wyprawka dla szczeniaka

Czyli - zabawki, legowiska, artykuły pielęgnacyjne, itp

Moderator: Barbel

Re: wyprawka dla szczeniaka

Postprzez agapi » 2008-11-04, 22:08

-jeśli chodzi o smycz i obrąże to polecam te z firmy "rogz" są świetnej jakości nam rozmiar S starczył do 6mscy dopiero wtedy wymieniliśmy obrąże na łańcuszek a smycz na rozmiar L (zresztą tez rogza)
-miski najlepiej jakby byly metalowe gdyż nie zostaną pogryzione i przypadkowo połknięte przez malucha no i na dłużej wystarczą choć ja kupiłam dwie miseczki średniej wielkości właśnie z plastiku i jest z nich bardzo zadowolona a Pirat nadal z nich je, są wystarczające na karmę mam dwie na zmianę, dokupiłam tylko większą metalową na wodę
- szczotki my mamy 2: pudlówkę i zgrzeblo z obrotowymi zębami, ja jestem bardzo zadowolona :mrgreen:
- do gryzienia kości, bucików itp dla malucha bym nie polecała, niech podrosnie :mrgreen: super są gryzaki typu kong i sznury, nieźle też sprawują się maskotki :mrgreen: Pirat np. do dzis najchętniej bawi się misiem którego dostał na odchodne z hodowli, pomimo ze maskotka jest teraz nie za duża w porównaniu do niego to jest najbardziej pożadana :-P
Avatar użytkownika
agapi
 
Posty: 181
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-28, 13:25
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
psy: Pirat "Szczęście Ty Moje"& Astra:)

Re: wyprawka dla szczeniaka

Postprzez Fusia » 2008-11-04, 22:13

Wielkie dzieki moja imienniczko za wszystkie rady :-) ciesze sie, ze podzieliłas sie ze mna swoim doswiadczeniem :-)
Avatar użytkownika
Fusia
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-26, 15:39
Lokalizacja: Lublin
psy: Tola - "NASZA RADOSC"

Re: wyprawka dla szczeniaka

Postprzez Cefreud » 2008-11-05, 08:36

na forum jest podobny temat więc radzę tam zaglądnąć
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości