Horacy i Baskinka czyli dwupak berneński

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez bea » 2007-08-20, 22:29

Horacy to imię swietne dla psa o tak mądrych oczach i tak wielkim sercu :-D Buziaczki w czarny nochalo!
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Szilkowa » 2007-08-21, 09:13

Pani Marzeno ja też tak uważam berniusie są świetnym balsamem dla serca ale i cudownym przyjacielem :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

pozdrowienia dla Horacków

Postprzez ewa kielce » 2007-08-22, 08:43

:-P :-P :-) Serdeczne pozdrowienia dla mojego wspaniałego sąsiada Horacka. Wprawdzie ostatnio tak czule mnie witał ,że do dziś mam na nogach siniaki......ale i tak jest najwspanialszym Horackiem wśród Horacków / tzn wszystkich bernów /
Oczywiście specjalne pozdrowienia dla Panci , która już szykuje się do następnej wystawy
ewa kielce
 
Ostrzeżeń: 0

oj śpiochy!!!!!!!!

Postprzez ewa kielce » 2007-08-22, 12:51

8-) 8-) 8-) To Horacki dziś tak długo śpią,,,,,,,i nie zgłaszają się na forum ?????
Rozumiem.......nie ma groszków......jest cisza......idealne warunki do chrapania....
ewa kielce
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-08-22, 13:16

Nie śpimy!!! :-P Byliśmy na długim spacerze, stróżowaliśmy, czesaliśmy futerko berneńskie, przyjmowaliśmy gości... Żyjemy :mrgreen:
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

a to bardzo ładnie

Postprzez ewa kielce » 2007-08-22, 13:47

:-P :-P :-P A to bardzo ładnie, że nie śpicie już.... tylko czeszecie śliczne futerko.
Dobrze , dobrze, bo wystawa tuż tuż...... a przecież champion musi wyglądać okazale...
Przyjemnie tak sobie siedzieć w ogródeczku co????? :mrgreen:
ewa kielce
 
Ostrzeżeń: 0

a to bardzo ładnie

Postprzez ewa kielce » 2007-08-22, 13:51

:-P :-P :-P A to bardzo ładnie, że nie śpicie już.... tylko czeszecie śliczne futerko.
Dobrze , dobrze, bo wystawa tuż tuż...... a przecież champion musi wyglądać okazale...
Przyjemnie tak sobie siedzieć w ogródeczku co????? :mrgreen:
ewa kielce
 
Ostrzeżeń: 0

A co to Horacki nic nie piszą......

Postprzez ewa kielce » 2007-08-31, 11:46

:?: :?: :?: ;-) A co to się dzieje ,że Horacki nic nie piszą.....
Rozumiem sprzątanie po "groszkach" , malowanie, ale żeby aż tak się odizolować.... A wystawa juz tuż tuż .....
Czy Horacek umyty ? Bo ,że wyczesany to widać
ewa kielce
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-08-31, 12:13

Dzisiaj Horacy ma kolor popielaty od kurzu i pyłu "remontowego". Wykąpiemy się jutro, mam nadzieję, że się nadmiernie nie napuszy. Ale piękni musimy być. I będziemy. Przynajmniej Horacek. Jeśli chodzi o pańcię. to nie dam głowy ;-)
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-09-02, 22:52

Z radością i dumą donoszę, że dzisiaj na wystawie w Sieradzu Horacy ukończył Młodzieżowy Championat (ACE) :-D Mam nadzieję, że jutro, gdy już odeśpimy zmęczenie, uda mi się wstawić parę fotek z tej wystawy (ze wskazaniem na wyrazenie UDA SIĘ). Acha, i jeszcze zapomniałam: został najpiękniejszym juniorem wystawy :!: :-D :-D
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AT » 2007-09-03, 00:30

no nic dziwnego że najpiękniejszym juniorem został bo przecudnej urody Horacy jest.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Szilkowa » 2007-09-03, 17:27

Gratulacje :!: I dziewić się że on został najpiękniejszym juniorem jak to taka piękność :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Postprzez marzena » 2007-09-03, 20:23

Wysyłam fotki Horacego z wystawy z Sieradza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Biegamy (kurcgalopkiem)
Obrazek
Ocena przy stoliku sędziowskim
Obrazek
Zawiadamiamy rodzinę o medalu
Obrazek
Puchar za najpiękniejszego juniora wystawy, kolejne zdjęcie to fragment stawki juniorów
Obrazek
Obrazek
Piękny mój Horacuś :?: :mrgreen:
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-09-03, 20:49

ACE to altenatywna do FCI organizacja kynologiczna. Psy z rodowodem FCI mogą brać udział w ich wystawach ( w Sieradzu sporo było psiaków z ZKwP), ale z tego co wiem ZK nie uznaje zdobytych tam nagród i tytułów. Horacy należy do ACE a nie FCI.
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Cefreud » 2007-09-03, 22:42

a dlaczego nie należycie do ZK? Co daje wam przynależności do ACE?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez marzena » 2007-09-03, 23:28

Tak jak przedstawicielem FCI jest w Polsce ZK, tak przedstawicielem ACE jest Polski Klub Psa Rasowego (PKPR). Ogólnie rzecz ujmując to to samo, z małymi wyjątkami: jest tu parę ras nieuznawanych (jeszcze) przez FCI. Znalazłam się tu trochę przez przypadek, ale jestem bardzo zadowolona. Nie chciałabym tutaj na forum być jakimś "namawiaczem" i siać reklamę, powiem więc tylko tyle - jest OK, nieco kameralniej i życzliwiej niż w ZK. Są oczywiście wystawy krajowe i międzynarodowe (jedyny minus jest ich mniej niż w ZK), championaty,tytuły, itp. Mogłabym się starać o przynależność do ZK, bowiem WSZYSCY przodkowie Horacego (jest w tej liczbie wiele wybitnych psów) mają rodowody FCI.
:idea: Ale tak sobie myślę, czy nie powinniśmy o tym pisać w jakimś innym dziale i w nowym temacie, gdzie możemy o tym do woli dyskutować (odpowiem chętnie na każde pytanie i wyjaśnię wszystkie wątpliwości), a w galerii Horacka po prostu popatrzeć jak jest śliczny? Czy Wam się podoba? Bo mnie bardzo, bardzo (ale ja jestem jego przybraną mamą :mrgreen: więc z pewnością nie jestem obiektywna)
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez marzena » 2007-09-03, 23:36

http://www.pkpr.pl/ Tutaj wklejam link do PKPR-u. Są tam wszystkie informacje, które Was mogą interesować.
No a jaki mój Horacek?
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Tess » 2007-09-04, 08:46

Horacek jest cudny oczywiście :mrgreen: Gratuluję serdecznie zdobycia medalu! Oby tak dalej! Trzymajcie sie ciepło.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Postprzez Bernerin » 2007-09-04, 09:28

Nazwa hodowli, z ktorej pochodzi Horacy gdzies mi sie obila o uszy, ale nie moge sobie przypomniec gdzie :-( Czy moglabys napisac jak nazywa sie hodowca/hodowczyni?
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez Cefreud » 2007-09-04, 10:13

walentynkowa Bydgoska w zeszłym roku.Mają Onki długowłose.

A Horacek fajny piechu :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości