Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Justyna.Sz » 2011-09-13, 09:22

Wielkie gratulacje dla rodzinki:)
Avatar użytkownika
Justyna.Sz
 
Posty: 1334
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-07, 19:33
Lokalizacja: Rokiciny
psy: Oti Kropelka, Baccara BV, Cayenne Bakoti
Hodowla: Bakoti

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez marieanne » 2011-09-13, 09:50

Nie martw się Aniu, pani sedzina coś do tej tuszy chyba miała ;) Mi w pewnym momencie tez powiedziała że Bohun za gruby... ale po pomacaniu po żeberkach chyba zmieniła zdanie, bo nic nie wpisała w kartę :lol: co ja poradzę na to, że on ma tyle futra? A zeberka czuć wyraźnie, i boczki wklęsniete :-) Wasza tez podobnie owłosiona, więc może w tym była rzecz :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Elmo » 2011-09-13, 14:59

Gratulacje :okok:
Ale śliczna sucz, więc jakby mogło być inaczej :love2:
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez KasiaT » 2011-09-15, 09:35

<okok> Wielkie gratulacje ślicznej dziewczynce <okok>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez Neda » 2011-09-15, 11:48

Bardzo dziękujemy za gratulacje :-D

marieanne napisał(a):Wasza tez podobnie owłosiona, więc może w tym była rzecz :mrgreen:

Też tak sobie myślę, że może przez te pokłady futra. Chociaż też ją macała i mimo to wpisali. Obecnie jej daję troszkę mniej karmy... może faktycznie ten brzuch ma jakiś troszkę podpasiony <bezradny>

W każdym razie troszkę się napaliłam na te wystawy <juhu> i jak na złość na żadną w tym roku już się nie wybierzemy <uoee> Albo daleko, albo nas nie ma :sciana: No nic... może w przyszłym roku uda się jeszcze gdzieś pokazać :-D

Mam tylko jeden problem... jak ja mam wykąpać tego mojego futrzaka? Tak patrzę, że ta jej sierść jest taka matowa i ostro przykurzona. Ale jak ja jej leję lekko po końcówkach łapek to mi ucieka <bezrady2> Polanie grzbietu to całkowita abstrakcja. Jak tu przekonać psinę do wody?
Avatar użytkownika
Neda
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-04, 21:23
Lokalizacja: Płońsk
psy: Neda

Re: Nedulcowa Kraina Szczęścia :)

Postprzez aga.s » 2011-09-15, 12:08

Ja myślę , ze to wszystko przez jej kędziorkowate futerku.Jakiś miesiąc temu tak samo panikowałam z Basanti ,ale gdy wykąpała się w rzece okazało się jaka z niej kruszynka. <haha>
Z kąpielą dopóki nie spróbujecie ,to nie będziecie wiedzieli jak naprawdę zareaguje.Nasz Indii zawsze unikał wody .Nie dał się nawet delikatnie polać wodą.Za to kąpiele uwielbia ,stoi spokojnie, nie ucieka.Wie że , to jego czas ,który poświęcamy tylko jemu.My jednak kąpiemy ,go na dworze .Teraz niestety jest na to już za zimno.
Jak przeraża was sprzątanie łazienki i cała logistyka ,to może idzcie do fryzjera....
Szkoda , ze w tym roku nie załapiecie się na wystawy.Neda ,to naprawdę piękna suczka!!!! My za tydzień we Wrocławiu znowu spotkamy się z Gracją.
W sumie będzie 5 suczek <szok>
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości