www.sinprecio.pl

Tutaj można informować o nowościach na istniejących stronach, o nowych stronach...a także dyskutować na temat stron WWW

Moderator: saba&mlis

www.sinprecio.pl

Postprzez Aga » 2009-05-28, 15:39

Mam pytanie:
Kto zagarnął domenę www.sinprecio.pl? :evil:
Przyznam, że jestem oburzona. Była to domena mojej Hodowli Sin Precio. Ci co mnie znają to wiedzą :)
Niestety przez zabieganie i roztargnienie nie zapłaciłam w terminie za przedłużenie domeny.
A kiedy chciałam to zrobić okazuje się, że teraz na tej stronie jest jakiś portal o Bernenczykach!!!
Tym bardziej mnie to dziwi - nazwa sin precio nie jest powszechnie używana.
O co chodzi?

Rozumiem, kto pierwszy ten lepszy ale, żeby osoba ze środowiska mnie tak zrobiła!? :shock:

Agata
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Szam » 2009-05-28, 15:43

Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Aga » 2009-05-28, 15:46

dzięki ale własnie nie ma tam danych
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Aga » 2009-05-28, 16:07

wlasnie dostałam odpowiedz - i postanowiłam ją tu przekopiować, żeby pokazać jakim sku...... można być. Ehh
Pocieszające, że to nikt ze środowiska

"witam Pani Agato

no rzeczywiście to był moment :) Potrzebujemy 0,02 sek na rezerwacje domeny jak tylko trafia do koszyka wolnych domen. No ale miała Pani ponad miesiac czasu (tyle trwa karencja, domena jest wygasla ale Pani ma pierszeństwo wykupu, w tym czasie strona+poczta nie działaly wiec ktoś powinien się był zorientować;)

No to mam dla Pani 2 wiadomosci, jedna złą i drugą dobrą:)

Dobra to ta że nie jestem zwiazany z branża, domene przejąłem bo zajmuje sie pozycjonowaniem stron a domena taka ma dobre parametry dla wyszukiwarki i mozna zarobic chociazby na reklamach (ma staż w google, prowadzą dni niej linki z innych stron). Wiec dobra jest taka ze mogę ją Pani odsprzedać :)

Zła, to taka ze juz sie troche przy niej napracowałem, wiec cena za nią musi być odpowiednia:)

Czekam na propozycje

pozdrawiam
Adrian"
Aga
 
Posty: 99
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Szam » 2009-05-28, 16:17

Zapytaj sie Pana co na umieszczenie tekstu o bernenczyku jego wlasciciel i czy zaplacil mu odpowiednia cene, podobnie ze zdjeciem. Zdjecia i teksty nie sa niczyje....
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez AT » 2009-05-28, 16:26

Kasia mnie uprzedziła to samo chciałam napisać.
Jestem też zła na siebie bo chciałam jakiś czas temu napisać do Ciebie czemu stronka nie działa, może bym Ci tym przypomniała, że niektórzy poczytują Waszą stronę ;-)
Aga jak znam takie gnidy to będzie się z Tobą ,,droczył". W miarę możliwości pozmieniaj szybko dane we wszystkich ogłoszeniach o Twojej hodowli - ludzie nie będą wchodzili przez linki - wtedy przestanie mu tak bić licznik. W pierwszym poście też usuń link bo znowu mu się zaraz więcej odsłon zrobi.
I prywatnie dla świni ode mnie: żeby go całe życie swędziało tam gdzie się nie może podrapać :evil:
Mam nadzieje, że szuja odda Ci domenę :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-05-28, 17:20

Słuchajcie, a czy to zdjęcie to nie jest zdjęcie z reklamy PEdigree sprzed kilku lat, kiedy mały - bodajże ATOMIC MA brał w niej udział? (Na pewno psiak z miotu "A" MA) Czy to nie jest kradzież?

Ponadto Agata - Asia dobrze prawi: polikwiduj linki. Cena domeny spadnie za jakiś czas :P
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Dżiani » 2009-05-28, 17:58

Jedyna rada to tak jak już powiedziano szybko odlinkować wszystkie strony z linkiem do tej domeny i szybciutko zaparkować którąś z jeszcze wolnych domen. Przed chwilą sprawdzałem i wolne są :
sinprecio.com.pl
sinprecio.eu
sinprecio.net
sinprecio.info
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez jaska » 2009-06-01, 00:40

Nie Asia, to nie jest to zdjęcie z Allegrem MA. To nie są moje psy, a na tamtym reklamowym był mały Allegro z kotem.
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Busola » 2009-06-01, 09:59

O ile mi wiadomo są takie typy co tylko czekają na takie okazje by sobie dorobić :roll: :evil:
to chyba przestroga dla innych by pilnowali terminów :-?
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: www.sinprecio.pl

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-06-01, 10:01

To jest zupełnie normalne... Ludzie na tym zarabiają sporo kasy :-?
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)


Powrót do Wszystko o naszych stronach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości