Nasze stronki

Tutaj można informować o nowościach na istniejących stronach, o nowych stronach...a także dyskutować na temat stron WWW

Moderator: saba&mlis

Nasze stronki

Postprzez Tess » 2009-01-07, 21:27

Zapraszam na nowiutkiego, świeżo odpalonego bloga:
http://podlipami.blogspot.com/

Stronka w robocie...
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Nasze stronki

Postprzez anula » 2009-01-07, 21:42

Kurczę, ależ macie pięknie! I zimno! brrr to u mnie z temperaturą 20 stopni jest upał!
:mrgreen:
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Nasze stronki

Postprzez Apcik » 2009-01-07, 22:37

jestem w głębokim szoku :shock: :shock:
ale zime macie pięęękna...
u nas drogi wygladaja podobnie tyle że jest blotnista maź PANOWIE DROGOWCY GDZIE WY??? :evil: :evil:
trzymajcie sie ciepło
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Nasze stronki

Postprzez Hekate » 2009-01-07, 22:37

Tak fajne widoczki, ale temperatury współczuje, trzymajcie się.................ciepło :-P ;-)
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Nasze stronki

Postprzez Wydra » 2009-01-08, 01:20

Jak widzę to chyba wszyscy zapomnieli jaką obecnie mamy porę roku,dla przypomnienia dodaję,że mamy zimę Robaszki,a zima jak nazwa wskazuje objawiać się powinna śniegiem,mrozem a i zawieje i zamiecie powinny być jej nieodłącznym atrybutem.Kilka lat długiej jesieni i już wielu zapomniało oZIMIE naszej pięknej porze roku.Ja już jestem wiekowa i dlatego nie raz wracam z sentymentem myślami do lat mojego dzieciństwa.Wtedy zimy były naprawdę srogie i śnieżne,do szkoły nikt nas samochodem nie podwoził a o dobrych i ciepłych ubraniach to tylko pomarzyć można było.Lecz mimo to na dworze zawsze było pełno dzieciarni,jeżdżących na sankach ,łyżwach o ile kto miał{na kluczyk do podeszwy butów przykręcane] .Do domów wracało się dopiero jak ciemno było na dworze lub ciuchy zmarzły od kulania się po śniegu.Rodzice nie rozczulali się nad nami kiedy wracaliśmy do domów mokrzy i obolali od rzucania się śnieżkami.Po powrocie czekała na nas albo lipowa herbata z sokiem malinowym albo też manto :cry: za zniszczone i mokre ciuchy.Oj piękne to były zimy do dzisiaj jest o czym wspominać a i wnukom jest o czym opowiadać.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nasze stronki

Postprzez marzena » 2009-01-08, 01:34

Zima jest rzeczywiście piękna :-D Ale, jak dla mnie, pod warunkiem, że trwa krótko ;-) Ja się poświęcam dla Horacego, udając, że jest super :lol: Ja kocham ciepełko :oops: Przez parę długich lat mieszkałam w (różnych) ciepłych krajach i tam mi się naprawdę podobało. Bardzo. Ale też z sentymentem wspominam dzieciństwo, jak wracaliśmy po ciemku z lodowiska, a palce od nóg, po ściągnięciu figurówek, nie ruszały się jeszcze przez godzinę - takie były zmarznięte :-D Albo sanki na górce za przedszkolem niedaleko domu... Pamiętam, jak wróciłam z wielkim siniakiem pod okiem, a mama załamywała nade mną ręce. Fajnie było :mrgreen:
Tego roku zima i tak jest łaskawa, przyszła późno, za to z mrozem jak za dawnych lat ;-) Niech jeszcze trochę nam pośnieży, dla dobrego samopoczucia naszych bernusiów. (Ale i tak już czekam na wiosnę :mrgreen: )

Tess, będziecie kiedyś z sentymentem wspominać pierwszą, baaardzo mroźną zimę w Waszym domu pod lipami :-)
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nasze stronki

Postprzez Mira » 2009-01-08, 08:44

Piękna okolica.... cudowna wichura... a zima bossskaa... my też chcemy na wichurę :mrgreen:
Avatar użytkownika
Mira
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-25, 22:11
Lokalizacja: Lublin
psy: Miro Uśmiech Michała

Re: Nasze stronki

Postprzez Drixon » 2009-01-08, 09:05

zazdraszczam takiego 'miejsca na ziemi' ... (ja nadal marzę o Alasce)
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Nasze stronki

Postprzez izu » 2009-01-08, 09:23

Pięknie macie - chociaż pewnie czasem niełatwo!!! My na wsi od 7 lat i początki ...pamiętam, ale jest cudnie o każdej porze roku. Może oprócz błotnistej mazi na naszej jak dotąd niby-drodze ;-)
Z pełna odpowiedzialnością piszę po raz któryś: :-P
KOOOOCHAM ZIMĘ

Później postaram się wrzucić kilka fotek z naszej pierwszej tu :-)
Pozdrawiam Was-trzymajcie sie ciepło!
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Re: Nasze stronki

Postprzez anula » 2009-01-08, 19:40

Roma napisał(a):Jak widzę to chyba wszyscy zapomnieli jaką obecnie mamy porę roku,dla przypomnienia dodaję,że mamy zimę Robaszki,a zima jak nazwa wskazuje objawiać się powinna śniegiem,mrozem a i zawieje i zamiecie powinny być jej nieodłącznym atrybutem.Kilka lat długiej jesieni i już wielu zapomniało oZIMIE naszej pięknej porze roku.Ja już jestem wiekowa i dlatego nie raz wracam z sentymentem myślami do lat mojego dzieciństwa.Wtedy zimy były naprawdę srogie i śnieżne,do szkoły nikt nas samochodem nie podwoził a o dobrych i ciepłych ubraniach to tylko pomarzyć można było.Lecz mimo to na dworze zawsze było pełno dzieciarni,jeżdżących na sankach ,łyżwach o ile kto miał{na kluczyk do podeszwy butów przykręcane] .Do domów wracało się dopiero jak ciemno było na dworze lub ciuchy zmarzły od kulania się po śniegu.Rodzice nie rozczulali się nad nami kiedy wracaliśmy do domów mokrzy i obolali od rzucania się śnieżkami.Po powrocie czekała na nas albo lipowa herbata z sokiem malinowym albo też manto :cry: za zniszczone i mokre ciuchy.Oj piękne to były zimy do dzisiaj jest o czym wspominać a i wnukom jest o czym opowiadać.

Roma normalnie kocham Ciebie za ten tekst! żeby tylko nie te rachunki za ogrzewanie :roll: to może polubiłabym zimę ;-)
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Nasze stronki

Postprzez Wydra » 2009-01-08, 23:12

Dziękuję Anulko! ale bardzo fajnie jest tak powspominać,a rozmowy na forum są prowokujące i wtedy trzeba uruchamiać szare komórki i sięgać w zakamarki przeszłości.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Wszystko o naszych stronach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron