Szukam bernusia dla znajomego

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące Szwajcarów! Informacje o miotach aktualnych, planowanych, reproduktorach.

Moderator: DolceVita

Szukam bernusia dla znajomego

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-07-03, 14:22

Nie wiedziałam gdzie mam napisać,,,,,,,,,,.Szukam bernusia bernusi dla znajomego z Holandiii.Może być już ciut starszy,szczeniaczek też .Hans ma w Polsce duży dom ogród i firmę.Miał sunie bernenkę ale odeszła 2 tygodnie temu i mówi że nie wytrzyma chce już.Nie może wrócić do pustego domu ,śpi w biurze w firmie jak mi to powiedział obiecałam jak najszybciej pomóc. Jeżeli ktoś jeszcze ma w hodowli to po prosze o kontakt ,przekieruje na Hansa.Dosć dobrze już mówi po polsku :-D można zrozumieć bez problemu.Ja mu swoich dziewczynek niestety nie oddam bo by mnie chłop z chałupy od razu za bramę wystawił :-D :-D :-D bez butów pewnie :-D gołą i nie wiem czy wesołą.Mój telefon 508 171 559.Cenę uzgodnicie sami /ale nie ma problem,,,,,,,tak mi powiedział/jak spytałam.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Szukam bernusia dla znajomego

Postprzez marieanne » 2014-07-03, 14:50

U nas wyglada na to, że Dobrutro czeka na nowy dom (ma trochę chłopak pecha do nowych włascicieli).
Możecie dać mu namiary na nas - najprościej mailem: kontaksledzikujacybern.pl , płynnie mówię po angielsku, więc jesli w tym języku bedzie mu łatwiej pisać, to śmiało <tak>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości