Dina :)

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-23, 21:17

Na spacerze w parku - troche sie pochodziło w wodzie, ale pływać sie nie chce ;)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

No i sobie leży na zielonej trawce w parku :)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

i ciekawią ją wszystkie odgłosy dookoła :)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

a to po powrocie do domu ze spaceru, szaleństwa z piłką ;P
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

i w końcu odpoczynek
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pozdrawiamy :)
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez Wydra » 2011-05-23, 21:21

Śliczna sunia <tak> ale na litość Boską dlaczego ma kolczatkę założoną :nonono: :evil:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-23, 21:23

Na spacery zawsze ma kolczatkę i będzie miała zakładaną, inaczej nie da rady póki co.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez dorciaj » 2011-05-23, 21:26

Śliczna sunia :-D

- ale tą kolczatkę to bym wywaliła bo psuje jej image ;-) <prosi>
Polecam lekturę wątków: :-D
Kolczatka- zły sposób by pies nie ciągnął - viewtopic.php?f=17&t=8049
Jaka obroża dla berneńczyka? - viewtopic.php?f=111&t=98
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Dina :)

Postprzez Leszczyna » 2011-05-23, 21:30

Witamy sunię w galerii :]
Babciu Wydro nie złość się tak o tą kolczatkę, może BlackSpark nie wie jeszcze że większość użytkowników forum nie preferuje kolczatek. Ja też kiedyś prowadzałam psy na kolczatkach bo nie wiedziałam że to źle. Każdy uczy się na własnych błędach. Ale sam też decyduje o tym co na szyję ubiera psu, pomimo że komuś się to może nie podobać. Zaraz będę miała za to zj......bkę, ale to szczegół. Sama teraz szkolę Hebusia na kolczatce bo instruktor tego wymaga :boszz:
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-23, 22:26

Będzie więcej i zapewne już bez kolczatki ;p
Ale czerwonej obroży też juz chyba nie dostanie, bo potem różowej sierści nie dało sie domyć ;p
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez ruudzielec » 2011-05-23, 23:01

Viper nosi czerwoną obrożę firmy Red Dingo i nie farbuje :-) mogę polecić i obrożę i smycz z tej firmy. Ja będę musiała jeszcze zainwestować np. w coś takiego http://www.ab-zoo.pl/index.php?p=produk ... t=10350011 bo kawaler tak potrafi głową manewrować, że zdarza mi się zostać z samą smyczą i obrożą w ręce :kulka:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Dina :)

Postprzez ruudzielec » 2011-05-23, 23:03

Oj ja nie wychowana jestem! Z tego wszystkiego o tych kolczatkach, obrożach zapomniałam się przywitać :oops:
Witamy i czekamy na kolejne zdjęcia :-D
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Dina :)

Postprzez allam » 2011-05-23, 23:17

Witaj i nie przejmuj się powitaniem :-D
To forum to taka wielka rodzina i nie wszyscy pamiętają, że niektórzy dopiero co do niej dołączyli :-) (jak to w życiu, jak wchodzisz do rodziny np. małżonka, też lekko nie jest :lol: :lol: )
Twój pies, Twoja kolczatka i Twoja będzie decyzja odnośnie dalszych jej losów. :-)
Zostań, poczytaj, chwal się Diną, a opinie ... no cóż, każdy ma swoje.
Ostatnio edytowano 2011-05-24, 23:14 przez allam, łącznie edytowano 1 raz
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Dina :)

Postprzez Dagata » 2011-05-23, 23:56

:-) Witamy serdecznie przepiękną bernulkę! <tak>

P.S. Taka fajna galeria się zapowiada, a tu taki "ochrzan". Mam propozycję, żeby część wątku przenieść do stosownego miejsca. Jak to czytam,to zamiast galeria Diny, to wyszła galeria k.....ki! <załamka>
Avatar użytkownika
Dagata
 
Posty: 741
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-18, 00:20
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
psy: Nemo, Noemi [*]

Re: Dina :)

Postprzez Barbel » 2011-05-23, 23:59

No, ba - na własne życzenie wstawiajacego ;-)
Teraz bedą pewnie same stosowne foty "bezketowe" ;-) I tak trzymac !
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Dina :)

Postprzez kerovynn » 2011-05-24, 11:10

BlackSpark napisał(a):Na spacery zawsze ma kolczatkę i będzie miała zakładaną, inaczej nie da rady póki co.

Ja myślę, ze da radę tylko nie wypróbowaliście jeszcze innych sposobów. Moja sunia ciągnęła jak parowóz - przez parę miesięcy wracałam ze spacerów umęczona jak górnik po szychcie, parę razy przeciągnęła mnie po glebie az zmądrzałam i zaczęłyśmy się nawzajem uczyć: ja jej reakcji a ona moich poleceń. I chodzi dobrze. Od początku na szelkach. Nie wie co to obroża.

A sunie macie śliczną tylko fotek coś nam żałujecie <cry>
Bedzie więcej? plizzzzz.... <prosi> <prosi> <prosi> <prosi>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-24, 15:28

Dagata napisał(a)::-) Witamy serdecznie przepiękną bernulkę! <tak>

P.S. Taka fajna galeria się zapowiada, a tu taki "ochrzan". Mam propozycję, żeby część wątku przenieść do stosownego miejsca. Jak to czytam,to zamiast galeria Diny, to wyszła galeria k.....ki! <załamka>



Dlatego też fotek nie będzie już wiele, bo niedawno co sie zalogowałam, mój post z przywitaniem - ZŁY - bo kupiłam psa bez rodowodu z pseudo-hodowli czy jakoś tak (a jakby ktoś czytał ze zrozumieniem to by wiedział, że nie zrobiliśy tego świadomie).
Mój post ze zdjęciami Diny - ZŁY - bo pies ma kolczatke.
Więc na tym koniec, bo sie okaże że wszystko co pisze i wstawiam jest tutaj złe..
.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez Leszczyna » 2011-05-24, 15:49

No i klops. Gratuluje wszystkim <brawo> serdecznego powitania <brawo> Już kiedyś pisałam że wszystkiego wszyscy nie muszą wiedzieć. I za swoją nie wiedzę dostają :mlotek: Ciekawe czy Wy wszyscy byliście kiedyś tacy mądrzy <mysli>

A Ty serce nie przejmuj się. Wstawiaj fotki małej i olej sprawę. Pisze z własnego doświadczenia. ...,,Trzeba być twardym nie miętkim ;-) :lol: <hahaha>
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-24, 16:00

Leszczyna napisał(a):No i klops. Gratuluje wszystkim <brawo> serdecznego powitania <brawo> Już kiedyś pisałam że wszystkiego wszyscy nie muszą wiedzieć. I za swoją nie wiedzę dostają :mlotek: Ciekawe czy Wy wszyscy byliście kiedyś tacy mądrzy <mysli>

A Ty serce nie przejmuj się. Wstawiaj fotki małej i olej sprawę. Pisze z własnego doświadczenia. ...,,Trzeba być twardym nie miętkim ;-) :lol: <hahaha>


Postaram sie, ale i tak będe sie czuła tutaj ta gorsza...
Mój pies nie ma rodowodu, nie z prawdziwej hodowli, przecież wstyd normalnie, po co ja tu w ogóle jestem z moim kundlem... ehh.
Zdjęcia musze staranniej wybierać, żeby przypadkiem nie znalazło sie na nim coś, co znowu zostanie "mile" skomentowane.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez allam » 2011-05-24, 16:21

Gorsza :?: Bo nie kupiłaś psa z rodowodem :?: Chwal się swoim "kundlem" ile wlezie, jeżeli masz ochotę w kolczatce - to nawet gdybyś miała ją zakładać tylko do zdjęcia :lol: :lol: A jak się komuś nie podoba to ... niech tu nie zagląda. Ja Wam będę ciumkać, bo masz dziewczyno i rozum i serducho (nie o każdym można to powiedzieć). :love: za to, że zapłaciłaś za bilet do lepszego życia dla swojej Diny.
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Dina :)

Postprzez BlackSpark » 2011-05-24, 16:32

allam napisał(a):Gorsza :?: Bo nie kupiłaś psa z rodowodem :?: Chwal się swoim "kundlem" ile wlezie, jeżeli masz ochotę w kolczatce - to nawet gdybyś miała ją zakładać tylko do zdjęcia :lol: :lol: A jak się komuś nie podoba to ... niech tu nie zagląda. Ja Wam będę ciumkać, bo masz dziewczyno i rozum i serducho (nie o każdym można to powiedzieć). :love: za to, że zapłaciłaś za bilet do lepszego życia dla swojej Diny.


Dziękuje,
również pani Kasi - "Leszczyna".

Kocham mojego psa niezależnie, czy ma papierek i tatuaż czy nie ma.

A z tą kolczatką, to jakby pooglądać zdjęcia innych użytkowników, to również psy mają kolczatki i nie byli tak przywitani jak ja... Koniec zresztą tematu o tym, bo tak jak wcześniej napisałam, nie dodałam tu zdjęć po to.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Dina :)

Postprzez Leszczyna » 2011-05-24, 17:20

Dla mnie nie ma tu lepszych czy gorszych. Chwal się swoim psem. Powodzenia Tobie życzę i zdrowia Dince. Czekam na foty Twojego pupila :-D
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dina :)

Postprzez ewazoltowska » 2011-05-24, 17:59

Hejka '''''Młoda" na co się obrażasz ? ja też mam psa bez papierów też jest k u p i o n y z okropnych warunków ale to jest MÓJ PIES i dbam o niego jak super championa.Dla mnie On jest napiękniejszy i basta. Dyskusja na forum nie miała na celu potępiania ,krytykowania itp a jeżeli nawet tak to odebrałaś to wiedz ,że tu nikt nie chce skrzywdzić CIEBIE ani towjej kochanej DINY ale to jest w dobrej wierze -dla dobra Twojego i suni.Ja też jezstem wrogiem kolczatki,moje psy chodzą w obrożach półdławiących ale tego trzeba je nauczyć.Pisałaś ,że idziesz na szkolenie i chwała CI za to tam z dobrym szkoleniowcem zrozumiesz nasze intencje. Głowa do góry zostań z nami !
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: Dina :)

Postprzez saba&mlis » 2011-05-24, 19:04

To jeszcze ja dodam swoje trzy grosze, jak weszlam na galerie i przeczytalam pierwsze posty, pomyslalam sobie
o rany nie ma szczescia dziewczyna, najpierw jej nagadali w powitaniach (miedzy innymi ja) teraz w galeri znowu.
Szkoda, ale wlasnie takie jest Forum, czasem bezlitosne, choc nie zawsze wynika to ze zlosliwosci piszacych, a raczej z checi uswiadomienia ze mozna cos robic inaczej i lepiej dla psiakow.
Jestem za tym zeby wypowiedzi o kolczatce przeniesc do watku na ten temat, a wypowiedzi na temat pseudohodowli z watku powitan tez do odpowiedniego tematu.
Mysle ze BlackSpark, jak troche dluzej pobedzie na forum, poczyta, to sama pewne rzeczy zrozumie i nie trzeba jej tego na sile tlumaczyc.
Masz sliczna sunie i prosze dziel sie z nami jej zdjeciami :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Następna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości