Jokasta Żorska Prima FCI

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-08-06, 14:38

Dziękujemy za miłe słowa :-D
Hm...,łabędzia szyja powiadacie,będę się musiała przyjrzeć dokładniej <hahaha> :lol: (właśnie wczoraj musiałam poszerzyć obrożę :lol: )
A że szczeniaczkiem już nie jest, to fakt-mamy pierwsze dni cieczki :roll: -aż się rozczuliłam,bo gdzie się podział ten mój grubiutki psi maluszek-ani się obejrzałam,a tu pannica i adoratorów rój <stres> <złezką>
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Joni00 » 2012-08-06, 14:53

Joka ale ty rośniesz :shock: A w dodatku jesteś bardzo piękna :love2:
Avatar użytkownika
Joni00
 
Posty: 782
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-21, 19:33
Lokalizacja: Okolice Poznania
psy: Ramzej (Ziomek) Czandoria & Lamia Czandoria
Hodowla: Czandoria

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez koralik » 2012-10-05, 00:24

halo halo?
Jak tam Jokusia? Przygotowywuje się do jesieni/zimy?
Avatar użytkownika
koralik
 
Posty: 297
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-13, 10:21
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz/Janówek Pierwszy
psy: DSPP - Rico, DSPP - Mozart

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-10-05, 13:23

Oj,tak,tak-obrastamy tluszczykiem <rotfl> <rotfl> (obie :lol: )
Obiecujemy zdjęcia w najbliższym czasie,ostatnio jakoś dużo zajęć mieliśmy i totalny brak czasu.
Jokusia wciaż rośnie(wzdłuż i wszerz <szok> )
Pojutrze mamy wystawę,-Rybnik,krajowa.Konkurencja będzie duża-naliczyłam aż 11 DSPP(!)Joka w klasie młodzieży będzie konkurowała z 2 suczkami: Jerutką(siostra z tego samego miotu),która na wystawie miedzynarodowej tydzień temu we Wrocławiu zebrała wszystkie możliwe najwyższe tytuły(1 lok,oc.doskonała,BOB,NJwR) i jeszcze jedną sunia ,której nie znamy-pomimo luźnego podejścia do wystaw troszkę adrenalinki się nam zaczyna wydzielać,no i jak zwykle obawa żeby jakiejś kompromitacji nie było(np. z pokazywaniem zębów albo"kicaniem"po ringu,itd..)
Zobaczymy-w każdym razie będzie ciekawie,bo spotkamy się z hodowcą,który wystawia właśnie Jerutkę i ze szkoleniowcem Joki(psie przedszkole i PT),który będzie wystawiał Bartka-naszego znajomego hovawarta.
Mam nadzieję,że będą zdjęcia,to zamieścimy.

Jokusia wczoraj wykąpana(w wannie :mrgreen: ),dziś i jutro-małe wyczesywanko-no i jedziemy :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Gosia1812 » 2012-10-05, 15:03

W takim razie trzymamy kciuki za sukces Joki i czekamy na foto relacje.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez koralik » 2012-10-05, 21:18

Ja już kciuki trzymam a moje chłopaki zaciskają łapki :-D
Powodzenia!!
Avatar użytkownika
koralik
 
Posty: 297
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-13, 10:21
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz/Janówek Pierwszy
psy: DSPP - Rico, DSPP - Mozart

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Majszczur » 2012-10-06, 16:58

Z niecierpliwością czekamy na fotki i życzymy powodzenia ! Kciuki zaciśnięte, łapki zresztą też <tak>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Bielunia » 2012-10-06, 21:47

My też trzymamy kciuki <okok>
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-10-07, 15:37

Bardzo dziękujemy wszystkim,którzy trzymali za nas kciuki,ale niestety,nie powiodło się nam <beczy> <beczy> <beczy>
Wszystkiego się spodziewałam,ale tego co się wydarzyło nie-Jokusia(na codzień dość grzeczna,pogodna i ufna sunia po szkoleniach,absolutnie nie bojaźliwa) nie chciała biegać po ringu(!!! :[ )Wszelkie sposoby -smaczki,prośba i groźba na nic się zdały,zaparła się i koniec :ściana: ,wiadomo,że na cienkiej ringówce za bardzo siłą się psa nie da ciągnąć.
Sędzia zaopiniował:"Suka nie do oceny,nie chce się zaprezentować w ruchu"
No i tyle.
To 4 wystawa Joki,poprzednie bez problemów jeśli chodzi o jej zachowanie,pięknie się prezentowała i zawsze 1 lok. i ocena Wybitnie Obiecująca,1x Najlepsze Szczenię w Rasie(na wyst. międzynarodowej w Krakowie),a tu taka porażka,no ale cóż, widocznie miała zły dzień(każdemu wolno).Może deszcz przeszkadzał???

A swoją drogą dzień nie był najlepszy-lało cały czas jak z cebra,wszyscy mokrzy - i psiaki i ludzie,błotko,ringi nie oznaczone ,obsługa nie potrafiąca udzielić informacji jak dotrzeć do ringu.Nie wspomnę już o braku właściwej organizacji ruchu przy wjeździe na parking i braku oznakowań drogi dojazdowej(=korki i zdenerwowani kierowcy przy wjeździe )
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez marieanne » 2012-10-07, 20:32

Nie przejmujcie się, i tak bywa, nic strasznego ;-) Dziewczę miało gorszy dzień i tyle, poza tym - tak szczerze: komu się w deszczu chciało biegać? :mrgreen: ona po prostu bardzo jasno i dobitnie wyraziła swój sprzeciw.... ;-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-10-07, 22:37

No tak,to prawda,nasza Jokusia charakterek ma... ;>
Dzięki za słowa otuchy,bo ja ciągle analizuję,co mogło być przyczyną tego zachowania i chyba już przesadzam,idę spać :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Barbapapa » 2012-10-08, 09:16

A tak trzymałam kciuki .... Pogoda była fatalna, miejsca obok ringów prawie wcale. Panowały bardzo trudne warunki.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Majszczur » 2012-10-08, 09:20

Głowa do góry, jeszcze nie jedna wystawa przed Wami <okok> A Jokusia... no cóż... kobieta zmienną jest, widocznie akurat na ringu przyszedła czas na nagłą zmianę nastroju ;) Ach... skąd ja to znam - Granda potrafi tak pięknie chodzić na kontakcie, ale na ringu wlokła mi się jak koza na rzeź, pół kroku za mną. Ale i tak je kochamy ponad wszystko, prawda ;>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez HaniaHa » 2012-10-09, 15:12

Jejjj ale Nam Siostrzenica wyrosła!!! Piękniutka :love:
A może Joka nie miała ochoty i już, ot taki bunt!!! Nie zawsze i my mamy chęci do różnych rzeczy!!! :mrgreen:
Pozdrowionka :love2:
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ruda » 2012-10-09, 15:28

Jokusia sliczna :) Dzielnie Wam kibicuję. To tak fajnie czytać o takiej psio-ludzkiej przyjaźni ( miłości?). Nie przejmuj się wystawą w Rybniku, to już zaszłość. Jokusia może być teraz na etapie buntu młodzieńczego z.... niewiadomo jakiego powodu.
Pamiętam taka wystawę, kiedy pojechaliśmy z nasza sunią <haha> , tez wtedy młodzież, odmówiła pokazania ząbków i już! jechaliśmy kawałek, wystawa za granicą, opłacona i ... sunia zeszła z ringu, bo nie do oceny. Tak to bywa. ;-) Ale nie odpuściliśmy wystaw i potem już poszło. Joka piękna, trzymam za Was kciuki <haha>
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Małgorzata » 2012-10-09, 15:40

Nie ma co się smucić. Czasem coś sie planuje ... a tu nie wyjdzie. Życie. Uszy do góry. Na kolejnej wystawie będzie lepiej. Jestem przekonana! :love2:
Avatar użytkownika
Małgorzata
 
Posty: 285
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-01, 10:40
Lokalizacja: Wałbrzych
psy: Bazyli - DSPP
Hodowla: Salto Neris

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-10-09, 23:30

Bardzo wszystkim dziękuję za duchowe wsparcie.Trochę mi lżej,jak czytam,że nie tylko my mamy takie przygody.
W sumie ta porażka to taki przysłowiowy " kubeł zimnej wody"-teraz wiem,że muszę z Joką więcej pracować pod kątem przygotowania jej do wystaw.Być może faktycznie to młodzieńcze fanaberie ;> .
Ale po wielokrotnym przeanalizowaniu tego co działo się na ringu,stwierdziłam,że to oglądanie zębów właśnie(nie lubi Joka,oj,nie ;> )wytrąciło ją z równowagi-była to pierwsza czynność na ringu,a sędzia był dość energiczny w tej kwestii-i się nie spodobało ;> ,potem dopiero mieliśmy zaprezentować psy w ruchu. Na poprzednich wystawach kolejność była odwrotna-zęby na końcu.
Tak więc musimy popracować nad pokazywaniem zębisków. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Bielunia » 2012-10-10, 23:37

:okok: Nieustająco będziemy trzymali kciuki. Głowa do góry - trening czyni Mistrzem. I nie ma co się martwić to ma być dla Was zabawa :bugi:
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez marieanne » 2012-10-11, 08:25

Ella, może spróbujcie na komendę? :>
U nas na pierwszej wystawie Zuzka zrobiła taką wiochę z zębami (no fakt, miała 4 miesiące, ale patrząc na nią i TŻta na ringu myslałam ze zapadne się pod ziemię :mrgreen: ), że jak wrócilismy to zaczelismy naukę na komendę. I teraz jest "pokaż ząbki" i nie ma najmniejszego problemu :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2012-10-20, 19:55

marieanne napisał(a):Ella, może spróbujcie na komendę? :>
U nas na pierwszej wystawie Zuzka zrobiła taką wiochę z zębami (no fakt, miała 4 miesiące, ale patrząc na nią i TŻta na ringu myslałam ze zapadne się pod ziemię :mrgreen: ), że jak wrócilismy to zaczelismy naukę na komendę. I teraz jest "pokaż ząbki" i nie ma najmniejszego problemu :mrgreen:


U nas podobnie,na ogół nie ma z pokazywaniem zębów problemu (choć nie jest to ulubiona czynność ;> )-wyobraź sobie ,że Joka pokazuje zęby na komendę:"badanie"wzorcowo(nawet napotkanemu "grzybiarzowi" w lesie pokazała(bo się zainteresował,a ja ćwiczę gdzie mogę w różnych sytuacjach),a na egzaminie PT tydzień temu za pokazywanie zębów dostała 10 pkt/na 10 możliwych,tylko na tej pechowej wystawie taki popis dała ;>
Fanaberie młodzieńcze widać.... <mysli>
Ostatnio edytowano 2012-10-20, 20:26 przez Ella, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości