Jokasta Żorska Prima FCI

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez ruudzielec » 2013-06-17, 08:53

Ja czekam z ogromna niecierpliwością na obszerną relacje z dużą ilością fotek, ponieważ we wrześniu też wybieramy się do Chorwacji z dwoma psami i coraz bardziej skłaniam się ku temu kempingowi :-D
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-17, 11:56

ruudzielec napisał(a):Ja czekam z ogromna niecierpliwością na obszerną relacje z dużą ilością fotek, ponieważ we wrześniu też wybieramy się do Chorwacji z dwoma psami i coraz bardziej skłaniam się ku temu kempingowi :-D



Fotek mamy 600 :mrgreen:
Na początek zamieszczę troszkę mniej,coby nie zanudzić ;)
A miejsce naprawdę fajne-jest camping dla camperów i przyczep,fajne domki typu "mobile home"z 2 łazienkami każdy,i apartamenty 3*(bez klimy) i 4*(z klimą).My mieszkaliśmy w 4*,bo bałam sie upałów,ale w sumie klimatyzacja nie była potrzebna-temperatury były przyjemne,dopiero 2 ostatnie dni były upalne z temp.30st.Sporo osób z psami,zwłaszcza na campingu-widziałam np.rodzinkę z 3(!) chartami rosyjskimi,panią z 2 dalmatyńczykami,był nawet berneńczyk <tak> no i dużo innych piesków.Przy tym czyściutko-wszyscy z woreczkami na psie kupki.
Jest to fajne miejsce wypadowe na wycieczki-np.do Parku Narodowego Paklenica.Zrobiliśmy też wypad do Plitwic,choć to już 150 km-jednak warto.Tylko tu może być sporo turystów i trzeba wiedzieć,że chodzi się po wąskich,drewnianych kładkach,często zawieszonych nad głęboką tonią bez jakichkolwiek zabezpieczeń ;> ,szerokich na max 2 osoby.Ja przez 30 pierwszych minut 4 godzinnej trasy przeżyłam lekki horror ;> ,zwłaszcza jak w tłumie turystów na wąskiej kładce trzeba było się wyminąć z panem,który szedł z golden retriverem(cud,ze nikt do wody nie wpadł :mrgreen: ),lub gdy mijaliśmy turystki z Japonii,które panicznie(!!!) bały się psa i chowając się za plecami panów wydawały dziwne okrzyki i zatarasowały wąską kładkę zawieszoną nad jeziorem-dopiero,gdy ja ,zdenerwowana,bo nie było się nawet gdzie przesunąć z tym psem :mlotek: ,płynną angielszczyzną( <hahaha> sama się dziwię,ale stres uaktywnia szare komórki),zaprowadziłam porządek i panie grzecznie przeszły obok.Na szczęście po tych 30 minutach ćwiczeń z psem p.t."chodzenie przy nodze,w tłumie ludzi,po wąskich,"ażurowych"kładkach zawieszonych nad rwącymi potokami i głęboką tonią jeziora :mrgreen: " doszliśmy do rozwidlenia szlaków turystycznych i dalsze 4 godzinki było już tylko przyjemnie,pieknie i ciekawie.....
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez ruudzielec » 2013-06-17, 12:33

Ojjj to super mieliście!!! pogoda marzenie i te wycieczki <buja_w_oblokach> Zapodajcie zdjęcia wczasowiczki plażowiczki <prosi> ze zdjęć to bardziej nawet bardziej podobają mi się te mobile domki tylko na stonce podane jest, że dodatkowo płaci się za psa i to nie mało, więc chyba zarezerwujemy apartament.
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-17, 12:50

Zdjecia z Plitwic zamieszczę wieczorkiem,bo jeszcze się nie przegrały.
Na razie 1-sza część fotorelacji z pierwszej w życiu Jokusi tak dalekiej podróży:
W Zaton Holiday Resort jest specjalna plaża dla psów,ale my korzystaliśmy z plaży niestrzeżonej na obrzeżach ośrodka,na początku naszego pobytu prawie nie było tam ludzi,choć spotkaliśmy Niemców z pieskiem o imieniu Akita,z którym Jokasta bardzo się polubiła-uwieczniliśmy ich zabawy na jednym ze zdjęć ponizej
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
na rozległym terenie ośrodka zachwycała piękna śródziemnomorska roślinność-zwłaszcza pachnąca lawenda;poniżej portrecik w jukach :-)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Bezkresne morze wprawiało Jokusię w zachwyt,zwłaszcza jesli pojawiały się na nim interesujace obiekty -hałasujące motorówki,życie podwodne,zwłaszcza wokół sporych głazów też było interesujace :lol:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
a tu w Parku Narodowym Paklenica:

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
w miasteczku Nin wsród kwitnacych oleandrów i lawendy:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.



a dla tych co się jeszcze nie znudzili wkrótce zamieszczę kilka zdjęć z Plitwic i z....nurkowania... :papa:

...z dumą dodam,że Jokasta nauczyła sie pływać i aportować piłeczkę z wody :-D
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-17, 12:52

ruudzielec napisał(a):Ojjj to super mieliście!!! pogoda marzenie i te wycieczki <buja_w_oblokach> Zapodajcie zdjęcia wczasowiczki plażowiczki <prosi> ze zdjęć to bardziej nawet bardziej podobają mi się te mobile domki tylko na stonce podane jest, że dodatkowo płaci się za psa i to nie mało, więc chyba zarezerwujemy apartament.

My psa mieliśmy w cenie <tak>

Dodam jeszcze,że dla lubiacych sie bawić na terenie ośrodka są knajpki ,niektóre nawet z muzyką "na żywo",duża dyskoteka czynna od 23.00-4.00 ( na obrzeżach,wiec nocą jest cichutko) i animacje wieczorne-dla dzieci i dorosłych,można też wypożyczyć rower,pojeździć konno(dla dzieci są kucyki :-D ),pograć w tenisa,postrzelać z łuku..itd......
Na terenie ośrodka jest market i stragany z owocami(ceny nieco wyższe niż w Polsce)
Dla tych co nie chcą żywić psów tylko suchą karmą ważna informacja-niedaleko ośrodka-2km-w miasteczku Nin jest mały sklepik mięsny-są świeżuteńkie podroby drobiowe-1 kg 25 Kn,wołowina-1kg od 40-65 Kn.Sklepik prywatny,sprzedawca miły,cena do negocjacji :-D
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Joni00 » 2013-06-17, 15:31

Joka pięknie się prezentuje w obcych krajach :mrgreen:

PS. Macie taki sam plecak jak ja <tak>
Avatar użytkownika
Joni00
 
Posty: 782
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-21, 19:33
Lokalizacja: Okolice Poznania
psy: Ramzej (Ziomek) Czandoria & Lamia Czandoria
Hodowla: Czandoria

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez HaniaHa » 2013-06-17, 17:35

Ooooo jak cudownie!!! Ale zazdroszczę Wam!! Przepięknie!! :love: Cieszę się że wszystko się udało i wyjazd udany!! :radocha2:
Pozdowionka!!!!!! :love2:
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez ruudzielec » 2013-06-17, 22:29

Super zdjęcia <okok> a z Jokusi piękna modelka :love2:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Gosia1812 » 2013-06-18, 09:46

Ale wam zazdroszczę. <tak> Piękne miejca zobaczyliście, a relacja zdjęciowa super. Joka usmiechnieta, zadowolona i szczęśliwa.
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-18, 11:27

Fakt,Jokusi baaaardzo się podobało,nam też,a mnie(co najważniejsze) spadł kamień z serca-wiem,że mogę ją wszędzie zabierać i nie muszę rezygnować z wyjazdów z powodu psa :-D -dziewczyna zachowywała się wzorcowo podczas całego pobytu,wycieczek i długiej(ponad 900km)podróży.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-18, 23:07

Zgodnie z obietnicą jeszcze troszkę zdjęć z Chorwacji.Na początek-Park Narodowy Jezior Plitwickich z widokami zapierającymi dech :-D
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Trasa ,którą wybraliśmy wiodła głównie po takich kładkach,często wysoko zawieszonych nad wodą :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
ale były też kawałki bez kładek
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Była też jazda elektrycznym tramwajem trzęsącym się i piszczącym(dla Jokasty pierwszy raz w życiu-wsiadła dziewczyna bez namysłu :-D )i podróż zatłoczonym stateczkiem turystycznym przez jezioro(też pierwszy raz-Joka uwaliła się tylną częścią ciała na stopie sympatycznego,starszego pana,któremu to nie przeszkadzało, (przynajmniej to chyba powiedział po niemiecku-nie znam niemieckiego,ale na pewno to powiedział <haha> <haha> <haha>

I żeby nie było,że Jokusia tylko zwiedzała i próżnowała...o nie,nie...
Pilnowała załadunku na łódź ,którą pan wypływał na nurkowania <tak>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Sprawdzała,czy zawory butli dobrze dokręcone :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

"Tak pilnowałam a oni popłynęli beze mnie" <zmeczony>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.


"Jak tak,to ja idę odpocząć :-? "
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

...a tymczasem,na tarasie z Jokusinej miski ....<wow> ....
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

spragniona mamusia kilku maleńkich kociątek(każdy po innym tatusiu :lol: )-maluchów niestety nie udało się sfotografować

No i to już koniec.... :papa:
P.S.
Za rok planujemy wypad w to samo miejsce :-D
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez ruudzielec » 2013-06-18, 23:20

piękne widoki :-D a z Jokusi to zuch dziewczynka, tyle rzeczy zakosztowała <szok> bardzo mnie cieszy że wszędzie tam wchodziliście z psem bez problemu, nie wiem tylko czy Viper by się cieszył na takich mostkach, ale próbować będziemy ;-)
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-19, 20:19

Specjalnie dla HaniHa "rolująca" Jokusia <rotfl> <rotfl> <rotfl>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez wiki » 2013-06-20, 07:40

Wspaniałe fotki a z Jokusi nie lada podróżnik się zapowiada <tak> <tak> <tak> Nie długo też odwiedzę Chorwację ( po raz 3 ) , co prawda bez psów , bo troszeczkę ich za dużo :lol: :lol: ale uwielbiam tek kraj i zawsze chętnie do niego wracam <okok> <okok>
Avatar użytkownika
wiki
 
Posty: 2721
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-09-02, 19:01
Lokalizacja: Jelenia Góra
psy: Abigail Bertosz FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez anima » 2013-06-20, 10:24

Takich wakacji zazdroszczą Wam chyba wszyscy - i forumowicze i psiaki. Wspaniała fotorelacja z informacjami podanymi dla tacy dla kogoś, kto chce ruszyć poza Polskę.
Avatar użytkownika
anima
 
Posty: 192
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-12, 16:21
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: Diego From Nest of Stork DSPP (*)

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Anirysova » 2013-06-20, 11:00

Fajne wakacje, a fotorelacja świetna :okok:
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-20, 14:58

Cieszę,że fotorelacja się podoba;Chciałam w ten sposób pokazać,że niekoniecznie trzeba zostawiać nasze psy ,chcąc spędzić fajny urlop poza granicami kraju.Wszystko można pogodzić,a takie wyjazdy dla naszych psiaków są z pewnością i atrakcyjne i kształcące.

Pozdrawiamy wszystkich wraz z naszą podróżniczką Jokusią :-D :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Patison » 2013-06-20, 15:30

Świetne zdjęcia, zazdrościmy ;)

Pozdrowienia od Bazylka.
Avatar użytkownika
Patison
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-03-29, 13:12
psy: Berneński Pies Pasterski - Bazyl

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Ella » 2013-06-21, 11:01

Dziękujemy :-D -z Bazylem chętnie się Jokasta spotka na wspólną zabawę i wspominki ze szkoleń :-D Najchętniej w Pszczynie,na "placu zabaw dla psów",o którym pisałaś.Ale to chyba dopiero we wrześniu,bo w lipcu jedziemy do Dźwirzyna,a w sierpniu spodziewamy się cieczki :mrgreen:
Pozdrawiamy :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Jokasta Żorska Prima FCI

Postprzez Patison » 2013-06-21, 12:52

Ella napisał(a):z Bazylem chętnie się Jokasta spotka na wspólną zabawę i wspominki ze szkoleń :-D Najchętniej w Pszczynie,na "placu zabaw dla psów",o którym pisałaś.Ale to chyba dopiero we wrześniu,bo w lipcu jedziemy do Dźwirzyna,a w sierpniu spodziewamy się cieczki :mrgreen:


Super, bardzo chętnie :) Czekamy więc na wiadomość ;) Bardzo się ucieszy.
Avatar użytkownika
Patison
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-03-29, 13:12
psy: Berneński Pies Pasterski - Bazyl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron