lato, jesień, zima, wiosna

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Cefreud » 2010-06-04, 19:06

ooo MufkoLudź :-) Śliczny chłopczyk. A i sunia jakaś taka stateczna się przy nim wydaje.Macierzyństwo dobrze na nią wpływa :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Ania i Kontra » 2010-06-26, 10:04

Asieńko, jaki cudny chłopczyk. I Mufka superniania!
Nasze nianie też wpatrzone w maluszka, a mała w swoje nianie :-D
Avatar użytkownika
Ania i Kontra
 
Posty: 470
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 23:28
Lokalizacja: Sopot
psy: Kontra ['] i Contica

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez AT » 2010-10-09, 19:52

Galeria kurzem zarosła... a nie do się ukryć, że w tym roku też było lato, i jak to latem u nas to i owo się działo oczywiście zawsze z udziałem Mufki

niestety w tym roku Mufiasta nie miała wakacji... ciągle nic tylko niańczyła nasze
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

albo cudze dzieci
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

na swoim grzbiecie dźwigała też ciężar zabawiania innych gości
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

żeby nie było, że pracuje za darmochę za opiekę Kubuś odwdzięcza się jej przeglądami stomatologicznymi :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

już po wakacjach ale ja z Mufką ciągle czekamy na urlop żeby trochę odpocząć od... wszystkiego ;-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Niedawno minęły 4 lata od czasu jak Mufcia pojawiła się w naszym domu. To był rok zupełnie inny niż pozostałe ale rok pokazujący, że na prawdziwego przyjaciela zawsze można liczyć... Teraz na Mufkę może liczyć nasza trójka. Nie można sobie wymarzyć lepszego psijaciela gdy w domu pojawia się mały człowiek.
Dziękuję Ci moja Wariatko za to, że wtedy kiedy naprawdę trzeba jesteś uosobieniem spokoju :-D
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez saba&mlis » 2010-10-09, 20:14

Ale fajny i sliczny dwupaczek :lol: , nawet miny czasem robia te same, ciekawosc dzieci co pies ma w srodku jest nieograniczona :mrgreen: , wiecej zdjec poprosimy
Sabcia z rodzinak
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Cefreud » 2010-10-09, 20:26

jak fajnie Was widzieć :-)

Jaki Kuba fajny chłopunio juz :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez meggy » 2010-10-09, 21:09

Asia ale masz duże dziecko :shock: dopiero się urodził :mrgreen: ale zleciało
Mufka jak wyciszona :-P
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Busola » 2010-10-09, 22:54

O rany, Asiu, czyżby Mufcia w końcu dorosła i spoważniała? :->

Kubuś prześliczny - niestety po dzieciach widać jak sami sie starzejemy ;-) :-P :oops: :roll:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez marzena » 2010-10-10, 00:18

O nie, my się nie starzejemy ;-) :mrgreen: To tylko dzieci rosną :mrgreen:
Kubuś jaki duży! Piękny chłopak :-D
A Mufka teraz pokazała swoje prawdziwe oblicze - spokojnej statecznej damy ;-) :-D
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Cefreud » 2010-10-10, 07:20

do tej pory same oszczerstaw na jej temat słyszeliśmy.Wszak Muffka prawdziwa dama i matka polka :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Barbel » 2010-10-10, 08:18

Mufoza - super niania!!! Kubuś fajny chłop ale Kubusie takie są - wiem, bo mam jednego na stanie ;-)
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez AT » 2010-10-10, 11:49

tak Mufcia bardzo jest spokojna... zwłaszcza gdy zobaczy smycz w mojej ręce - co wtedy wyprawia trudno opisać. Poza tym to obowiązki Mufki (czyli wariactwa nie do opanowania) chyba przejmie Jakubek - z lękiem patrzymy w przyszłość, kiedy to młody zrobi się bardziej mobilny, bo pełzającego już trudno go opanować :roll: Kojec już kupiony ale nie wiem czy to drewienko wytrzyma i czy nie będzie trzeba jednak jakiegoś porządnego metalowego kenelu kupić ;-)
Marzenko masz rację - my się nie starzejemy (no może Ala się starzeje jeśli taka jej wola ;-) :-P ) tylko dzieci rosną :mrgreen:
Co do dueciku to Kubuś puki co wyprowadza Mufcię na spacerki na moich nogach siedząc w nosidle - widząc to sąsiedzi już się pytają kiedy Mufka będzie go wozić w swoim wózku... i tak sobie pomyślałam, że gdyby dokupić lejce i nauczyć Kubusia powozić to byli by samowystarczalni a ja bym sobie troszkę odpoczęła :-P tylko nie wiem ile lat trzeba mieć skończone żeby móc powozić na drogach publicznych... :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Barbel » 2010-10-10, 14:41

No, Asiu, do powozenia końmi po drogach publicznych wystarczy wyłacznie karta rowerowa (takie mamy durne przepisy - kiedys był tzw karta woźnicy), nie wiem, jak z powożeniem psim zaprzegiem ;-)
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Wydra » 2010-10-10, 16:35

Mam tę przyjemność, ze od czasu do czasu ta zwariowana rodzinka zagląda na Jaśkową polanę :-D Kuba jest wyjątkowo pogodnym i roześmianym chłopcem i jak na swoje 6 miesięcy wyjątkowo rozgarniętym,trudno uwierzyć , że ten młodzieniec ma dopiero pół roczku.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Madziula » 2010-10-11, 16:31

Z tego co czytam to - z czasem sunie robią się bardziej rozgarnięte i stateczne. To mnie cieszy :-D
A dzieci z wiekiem bardziej rozbrykane i latające - jak kto woli bardziej ciekawskie i jak tu znaleźć chwilę dla siebie- pewnie dopiero po 18-tce Kubusia :mrgreen:
Avatar użytkownika
Madziula
 
Posty: 764
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-25, 20:26
Lokalizacja: koło Konina
psy: Beastie Bianka Majowy Skarbiec, Gina Stróż Zagrody
Hodowla: Spełniony

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez Aga-2 » 2010-10-11, 16:49

Asia, gratulowałam już pięknego Kubusia w innym wątku, ale do tego zajrzałam dopiero teraz :oops:
Widzę bardzo poważnego, bo dzieciatego Mufoląga :-D
A prawda jest taka, że my zostajemy tacy sami podczas gdy nasze dzieci najpierw rosną, a potem się starzeją. Coś na ten temat wiem :lol: i Ty też się dowiesz za niedługo ;-)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez AT » 2010-10-11, 19:24

Roma a Tobie Michał zapłacił za reklamę syna? :lol: Od razu mówię dla tych co spodziewają pod wpływem opisu Romy nie wiadomo czego - Kanta Kubuś jeszcze nie czytuje ;-) :-P
Aga ja mam nadzieję, że Jakubek wyrośnie na takiego fajnego nastolatka jak Twoje Dzieci - bardzo miło mi się wspomina zeszłoroczne wakacje i mam nadzieję, że może w przyszłym roku uda się zrobić jakąś ,,powtórkę z rozrywki" żeby młody mógł zacząć czerpać jakieś pozytywne wzorce z młodzieży ;-) a przy okazji Mufcia mogła by znowu zostałć rozpieszczona przez Kamila :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez maat » 2010-11-20, 23:47

Ja tam widzę chytre błyski w oczach Mufki - niech no tylko małe stanie na łapach, to razem damy czadu... :-P
Brałam to u moich dziewuszek. Póki małe nie łazi to jest pod czułą ochroną. Nawet nie muśnie (ale fajnie brzmi - Mufka nie muśnie :mrgreen: ) Ale potem trzeba grubo pieluchy w majtki i najlepiej kask i poduchy obwiązać bo ogon zmiata człowieczka z powierzchni ziemi i zaganianie nosem do stada nie uwzględnia posiadania tylko dwóch łap. :shock:
Kubuś jest piękny!
To był dobry pomysł żeby tu zajrzeć.
Avatar użytkownika
maat
 
Posty: 1974
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 23:46
Lokalizacja: Kraków
psy: Souri
Hodowla: Hała-Bała

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez AT » 2010-11-21, 00:22

Magda coś jest w tym co piszesz ;-) Mufiasta już troszkę bardziej traktuje Młodego jak człowieka odkąd stał się mobilny (puki co pełzająco - raczkujący) - znaczy zaczyna powoli kombinować, że może da się od niego coś wyżebrać do jedzenia a jak nie to może chociaż pomizia :lol: (na razie nadstawia się delikatnie ale jak ją znam to pewnie niedługo zacznie domagać się głasków w swój zwyczajowo mniej delikatny ,,łepetyński" sposób który siniaki może pozostawić i na ciele dorosłego)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

jednak puki co to częściej izolujemy drapieżną bestię od ,,biednej" Mufci ;-) zmykając drapieżca w kojcu :mrgreen: żeby nie ,,zamęczył" Mufazy bo zdecydowanie częściej Jakubek pożąda kontaktu z Mufką (gdyby mógł to by pewnie spał z nią w jej klatce) niż Mufka z Jakubkiem :lol:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

maat napisał(a):Kubuś jest piękny!

Dzięki. To po Tatusiu ;-) :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez annasm » 2010-11-21, 00:27

I na dodatek bardzo grzeczny. :lol:
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: lato, jesień, zima, wiosna

Postprzez MartaD » 2010-11-21, 00:29

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to się Mufka ustawiła :mrgreen: Drapieżca uwięziony a ona cwaniara na wolności :lol:
Kubuś śliczny chłopak :-)
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości