcze ciepłe, Galwinowe Pańciostwo świeżo upieczone, może coś podpowiedzą
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=8015&start=40#p296299 :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez kerovynn » 2011-05-26, 11:19

Zapytaj - najlepiej w osobnym wątku - czy ktoś z forumowiczów mieszka w pobliżu Ciebie i mógłby Ci w tym szczególnym dniu popilnować młodej. Czasu jeszcze sporo, więc może z kimś się w tym te macie dogadasz :-D
A w temacie porannego wstawania to Cię pocieszę, że jeszcze nie masz źle :-D
U nas dotychczas było tak: 4,00 pobudka i karmienie psów, potem na ogród na toaletę, mizianie og(a)ra, żeby zasnął. 4,30 kładę sie i dosypiam. O 6,00 druga pobudka, szybka kawa i na spacer z Esią, potem krótka przebieżka po osiedlu z Robinem i do pracy. Karmienie jest tak wcześnie gdyż Esia godzinę przed i po jedzeniu ma obowiązkowe leżenie - profilaktycznie, by zapobiec skrętowi żołądka. Od poniedziałku Esia ma szlaban na spacery(wet zakazał bo się przeforsowała i potrzebuje odpoczynku), zatem 4,45 Robin wali łapą w drzwi bo chce na ogród - idę go wypuścić, wstawiam kawę, szykuję miski z żarciem, psy jedzą, ja pije kawę, psy wychodzą na toaletę, potem wracają, miziam Esię, a w drugiej ręce maskotka by zająć czymś Robina bo inaczej będzie molestował Eśkę by się z nim bawiła albo wskoczy do łózka i rozdepcze Panu głowę (Robin wazy 28 kg). pierwszego dnia dałam mu kość z prasowanych jelit - taka największa jaką w sklepie mieli. Ciężką. Złapał ją w zęby, wskoczył na łóżko i spuścił Panu na czoło. Ciąg dalszy przemilczę <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Po mizianiu Esia zasypia a ja jestem Strażniczką Spokojnego Snu Pana i Suni- czyli zajmuję się Robinem. Ale ponieważ głowa mi ciązy to zawijam się w koc na dywanie i biorę miśka w garść. Ja lekko drzemię, Robin bawi się w zabieranie misia. Najpierw szarpie, potem robi zwrot taktyczny, siada mi doopcią centralnie na głowę, tylnymi łapami rozpłaszcza biust, pięty wbija w gardło i memła misia. I tak mniej więcej przez godzinę. Pod koniec tej zabawy zaczyna się przytulanie, wsadzanie pysia w ucho, szczenięce posapywanie i ogólne czułości.Ok 7,00 jest już na tyle zmęczony, że idzie na swoja sofę spać, SZM w tym czasie już wstaje więc ja się rzucam na łóżko by choc pół godziny dospać w ludzkich warunkach :radocha2:
A mlody w tym wszystkim jest taki słodziak, że nie sposób się na niego o te ekscesy gniewać :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-05-26, 11:44

KasiaT napisał(a):... to wynajęłam "niańkę"i zapłaciłam za pilnowanie psutków w swoim domu

Hmm... trochę się boję zostawić obcą osobę z moją psiną w moim domu <uoee> A mój szanowny przyszły to na bank nie zaakceptuje takiej opcji <uoee>

Majszczur napisał(a):Kochana, zerknij tylko, foty jeszcze ciepłe, Galwinowe Pańciostwo świeżo upieczone, może coś podpowiedzą

Dzięki wielkie :-) Zajrzę i podpytam :-)

kerovynn napisał(a):Zapytaj - najlepiej w osobnym wątku - czy ktoś z forumowiczów mieszka w pobliżu Ciebie i mógłby Ci w tym szczególnym dniu popilnować młodej. Czasu jeszcze sporo, więc może z kimś się w tym te macie dogadasz :-D

Tak byłoby chyba najfajniej... :-D Aczkolwiek nie wiem czy znajdzie się ktoś chętny do zajęcia się cudzym psiakiem. Ale może faktycznie z czasem podpytam. Może się znajdzie ktoś miłosierny z Warszawy lub okolic :-)
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez katty » 2011-05-26, 12:20

Chyba,że możesz dać pod opieke do hotelu dla psów ,ale niewiem czy to jest dobry pomysł bo ja nigdy nie zostawiałam w hotelu psa. Zawsze z moimi psami w takiej sytuacji zostaje moja koleżanka .
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-05-29, 08:08

Na całe szczęście mam jeszcze prawie 4 miesiące na zastanawianie się co zrobić z psiną. Najwyżej wezmę ją ze sobą :-D Na kolana :-D

Wczoraj pies znowu dzielnie pomagał w ogrodzie, oczywiście zawsze musiała się władować tam, gdzie nie trzeba. Ale chciała być cały czas obok mnie... więc starałam się ją zrozumieć :-D Naturalnie najlepiej było, kiedy po prostu zmorzył psinę sen. Wtedy była urocza :]

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Poniżej wstawiam fotkę obecnej towarzyszki Nedy, z którą niestety jeszcze nie mogą się do końca dogadać <uoee> Ale z dnia na dzień widać, że uczą się jak żyć bezkonfliktowo.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Chociaż codziennie pies chce się zaprzyjaźnić z kicią. Ale im bardziej ona ucieka, tym bardziej Neda ją goni ;) No nic... ja jestem dobrej mysli :-D
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez KasiaT » 2011-05-29, 21:34

Mały Nedulec jak zwykle uroczy <rotfl> .Widać,że sunia się bardzo stara i chce Ci we wszystkim pomóc(nawet w ogrodzie :mrgreen: )A z kocisławaem za jakiś czas się na pewno dogadają-kotka,musi zrozumieć,że Neda nie jest dla niej zagrożeniem.
A wracając do Twojej imprezy,to ja bym małej ze sobą nie zabierała,bo na pewno przyćmi Ciebie jak nic <tak> ,i cała impreza skupi się na Nedzie,a Wy [pójdziecie na dalszy plan :lol:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Daria2368 » 2011-06-03, 00:02

Neda jest słodka <buzki> i jaki duży ma ogród ma dziewczynka gdzie poszaleć <okok>
Avatar użytkownika
Daria2368
 
Posty: 32
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-28, 12:28
Lokalizacja: Zawidów
psy: Berneńczyk

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Majszczur » 2011-06-03, 00:12

Neda napisał(a): Może się znajdzie ktoś miłosierny z Warszawy lub okolic :-)
tym zdaniem przekonałaś mnie, że mam misję do wykonania :mrgreen: Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, jestem skłonna przygarnąć Nedunię na Ursynów na czas Twojego pożegnania z panieństwem. Przy okazji przećwiczę sobie co to znaczy ogarnąć dwupak w realu :lol: Podaj mi na pw termin, zobaczę jak stoję z czasem.

Jak kicia ma na imię. Jest przeurocza <buzki> Poleguje na kaloryferze w identycznej pozycji jak mój Leopold Kot.
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-06-03, 07:25

<hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura> <hura>

Przesłałam termin na PW. Obiecuję, że skorzystam w ostateczności... aczkolwiek jeżeli wszyscy goście zdecydują się przyjść to nijak nie mam komu wcisnąć psiny. Do psiego hotelu nie mam zaufania <uoee> A w ciągu wakacji zamierzam pochodzić z Nedą na szkolenia, więc może w ciągu tego jednego dnia uda się okiełznać w komplecie z Grandą :-D
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez katty » 2011-06-03, 10:48

śliczna jest Neda taka malutka słodka psinka,a niedawno moja taka była :)
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez PaniBisiowa » 2011-06-03, 20:37

Majszczurkowa wybawca :mrgreen: Taki mały off-top. W czasie naszego ślubu Bisia zostawiliśmy w hotelu bo do urzędu nie wolno :-> ale w knajpie siedział razem z nami :-D Nie było problemu :-> Biegałam z nim tylko na siusiu :-> bo to małe szczylowate było wtedy :->
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-06-11, 08:04

Coś mi się troszkę przykurzyła ta moja galeryjka ;) Ale już się poprawiam :-D

Przede wszystkim to chciałam powiedzieć, że moja sunia wstaje o 6:30 :-D I to już od kilku ładnych dni :-D Uważam to za sukces w porównaniu do 4-5 rano :-D Suńcia wyspana, pańcia wyspana - sukces <haha>

Po drugie... moje doświadczenie z rozwojem psa jest raczej zerowe, więc mam pytanko, czy taki okrągły brzuch to normalka? Czy ją jakoś przekarmiam? Ale za bardzo nie widzę takiej możliwości, bo dbam o jej odżywianie bardziej niż o swoje ;)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Ale i tak twierdzę, że Neduś nadaje się na modelkę... chyba ją podeślę do "Tap madl" <haha>

ZŁA SUCZ
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

SMUTNA
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

DUMNA
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

ZAWSTYDZONA
obrazek
Obrazek został zmniejszony.


Po sesji... czas na zabawę :-D
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Ha! I kto ma lepszą budę niż ja?
<cwaniak>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Uśmiech nr 5 ;) - dla przyszłych fanów <haha>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

6 czerwca Neda skończyła 4 miesiące i sama sobie wybrała prezent (najgorsze, że nawet bez mojej zgody :[ ). Wygląda na to, że mamy podobny gust, bo postawiła na moje biało-różowe klapki Nike...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

a takie były ładne... <złezką>

Off-top
Właśnie sobie zdałam sprawę, że ja w dniu dzisiejszym kończę bagatela... 312 miesięcy (całe 26 lat)... ło matko... w porównaniu do psa czuję się jak jaskiniowiec <rotfl>
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez KasiaT » 2011-06-11, 12:37

Nedulec pięknulec jak zwykle urocza <buzki>
Wielkie gratulacje z powodu przesypiania całych nocek,pancia na pewno szczęśliwa,że przestaje wyglądać jak zombi-a pomyśl sobie ,że już niedługo,już za momencik będziecie dawać w chrapaki do co najmniej 9 :mrgreen:
Powiem Ci szczerze,że jak dla mnie Neda nie jest za gruba,ale nie mi to osądzać-bo ja swoją Nefrę spasłam bardzo szybko i dopiero po sugestiach kilku osób stwierdziłam,że faktycznie jest za gruba-najlepiej spytaj o to swojego weta <tak>
A z tego co widać to Nedzie najwidoczniej Twoje klapeczki zaburzały "fenk szuji"i stwierdziła,że czas się pozbyć tego "paskudztwa"-są gusta i guściki-widać wy macie zupełnie odmienne :mrgreen:

P.s.Nedulcowa Panciu życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta:zdrowia,szczęścia,pomarańczy ,niech Ci Twój chłop nago tańczy :mrgreen:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Justynka » 2011-06-11, 17:10

ślicznie rośnie panienka :-) super, że już troszeczkę później wstaje..zobaczysz jeszcze troszkę i zapomnisz o tych nieludzkich porach wstawania. Moje "maleństwo" dało mi np. dziś pospać do 8.30 :mrgreen:
Pocieszę Cię, że ja niestety też straciłam kilka par butów (i to nie były klapki, tylko np.kozaki zimowe, szpilki). Kilka miesięcy temu Pako pod moją nieobecność dobierał się do szafy i "robił porządki" <wow> Bardzo podobała mu się ta zabawa, bo jak tylko otwierałam szafę pies był przy mnie i radośnie coś z niej wykradał. Dopiero zamontowanie zamka pomogło. Nie chce być złym prorokiem, ale Twoja psina może Cię jeszcze zaskoczyć pomysłowością :-> A co do wagi, najlepiej zapytaj weterynarza czy jest odpowiednia. Ile Neda waży? Sprawdź jej żeberka, powinny być wyraźnie wyczuwalne.
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-07-06, 17:29

Troszkę się zaniedbałam w tej mojej galeryjce ;) Ale te ślubne sprawy dosyć mnie pochłaniają.
U mojej suńci spore zmiany ;) Gdzie te czasy, kiedy ona wstawała o 4 rano... hehehe :-D Teraz grzecznie czeka na moment, kiedy ja wychodzę z domku, czyli tak koło 8 :radocha: Zdecydowanie mi moja dziewczyna dorasta :-) Teraz ma totalną mieszankę różnej sierści na sobie, troszkę nowej i jeszcze troszkę puszku. Taki mały popapraniec ;)

Mój niedźwiadek :]
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

I z jęzorkiem ;P

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zauważyłam ostatnio, że zaczęły jej się bardzo podobać wszelkie butki. Na razie wynajduje jakieś takie bardziej robocze pary wciśnięte gdzieś w kąt... więc na razie jest w miarę ok. Gorzej jak się kiedyś zabierze za moje szpilki, albo jakieś inne równie wartościowe obuwie. Staram się chować jak mogę, ale któregoś dnia jak nic zapomnę ;)
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Justyna.Sz » 2011-07-06, 17:58

Neda już duża dziewczyna, ze szczonka przerodziła się w żyrafkę! Fajniutka sunia:) Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Justyna.Sz
 
Posty: 1334
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-07, 19:33
Lokalizacja: Rokiciny
psy: Oti Kropelka, Baccara BV, Cayenne Bakoti
Hodowla: Bakoti

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez kerovynn » 2011-07-06, 18:20

W wersji "popapraniec" wybitnie piękna i takie szewskie upodobania ;-) ..... :lol: . Lepiej kup szafę pancerną na buty :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez PaniBisiowa » 2011-07-06, 21:43

Chroń buty. Błagam, chroń buty :-> Jeśli nie wszystkie to przynajmniej te cenniejsze :mrgreen: (ekhm.. każda para jest cenna :-P )Miziańce dla smakoszki ;-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez katty » 2011-07-07, 12:19

Śliczna jest Neda ,a z jęzorkiem na zdjęciu superowo wygląda. Miziaczki dla Nedy
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości