von Romanshof

Tutaj można informować o nowościach na istniejących stronach, o nowych stronach...a także dyskutować na temat stron WWW

Moderator: saba&mlis

Re: von Romanshof

Postprzez Beata i Fiona » 2008-05-29, 17:14

nareszcie troche czasu - dodałam kilka rzeczy na stronkę :->
zapraszam serdecznie

proszę dajcie znać czy wszystko działa
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Re: von Romanshof

Postprzez AT » 2008-06-02, 00:16

mi wszystko działa ;-) zauważyłam literówkę w napisie linku do portalu zamiast szwajcarskich jest szwajcaeskich.
szczerze mówiąc ja uwielbiam ,,starą" stronę Fiony za szatę graficzną. Strona hodowli w wyrazie bardzo poważna (a wydaje mi się, że Fionka to taki troszkę mniej poważny bern ;-) co oczywiście dla mnie jest atutem :mrgreen: )
Beata gdybyś mogła gdzieś w topikach szkoleniowych skrobnąć jak Wam idzie tropienie byłabym wdzięczna ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: von Romanshof

Postprzez Apcik » 2008-06-02, 17:21

wszystko działa :mrgreen: tylko cały czas sie zastanawiam gdzie hodowla ROTNAK w Cieszynie sie znajduje :-/ :-/ :mrgreen: :mrgreen: pozdrawiamy śliczna Fionke i oczywiście na spacerek zapraszamy...(termin do uzgodnienia w topicu spacerku) :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re:

Postprzez Asymetria » 2008-06-06, 10:17

jaska napisał(a):Ja właśnie piszę o najbliższych przodkach...Airon....,Kaja.....,Vito....
a skąd wiemy? Jakby nie było to już 10 lat wystaw, spotkań, rozmów,obserwacji. Zawsze można pogrzebać w internecie, albo się popytać- np. Soni


Więc tak, co do Kajki - tak żyła wyjątkowo krótko niestety. Ale Vito? Vito miał 7 lat - odszedł w wyniku odniesionych obrażeń przez pogryzienie...
Co do innych przodków to Azir od strony matki, ma tą samą krew co Jaska czy Biba...
Beatko (od Fionki oczywiście) jeżeli chcesz jakieś dodatkowe info o wieku rodzinki Azirka - zapraszam na gg ;-) Albo na stronke naszej hodowli - tam jest większość lat podanych i zdjęć również... myślę, że nie powinno się patrzeć jedynie na rodziców, ale na dalszą część drzewa, a z długowiecznością tam nie było źle...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Asymetria
 
Posty: 778
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-23, 15:11
Lokalizacja: Katowice

Re: von Romanshof

Postprzez Cefreud » 2010-09-02, 11:07

Beata dziś doczytałam że Trey jest championem czarnoróry....

I czy Azir nie żyje? W rodowodzie nie ma daty urodzin tylko jest cyfra 6 jak przy innych psach,które biegają za TM?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: von Romanshof

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2011-02-28, 16:00

Beata, ponieważ strona SIBB (Societa' Italiana Bovaro Bernese) już dawno nie działa, a u Ciebie jest ono w domyśle podane jako źródło (mimo że nie podlinkowane, to tylko tam we Włoszech sie ukazał ten: http://www.romanshof.pl/rasa.html artykuł z rysunkami - wiem, bo sama go linkowałam na szarym forum), to proponuję jednak (by uniknąć ewentualnych problemów prawnych) dopisać, że autorką rysunków jest pani Margret Baertschi (Bärtschi - jeśli strona przyjmie Ci umlaut nie rozjeżdżając się), a charakterystykę rasy opracowały wspólnie właśnie p. Margret z Silvaną Vogel Tedeschi.
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: von Romanshof

Postprzez Beata i Fiona » 2011-02-28, 21:01

Vel_Pan_Rekin napisał(a):Beata, ponieważ strona SIBB (Societa' Italiana Bovaro Bernese) już dawno nie działa, a u Ciebie jest ono w domyśle podane jako źródło (mimo że nie podlinkowane, to tylko tam we Włoszech sie ukazał ten: http://www.romanshof.pl/rasa.html artykuł z rysunkami - wiem, bo sama go linkowałam na szarym forum), to proponuję jednak (by uniknąć ewentualnych problemów prawnych) dopisać, że autorką rysunków jest pani Margret Baertschi (Bärtschi - jeśli strona przyjmie Ci umlaut nie rozjeżdżając się), a charakterystykę rasy opracowały wspólnie właśnie p. Margret z Silvaną Vogel Tedeschi.

zrobione, dziękuję bardzo!! :->
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o naszych stronach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości