Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Postprzez agares22 » 2009-03-29, 22:08

Ja mam ostatnio jakieś szczęście. niedawno natknełam się na samotnego Berna w Konstancinie, a dziś znów widziałam innego.

Rano w Złotokłosie ( mazowieckie, pow. piaseczyński) w dużej grupie kundli błąkał się piękny berneńczyk. Pies.

Ładna głowa, trochę w typie naszego Galwina, na nosie kilka kropek, bujny ogon, noszony wysoko, pies ok 68-70 cm w kłebie. "Na oko" 2 lata.
W bagażniku miałam sukę w cieczce więc o zabraniu go nie było mowy. Jechałam do miasta na umówioną godzinę.
Nie wyglądał na zabiedzonego, choć zapasiony też nie był.

Jeśli go tylko spotkam to od razu sprawdzam tatuaż.
Jeśli wiecie coś o zaginionym bernie w tych okolicach, to piszcie do mnie na priva.
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Re: Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Postprzez iwona_k1 » 2009-03-30, 00:41

Pewnie gania za pannami :-(
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Postprzez AT » 2009-03-30, 01:41

Aga czy to mógł być Prometeusz? http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=35&t=2998&st=0&sk=t&sd=a
ja wiem, że to z 50 km od Bielan ale on zginął już jakiś czas temu - tak naprawdę to może teraz być wszędzie... :-(
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Postprzez agares22 » 2009-03-30, 10:45

patrząc na ostatnie zdjęcie Prometeusza, które widziałam ( robione z góry, uszy położone) nie sądzę. Ale z drugiej strony ta "Galwiniasta" głowa przemawiałaby za tym... Dziś pojadę do domu okrężną drogą i postaram się go "ucapić".
Czy macie może zdjęcie Prometeusza zrobione z dołu? Jaki on ma ogon? Ten bern ma dośc dobrze rozbudowana klatkę, tył węższy jeśli chodzi o ofutrzenie.

Kurcz,e im dłużej myślę, tym ten pies staje się bardziej podobny do Galwina...
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Re: Tym razem berneńczyk w Złotokłosie

Postprzez Wanda » 2009-03-30, 12:48

No nie wiem??
Nie mam innych zdjęć, to co dostałam od właścicieli to umisciłam, Promyczek raczej drobniejszy jest chociaż po odwiedzinach Pirata to juz taka pewna nie jestem, zdjęcia czasem kłamią.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje


Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości