snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 12:56

Obrazek tutaj akurat z miśkiem :p :mrgreen: był tak zmęczony zabawą że nic go nie obchodziło :lol: ale potem jeszcze bardziej wariował wszędzie4 go było pełno :):) :lol: <hahaha> 8-)
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Ruda » 2012-07-09, 13:38

Czy to znaczy,że załatwione są już wszystkie formalności związane z psiakiem? Czyli masz papiery i jesteś właścicielem? Jesli tak, to pytanie: z jakiej hodowli pochodzi Snoopy?
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 14:43

papiery mam powiedzieli mi ze od osob prywatnych maja psiaka wiem ze mama snoopiego jest z chodowli ASTRID (suczka pierwszych wlascicieli psiaka ) a Tata grand canyon chyba z tego co mi mowili ci co odstąpili mi pieska :-D :mrgreen: ale ciesze sie ze snoopy jest teraz w 100% moj <hura> :lol: <hahaha> :okok:
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Ruda » 2012-07-09, 14:54

Coś mi to dziwne... Zatem zapytam tak: Czy masz metrykę szczeniaka wystawioną przez Polski Związek Kynologiczny? Tam powinni być podani rodzice. Bo nie bardzo teraz rozumiem jakie masz "papiery"? Jeśli jest inaczej, to znaczy że Snoopy pochodzi z pseudohodowli...
P.S.
Gratulacje za załatwienie sprawy (tak, czy siak) i fajnego wspólnego życia ;)
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 15:00

:-/ :-? to tak mam tylko ksiażeczke zdrowia i jakies zaswiadczenie ze piesek jest "rasowy" ale metryki nie bo to zaświadczenie jest pisane prze faceta ktory sprzedawal jako pierwszy psiaka snoopy ma nby tatulaz ale juz sama nie wiem ...jesli mnie oszukali to co mam zrobic? :-/ :-? :oczy: :oczy:
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Ruda » 2012-07-09, 15:13

No cóż, pozostaje Ci chyba kochać Snoopiego, bo w końcu uratowałaś mu życie i to jest najważniejsze. <cwaniak>
"Zaświadczenie" pisane ludzką ręką nie ma żadnej mocy prawnej i niczego nie zaświadcza. Jedynym dokumentem dokumentującym "rasowość" jest w/w przeze mnie metryka, na mocy której wystawia się rodowód. Spróbuj odczytac tatutaż i podaj go. Jesli pies jednak pochodzi z hodowli, to po tatuazu można to poznać. Możesz mi go podać na "priva".
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Tess » 2012-07-09, 15:14

Kochać. A w ZK sprawdzić tatuaż.( Pisałyśmy jednocześnie z Rudą )
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 18:09

tatułaż sprawdziłam ponownie okazal sie niestety picem ktos zrobil zeby bylo ze "rodowodowy" :boszz: :ojoj: :-/ ale nic to i tak go pokochalam i kochac bede :love: :love2: aktualne zdjecia bede wzucac hehe mam nadzieje ze nie tylko mi bedzie sie podobac i dziekuje za mile slowa wspaniala atmosfera tu panuje naprawde :) buziaki dziewczyny <buzki>
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Tess » 2012-07-09, 18:17

Tak też czasem bywa. Mój Niuś jest ze schroniska. Niby berneńczyk, ale tatuażu ani rodowodu nie ma. I mordusia taka troszkę " rottwailerowata ". Ale jest najcudniejszym i najkochańszym psem na świecie! ( Nie licząc Miluni, ale ona jest suczką, więc to osobna liga:-))). Kocham moje zwierzaki niemożebnie i nie ma znaczenie metryka, czy rodowód. One do miłości są niepotrzebne.
Uściski dla Ciebie i głaski dla Snoopy'ego!
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 18:20

:mrgreen: :-D dziękujemy raz jeszcze :):* :-D :-D pozdrawiamy wszystkich :):) snoopy też :) :okok: 8-) <hura>
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez baksak » 2012-07-09, 18:37

Historia Snoopy'ego jest bardzo dziwna i pokręcona, ale wygląda na to, że psiak miał wielkie szczęście, że na Ciebie trafił. <tak> Pozdrawiamy i liczymy, że pokażesz więcej zdjęć malucha <tak>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 18:40

tak jest dziwna ja sama nie moge sie do końca połapać ale wazne ze snoopy jest teraz ze mną i ma kochający dom :) :mrgreen: :radocha2: ;-) na pewno zdjęć będzie więcej pozdrawiamy :) :papa: :okok: :bugi:
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez marieanne » 2012-07-09, 19:03

Istnieją pseudohodowle entli?
Jak dla mnie cała historia również strasznie dziwna...
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Olcia » 2012-07-09, 19:04

Snoopy, czy ja jednak mogłabym prosić o numer tatuażu na pw?
Bo chyba zostałaś, delikatnie mówiąc, oszukana. Hodowla Grand Canyon nie hoduje entli, a już z pewnością nie ma żadnego reproduktora z takim przydomkiem. Jeżeli chodzi o samca, który mieszka w tej hodowli, to jest to dla mnie cenna informacja.
snoopy napisał(a):papiery mam powiedzieli mi ze od osob prywatnych maja psiaka wiem ze mama snoopiego jest z chodowli ASTRID (suczka pierwszych wlascicieli psiaka ) a Tata grand canyon chyba z tego co mi mowili ci co odstąpili mi pieska :-D :mrgreen: ale ciesze sie ze snoopy jest teraz w 100% moj <hura> :lol: <hahaha> :okok:

Pierwsi właściciele psiaka mają suczkę z hodowli "Od Astrid"? Wydawało mi sie, że chcieli sprzedać szczeniaka ze względu na alergię dziecka?

marieanne, są pseudohodowle entli zarejestrowane w zk... :sciana:
Avatar użytkownika
Olcia
 
Posty: 1670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-27, 01:16
Lokalizacja: Warszawa
psy: entlebucherka Negra

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez marieanne » 2012-07-09, 19:30

Serio?
Ale pseudo ze względu na warunki, czy pseudo dlatego, że mają mioty bez rodowodu?
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Ruda » 2012-07-09, 19:51

Snoopy: Życząc Wam nieustająco fajnego, wspólnego życia, jedna kwestia mnie nurtuje: Piszesz, że tatuaż to pic, zatem jak odnalazłaś tych, od których odkupiłaś dziś Snoopiego? Bo rzeczy potoczyły sie bardzo szybko.
Pytam, ponieważ hodowli entli w Polsce nie jest tak wiele i jesli ktoś entlowy idzie w pseudo... to tym bardziej paskudna sytuacja.
No i jeszcze : hodowla Grand Canyon hoduje białe owczarki szwajcarskie i wg oficjalnej wiedzy nie ma reproduktora entla.... Czy mogłabyś poprosić tych, od których odkupiłaś dziś Snoopiego o podanie dokładnie imion rodziców i ich przydomków hodowlanych? Bo z cała sympatią, ale coś mi tu nie gra w tej historii...
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 19:54

moj weterynarz mi pomogl i przez niego oni odezwali sie do mnie umiescil jego zdjęcia u siebie w lecznicy a o imiona i przydomki sie zapytam :)
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 19:57

male zamieszanie z tego wyszlo i sama sie nie moge polapac i juz mam tego dosc pomalu :-/ :-? <bezradny>
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez Olcia » 2012-07-09, 20:18

Snoopy, spokojnie. Nikt nie chce źle, wszyscy życzymy Wam dobrze. Super, że maluch jest już kochany i bezpieczny.
Tylko jako miłośnicy rasy lubimy jasne sytuacje, bo wszelkie anomalie należy zwyczajnie potępiać. Żeby wszystkim było lepiej, a psom szczególnie.

Wrzucisz jeszcze jakieś fotki szczeniaka, coby można się było poślinić?
Avatar użytkownika
Olcia
 
Posty: 1670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-27, 01:16
Lokalizacja: Warszawa
psy: entlebucherka Negra

Re: snoopy :) juz na dobre w nowym domu :P:)

Postprzez snoopy » 2012-07-09, 20:21

:mrgreen: tak tylko musze porobić bo maly jest bardzo ruchliwy i ciezko go ładnie uchwycić :) :mrgreen: dzieki zawszytko moze jak zasnie to zrobie pare fotek hehe :radocha2: :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
snoopy
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 20:25
Lokalizacja: poznań
psy: entlebucher

Następna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości