zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez EwaM » 2008-05-13, 16:11

Świat oszalał :!: :!: Kiedyś pies pilnował domu i swojego człowieka,a teraz dokładnie odwrotnie :!: :!: Nigdy nie zostawiam swoich psów samych na posesji.Jak wychodzę to albo z nimi,albo "niańkę" im sprowadzam,ewentualnie idą na przechowanie do sąsiadów.Jakaś paranoja :!: W mojej okolicy w biały dzień, z własnego podwórka kilka psów zniknęło.Miał rację Niemen śpiewając,że "dziwny jest ten świat..." :-) :-)
Fajnie,że piesek wrócił do domu :!:
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez AT » 2008-05-13, 16:35

Z tym dążeniem do sprawiedliwości też bym uważała (choć na myśl o tym , ze ktoś kradnie psa to sie we mnie gotuje) w kontekście tego, że nie wiadomo do końca z kim ma sie do czynienia a jak można poczytać w innych wątkach znajdują się zwyrodnialcy, którzy potrafią psa otruć. Ale kolesia uświadomiłabym, że za kradzież zwierząt też grozi kara - żeby mu nie przyszło do głowy wziąć sobie psa z innego podwórka :evil:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez lidia i forest » 2008-05-13, 21:20

Cieszę sie bardzo ,że Agnus się odnalazł :-D
Avatar użytkownika
lidia i forest
 
Posty: 671
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-07, 15:50
Lokalizacja: Jawiszowice

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez anula » 2008-05-13, 21:30

Jak to dobrze, że już po wszystkim. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co przechodziliście w czasie tych trzech tygodni.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez toban » 2008-05-14, 10:47

Ja to po prostu przez miesiąc byłem wkurzony (na siebie, za swoją głupotę). Gdy Angus wrócił, mój mały synek Adaś ponownie zaczął szczekać :) To kumpel Angusa :)
Dzisiaj się przejdę do gościa, porozmawiać, zapytać jak naprawdę wyglądała historia pojawienia się psa u nich.
toban
 
Posty: 6
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-11, 22:40

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez Grażyna i Coffee » 2008-05-14, 15:59

Najważniejsze ,że "się znalazł". Przychylam się do opinii , że w takich sprawach należy zachować spokój i rozwagę , nigdy nie wiadomo do końca z kim się ma do czynienia.Udowodnienie ,że działał z zamiarem przywłaszczenia jest trudne , a na nasz wymiar sprawiedliwości lepiej nie liczyć . Mam nadzieję , że Angus będzie się teraz pilnował sam. :-D
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: zaginął berneńczyk - Warszawa Białołęka

Postprzez Agama » 2008-08-14, 09:33

Super ,że Angus się znalazł to najważniejsze :lol: czekamy na dalsze wieści.Bądżcie ostrożni bo czasem trafia się na zacietrzewionych ,zawziętych ludzi i głupich do bólu :lol:
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Poprzednia strona

Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość