Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez Camara » 2011-09-10, 19:34

Wydra napisał(a):z działalności w Skarpecie zrezygnowałam już kilka dni wcześniej a dokładnie 30 sierpnia[/b].Wiedząc, że jesteś czynnym użytkownikiem Forum wstawiłam tę informację licząc na to ,że zostanie przez Ciebie zauważona.



nie wiedziałam, nie śledzę poczynań skarpety
nie została zauważona, rzadko zapuszczam się na inne wątki, poza bezpośrednio adopcyjnymi


Wydra napisał(a):Nie widząc jednak odzewu ze strony Fundacji ,tę samą informację wstawiłam w dziale" Fundacja Pasterze".


tyle, że w tamtym dziale winny znajdować się psy, które już są pod opieką Fundacji
jako mod tego działu winnaś to respektować
są inne formy zawiadomienia, np. pw

Wydra napisał(a):edit:
Dla wyjaśnienia dodam, że "dorciaj" również zrezygnowała z funkcji koordynatora adopcji.


jw. nie śledzę poczynań skarpety :mrgreen:


ale reszta nadal aktualna - bardzo proszę o informację od przedstawiciela skarpety, kimkolwiek on jest - czy skarpeta zajmie się tym psem - nie chcę by kolejny raz padały tu dziwne zarzuty o "podbieraniu psów" jak to onegdaj bywało <faja>
Camara
 
Posty: 236
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-30, 20:14

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez allam » 2011-09-10, 19:55

Camara napisał(a):
mod:
Informacja dla "Camary" (zgłaszającej post)

Jeżeli uważasz, że post wyczerpuje znaniona art. 212 kk to to przestępstwo ścigane jest z oskarżenia prywatnego i masz otwartą drogę. Ja jako mod działu nie wyciągam żadnych konsekwencji wobec użytkowanika który ten post napisał.


To była uwaga do Administracji nie do użytkownika barbapapy.

<wow> A można poprosić o wyjaśnienie, o co chodzi :?:
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez allam » 2011-09-11, 00:15

Camara napisał(a):ale reszta nadal aktualna - bardzo proszę o informację od przedstawiciela skarpety, kimkolwiek on jest - czy skarpeta zajmie się tym psem - nie chcę by kolejny raz padały tu dziwne zarzuty o "podbieraniu psów" jak to onegdaj bywało <faja>


Camaro, kilka postów wyżej Wydra napisała:
Wydra napisał(a):Ewo,Kasiu! Jest jeszcze Fundacja Pasterze która powstała po to aby ratować w szczególności Berneńczyki i dlatego jestem spokojna o los tego biedaka. <tak>


Czy to jest mało czytelne :?: Czy potrzebny jest rozbiór logiczny tego zdania :?: Jeżeli tak, to służę:
użytkownik Wydra wstawiła informację o psie i poinformowała, że jest spokojna o jego los, bo jest Fundacja Pasterze, której celem statutowym jest m.in. pomoc berneńczykom. Czy jest to mało czytelny przekaz, że w chwili obecnej Skarpeta nie zajmuje się adopcjami. Dostałaś przecież informację od "Skarpeciary" i nie rozumiem czego jeszcze oczekujesz. W Skarpecie nie ma struktur, słowo każdego z nas ma taki sam "ciężar"

Ja rozumiem, że Fundacja na forum szuka potencjalnych domków i sponsorów - żeby nie było, że podpadam pod jakiś paragraf:

nika napisał(a):Wydaje mi się (gdyż piszę we własnym imieniu), że Fundacja prowadzi na Forum Wielbicieli Ras Szwajcarskich swój wątek, ponieważ tutaj zaglądają wielbiciele tych ras i potencjalni przyszli właściciele fundacyjnych psów - jest parę przykładów użytkowników, którzy adoptowali psy.
Poza tym, gdzie szukać sponsorów, jeżeli nie spośród użytkowników (forum - dopisek mój).


Ale skoro tak, uważam, że forum jest również miejscem, gdzie Fundacja może otrzymywać informacje na temat szwajcarów w potrzebie - i chyba nie jest potrzebny inny sposób komunikacji.
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez Camara » 2011-09-11, 14:56

mam rozumieć, że w imieniu skarpety odpowiedziała allam
jako osoba kompetentna i mająca do tego upoważnienie reszty skarpetowiczów
dość skomplikowany ten przekaz, ale wynika z niego (?) że skarpeta psem się nie zajmie

OK. Jeżeli psa na kwarantannie nie odbierze właściciel, FP postara się mu pomóc
Camara
 
Posty: 236
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-30, 20:14

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez Alicja i Spartki » 2011-09-11, 15:39

Przeczytałam cały dział i powiem ze jest mi bardzo przykro z kilku powodów.Napisze jak to sie mówi po chłopsku zeby jasno wytłumaczyć o co mi chodzi zeby potem mi ktos nie zarzucił jakiejkolwiek stronniczosci. Bardzo szkoda ze skarpeta nie bedzie już działać ,nie brałam piesków pod swoje skrzydła bo nie mam takiej możliwosci ale jezeli tylko byłam w stanie to starałam się pomóc w inny sposób.Po drugie jak tylko przeczytałam ogłoszenie to pomyslałam sobie,,,,,,,skoro nie ma skarpety a jest fundacja to pewnie zajmie sie psiakiem,,,,, wchodzę na forum i zamiast konkretnej odp widze słowne przepychanki.Nie rozumiem dlaczego pani Camara wraca do tego co podobno było kiedys/wyczytałam to z pani postu/,dlaczego wymaga pani jakiś potwierdzeń, od czegoś co podobno juz nie istnieje.Czy to znaczy ze gdbym ja napisała o tym piesku to fundacja nawet by nie spojrzała na to ogłoszenie bo nie jestem/byłam skarpeciarzem.O jakie upoważnienia tu chodzi. Napisała pani ze dosć skomplikowany ten przekaz ,,,, Berneńczyk w Gdańskim Schronisku,,,,,,,,do mnie jest prosty i zrozumiały ,no chyba ze chodzi o coś co jest ukryte miedzy wierszami a ja zwykły forumowicz nie mam o tym bladego pojęcia.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez Camara » 2011-09-11, 20:12

.... Ale to przecież nie jest pierwszy pies którego, Fundacja "sprzątnęła" forumowiczom, ...


Pozdrawiam Pani alicjo <faja>
Camara
 
Posty: 236
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-30, 20:14

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez allam » 2011-09-11, 20:39

Camara napisał(a):
.... Ale to przecież nie jest pierwszy pies którego, Fundacja "sprzątnęła" forumowiczom, ...


Pozdrawiam Pani alicjo <faja>


Camaro, koń jaki jest, każdy widzi.
W Skarpecie nie ma struktur, nie muszę się wypowiadać "w imieniu", rozumiem, że jesteś zapracowana i nie masz czasu (a może i potrzeby :-D ) śledzić wszystkich wątków, więc w sposób jasny i klarowny wyjaśniłam, że na dzień dzisiejszy "skarpeciarze" doprowadzają do końca rozpoczęte adopcje a nowych się nie podejmują.

Wyrywanie jednego zdania z kontekstu i wątku, który Fundacji chluby nie przynosi, nie jest najrozsądniejszym posunięciem (większość pamięta historie z Blakiem i Dużym - nie Shermanem).
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyk w Gdańskim Schronisku

Postprzez Wydra » 2011-09-11, 21:50

Prośba do moderatora działu -to już raczej nie jest wątek "zgubione, znalezione", może by tak przenieść w bardziej odpowiednie miejsce <prosi>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości