Zafira Astrolabium

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Olivia » 2012-08-18, 18:40

Bardzo dziękujemy :mrgreen:
Jutro kolejna wystawa <haha> , mi to bardzo pasuje, ale mam nadzieje, że to się nie odbije jakoś na sierści Zafirki, bo tak 3 razy z rzędu kąpana co tydzień to chyba lekka przesada i za 3 tygodnie znowu kąpiel na klubówkę :-/
Avatar użytkownika
Olivia
 
Posty: 133
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-06, 01:25
Lokalizacja: Toruń
psy: Zafira Astrolabium

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Ella » 2012-08-18, 19:07

Piękna dziewczyna,życzymy dalszych sukcesów <okok>
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Szilkowa » 2013-01-18, 22:49

Oliwia, czas chyba odświeżyć galerię :-> :mrgreen:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Olivia » 2013-01-24, 17:36

Tak :mrgreen: zdecydowanie ;-) czas odkurzc

Po kolei :-D na wystawie w Toruniu nam sie nie poszczescilo V lok. dosk.

Ale 2 tygodnie pózniej na wystawie we Włocławku Zafira zdobyła Zwyciezce Rasy - BOBa :puchar: :puchar: drugi BOB w ciagu miesiaca :puchar: :radocha2:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

9.09.2012 wybralismy sie na Wystawe Klubowa do Warszawy na której Zafira otrzymala lokate I i tym samym uzyskala tytul CHAMPIONA POLSKI :puchar: :puchar: :puchar: :radocha2: :radocha2:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.


21.10.2012 pojechalismy na Wystawe Miedzynarowoda w Poznaniu

Jechalismy z kiepskim nastrojem, poniewaz Zafira byla przed cieczka i calkowicie zgubila futro.
Jednak okazalo sie ze to bez znaczenia <haha>
Zafira otrzymala lokate 1/8, CACIB, Zwyciezce Polski 2012, oraz nominacje CRUFTS 2013 :radocha2: :radocha2: :radocha2:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Porownanie suk:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Olivia
 
Posty: 133
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-06, 01:25
Lokalizacja: Toruń
psy: Zafira Astrolabium

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez farida » 2013-01-24, 18:46

:puchar: dla Zafirki
Pozdrawiamy :-D
Avatar użytkownika
farida
 
Posty: 1197
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-10, 21:42
Lokalizacja: Koronowo
psy: Farida, Fantazja, Bafi, Keysi
Hodowla: Berneńska Dolina

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Olivia » 2013-01-24, 19:04

Po sukcesach wystawowych uderzylismy w inna dziedzine a mianowicie agility <haha> nie wiem komu to sprawia wieksza radosc mi czy Zafirze :D
Bieganie po ringu bardzo nam sie podobalo, ale zdecydowanie bardziej mi, niz mojej malej ksiezniczce. Najbardziej lubila to ze dobrze sie spisuje i ja jestem z niej bardzo dumna no i oczywiscie smaczki, ale jakby nie ukrywac lubila wystawy. Jednak to na torze agility dopiero zobaczylam w niej pelnie szczescia i zycia.

To sa zdjecia z naszych pierwszych treningow kiedy jeszcze nie bardzo wiedziala o co chodzi. Szlo jej to bardzo powolnie i jej najwiekszym celem bylo trzymac sie jak najblizej mnie no bo w koncu na wystawach o to wlasnie chodzilo, wiec przewrocilam nie jedna hopke przez to ze trzymala sie przy nodze a ja za pozno odskakiwalam bo musialam naprowadzac ja do samego momentu skoku i zle wymierzalam odleglosci :mrgreen:

Teraz Zafira zrobila duze postepy <haha> jest coraz szybsza a i ja nie musze biegac przy samych bokach hopek i juz ich nie przewracam <haha>


obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Oraz moj drugi pies ONek - Aslan, ktorego cieszy tylko i wylacznie bieganie za pilka i wszystkim co mozna rzucac wiec byl zachwycony

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

No i jeszcze sie pochwale ze na koniec 2-dniowych warsztatów agility, rally-o i sztuczek odbyly sie zawody agility a po zawodach konkurs na zostawanie :D , w którym Zafira zajela I miejsce a Aslan III :D

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Ja bylam 80m za plotem a Zafira byla zachecana smakolykami zeby sie ruszyla, jednak stanowczo trwala w komendzie "zostan" <haha> :
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Olivia
 
Posty: 133
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-06, 01:25
Lokalizacja: Toruń
psy: Zafira Astrolabium

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez wiki » 2013-01-24, 19:19

<brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> Świetne , pięknie i jak widać szczęśliwe psy :love:
Avatar użytkownika
wiki
 
Posty: 2721
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-09-02, 19:01
Lokalizacja: Jelenia Góra
psy: Abigail Bertosz FCI

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Szilkowa » 2013-01-24, 22:12

Oliwia strasznie miło było mi Was poznać! Zafira jest po prostu wzorowym bernem, uwielbiam jej zachowanie się, psychikę :love: To jak dzielnie znosiła moją żmiję to już w ogóle :love2: Do tego to zaangażowanie, ta radość na pysku jak razem pracujecie, jak jesteście po prostu razem - coś genialnego ! :-D

Trzymam kciuki z całych sił żebyś weszła do naszej True Storowej rodzinki :mrgreen:
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez meggy » 2013-01-24, 22:59

Wow, super :okok: :):):) gratuluje
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Zafira Astrolabium

Postprzez Olivia » 2013-01-25, 00:26

Dziękuje :mrgreen:
I dziękuje Magda nam również było bardzo miło Was poznać <haha> bardzo się cieszę, że pokazałaś nam Annówkę to na pewno nasz nowy rozdział w życiu. Psie sporty to coś genialnego :mrgreen: też mam nadzieje, że za jakiś czas dołączę do Waszej rodzinki i poszaleje z moim borderem na zawodach, z Zafirą ze względu na jej masę i wielkość zostaniemy przy najniższych hopkach i tunelach, ale tyle zdecydowanie mi wystarczy :mrgreen:
Niedługo damy czadu na zawodach really obediance a na pewno bym się do tego nie zabrała gdyby nie pobyt w Annówce i agility.
No i dzięki co nowym dziwnym sztuczkom Zafira jest coraz bystrzejsza i bardziej pojęta a więź między nami cały czas się pogłębia :] To jest na prawdę coś wspaniałego. Nigdy nie podejrzewałam, że pies może być tak oddany i wierny i że człowiek tak bardzo może kochać psa :love: ale z każdym dniem odkąd Zafira pojawiła się u mnie 2,5 roku temu coraz bardziej mnie w tym utwierdza i to jest co raz większe :love2:
Avatar użytkownika
Olivia
 
Posty: 133
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-06, 01:25
Lokalizacja: Toruń
psy: Zafira Astrolabium

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości