"Śledzie po berneńsku"

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez Justynka » 2012-07-23, 20:36

Ale superancko <juhu> szczena mi opadła.. z tymi łańcuchami i drabinkami - dzielne psiaki <brawo> tylko tej pogody Wam nie zazdroszczę, choć pewnie Wasze futra w takich warunkach pogodowych czuły się fantastycznie ;)

narazie pozostaje mi jedynie patrzeć na takie zdjęcia i wzdychać, załapałam na urlopie kontuzję kolan i wlecze się za mną już ponad miesiąc :(
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-07-23, 20:46

Justynka napisał(a):Ale superancko <juhu> szczena mi opadła.. z tymi łańcuchami i drabinkami - dzielne psiaki <brawo> tylko tej pogody Wam nie zazdroszczę, choć pewnie Wasze futra w takich warunkach pogodowych czuły się fantastycznie ;)

narazie pozostaje mi jedynie patrzeć na takie zdjęcia i wzdychać, załapałam na urlopie kontuzję kolan i wlecze się za mną już ponad miesiąc :(

heh, ja przez kolana zrezygnowałam z gór na dobrych kilka lat - teraz, jak widać na niektórych fotkach, mam ortezę (tzw: noga terminatora :-D) i śmigam nawet z dużym obciażeniem; w kazdym razie rozumiem ból <tak>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez agas » 2012-07-24, 09:10

Aniu, ja miałam wielki dylemat czy Bryzę zabrać na Hel, ale po tym co zobaczyłam w Twojej super fotorelacji wygląda na to, że gdzie diabeł nie może tam berneński wlezie z pewnością. No... szacun wielki za odwagę <tak>
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-07-24, 09:52

agas napisał(a):Aniu, ja miałam wielki dylemat czy Bryzę zabrać na Hel, ale po tym co zobaczyłam w Twojej super fotorelacji wygląda na to, że gdzie diabeł nie może tam berneński wlezie z pewnością. No... szacun wielki za odwagę <tak>

Haha, żeby nie TŻtowy ząb, to my byśmy jeszcze przy okazji tego wyjazdu zapewne rumuńskie Fogarasze zaliczyli... więc wiesz :-D No ale co się odwlecze, to nie uciecze, za rok tam się wybierzemy ;-)

A czemu zastanawiałaś się, czy suńkę na Hel wziąć? :-> (wstyd się przyznać, ale na Helu w życiu nie byłam :mrgreen: w ogóle polskie morze to ja 2 razy w życiu widziałam, w tym raz rok temu na sopockiej wystawie <haha> )
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez agas » 2012-07-24, 09:56

Bo akurat cieczkowała i obawiałam się stada samców wyjących pod przyczepą. Ostatecznie Bryza pojechała i było super- w zasadzie tylko czasami wyłaziła z wody. ..teraz po Twojej relacji chyba muszę ją zabrać w góry. A co! Niech dziewczynka zwiedza kraj!
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-07-24, 10:28

agas napisał(a):Bo akurat cieczkowała i obawiałam się stada samców wyjących pod przyczepą. Ostatecznie Bryza pojechała i było super- w zasadzie tylko czasami wyłaziła z wody. ..teraz po Twojej relacji chyba muszę ją zabrać w góry. A co! Niech dziewczynka zwiedza kraj!

Nam na cieczkę wypadły wojaże wręcz zagraniczne.... więcej było naszego strachu (takigo jak Twój :-D) niż faktycznych problemów. Tak naprawdę to nie było ich wcale :mrgreen:

A w góry - koniecznie. Chyba nie ma miejsca, w którym berneńczyk jest szczęśliwszy, niż właśnie góry.
W kazdym razie nasze berneńczyki tak mają :mrgreen:
Co prawda po powrocie do domu Zuzka znowu zrobiła się psem kanapowo fotelowym z dużym zapotrzebowaniem na mizianie, przytulanie i inne przyjemności... ale w górach jest zupełnie inna ;-) Jakaś taka... doroślejsza :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez Elmo » 2012-07-24, 18:01

I psiaki, i wyprawa na medal <okok>
Tylko jak Ty rozróżniasz, które to Bohun,a które Zuza... <szok> Na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobni <tak>
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-07-24, 18:04

Elmo napisał(a):I psiaki, i wyprawa na medal <okok>
Tylko jak Ty rozróżniasz, które to Bohun,a które Zuza... <szok> Na pierwszy rzut oka są do siebie bardzo podobni <tak>

Sposoby są 2:
-w domu najlepiej skutkuje sposób na ogon -> Zuzel ma białą końcówkę, Bohun sobie te wloski (choć i tak nieliczne) konsekwentnie wyskubuje :mrgreen:
-w górach/na spacerze: szelki/obroża/smycz -> Zuzki komplecik jest czerwony, Bohuna zółty :mrgreen: Do tego stopnia opieram się na tej metodzie, że jak kiedyś TŻta zostawiłam z psami na chwilę pod sklepem i podmienił im smycze i obroże, to minęła dłuższa chwila, zanim załapałam, że Bohun to nie Bohun :lol:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez KasiaT » 2012-07-27, 20:43

Zbieram oczy z podłogi,abym mogła zobaczyć gdzie potoczyła mi się szczena-rewelacyjny mieliście wypad,a fotki jak zwykle pierwsza klasa.Nadziwić się nie mogę,że Wasze psiuty to tacy alpiniści(moja sucz wypieła by na mnie :dupcia: ,żebym jej coś takiego chciała zafundować).
A z innej beczki-zajrzałam Aniu na Twoją stronkę-i wiem już teraz gdzie się zgłoszę,jak trzeba mi będzie nałożyć szpachlę na ryło-świetna stronka,nie spodziewałabym się,że robisz coś takiego <okok> <brawo> <okok> -jak się spotkamy to pomęczę Ciebie troszkę w tym temacie ,oj pomęczę.
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-07-27, 21:00

Haha, pewnie że tak, męcz do oporu ;-)

A co do psiurów - dzielne są, to fakt :mrgreen: Ale to, co mnie dziwi, to fakt, że szczególnie Zuzia jest taka sprawna i odważna - wraca do domu i robi się z niej inny pies (myślący wyłacznie o kanapie, zjedzeniu zabawek albo drapaniu po brzuszku :mrgreen: )
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-08-06, 20:05

Upały i cheć wyrwania się z miasta zawiodła nas nad wodę z Martą, Kacprem i Dante :-)

A jak było? O tak :-)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Muszę przyznać jedno.
Dante jest bardzo, ale to bardzo dzielny :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez annasm » 2012-08-06, 21:39

Wodne szaleństwa!
Najlepszy jest jednak ten wspólny patyczek <tak>
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-08-06, 21:53

annasm napisał(a):Wodne szaleństwa!
Najlepszy jest jednak ten wspólny patyczek <tak>

Który? :mrgreen: Bohunowo - Dantowy, Bohunowo - Zuzkowy czy Zuzkowo - Dantowy? :mrgreen:

Patyczki były na tyle fajne, że jeden nawet MUSIELIŚMY zabrać ze sobą do domu..... <faja>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez baksak » 2012-08-07, 08:52

No woda bardzo fajna i pływanie ładne, ale chciałbym zapytać dlaczego, w sposób tak absolutnie nieodpowiedzialny, zamieściliście te zdjęcia z gór? :nonono:

Czy zdajecie sobie sprawę, że widział je Kudłaty? Czy wiecie, że to pozbawiło go resztek rozumu (i tak wątłych)? I że chce mnie zaciągnąć do jakiegoś podejrzanego sklepu, gdzie mam przymierzyć uprząż DO WSPINACZKI? :evil:
Ostrzegam was, że jeżeli on mnie wciągnie na jakąś skałę i ja to przeżyję to będziecie musieli poprosić Borsuka, żeby was przedemną ochronił :evil:
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-08-07, 10:08

baksak napisał(a):No woda bardzo fajna i pływanie ładne, ale chciałbym zapytać dlaczego, w sposób tak absolutnie nieodpowiedzialny, zamieściliście te zdjęcia z gór? :nonono:

Czy zdajecie sobie sprawę, że widział je Kudłaty? Czy wiecie, że to pozbawiło go resztek rozumu (i tak wątłych)? I że chce mnie zaciągnąć do jakiegoś podejrzanego sklepu, gdzie mam przymierzyć uprząż DO WSPINACZKI? :evil:
Ostrzegam was, że jeżeli on mnie wciągnie na jakąś skałę i ja to przeżyję to będziecie musieli poprosić Borsuka, żeby was przedemną ochronił :evil:

To jak Kudłaty znajdzie jakąś sensowną, przymierzycie i sprawdzicie, to dajcie znać.... moje się na pewno ucieszą ]:->
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez baksak » 2012-08-07, 11:05

A ja liczyłem na wsparcie, pociechę i interwencję u Kudłatego <beczy> :sciana:
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-08-07, 11:26

baksak napisał(a):A ja liczyłem na wsparcie, pociechę i interwencję u Kudłatego <beczy> :sciana:

Przykro mi, ale Kudłaty dobrze kombinuje...... może kiedyś z nami się wybierzecie? ]:-> ]:->
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez kerovynn » 2012-08-07, 12:14

marieanne napisał(a):-w górach/na spacerze: szelki/obroża/smycz -> Zuzki komplecik jest czerwony, Bohuna zółty :mrgreen: Do tego stopnia opieram się na tej metodzie, że jak kiedyś TŻta zostawiłam z psami na chwilę pod sklepem i podmienił im smycze i obroże, to minęła dłuższa chwila, zanim załapałam, że Bohun to nie Bohun :lol:

To faktycznie muszą wyglądać jak bliźniaki :mrgreen:
Łajzy w górach zazdraszczam niepomiernie - za młodości włóczyłam się dość sporo, teraz mnie lęk wysokości dopadł :sciana:, a z moimi futrami i letko zmurszałym SZM ;-) ... nierealna sprawa... - kapitalna sprawa i mega podziw zwłaszcza za drabinki i łańcuchy <brawo>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez baksak » 2012-08-07, 12:28

marieanne napisał(a):
baksak napisał(a):A ja liczyłem na wsparcie, pociechę i interwencję u Kudłatego <beczy> :sciana:

Przykro mi, ale Kudłaty dobrze kombinuje...... może kiedyś z nami się wybierzecie? ]:-> ]:->

A będę mógł zostać w bazie, sprawdzać meteo i koordynować przez radio? <prosi> W końcu musi być kierownik wyprawy, nie? <tak>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Białostocki dwupak :)

Postprzez marieanne » 2012-08-07, 17:56

baksak napisał(a):
marieanne napisał(a):
baksak napisał(a):A ja liczyłem na wsparcie, pociechę i interwencję u Kudłatego <beczy> :sciana:

Przykro mi, ale Kudłaty dobrze kombinuje...... może kiedyś z nami się wybierzecie? ]:-> ]:->

A będę mógł zostać w bazie, sprawdzać meteo i koordynować przez radio? <prosi> W końcu musi być kierownik wyprawy, nie? <tak>

Nie ]:-> ktoś w końcu musi wciągać Kudłatego pod górkę :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości