Kamizelka ANXIETY WRAP

Czyli - zabawki, legowiska, artykuły pielęgnacyjne, itp

Moderator: Barbel

Kamizelka ANXIETY WRAP

Postprzez Zabrzanka » 2012-02-13, 14:21

Słuchając, czytając o wszystkich dodatkowych suplementach i wynalazkach pomocnych przy zwalczaniu lęku u psów natrafiłam na takie oto cudo... http://helpmydog.pl/artykuly/1,anxietyw ... nalnej_psa
Niestety jest to mało znane jeszcze w Polsce i nie znam nikogo kto by testował tą kamizelkę...
Behawioryści ja polecają ale chciałabym jeszcze poznać Wasze opinie.
Dodam tylko że są tańsze sposoby na " ucisk" lecz nie sa one ani w 100% wygodne ani trwałe, jak np obwiązanie psiaka w określony sposób bandażem czy elastyczna koszulką... Próbowaliśmy już z bandażem i faktycznie z początku Diego wyglądał na bardziej spokojnego, ale za jakiś czas zrolował się ten bandaż i już sama nie wiem nic :ojoj:
Myślę sobie że skoro ludziom pomaga ucisk, przytulenie
( nie wiem czy widział ktoś film : http://www.filmweb.pl/film/Temple+Grandin-2010-491384 ) i zwierzętom rzeźnym również, to kamizelka powinna pomóc w jakimś stopniu większym lub mniejszym...
Avatar użytkownika
Zabrzanka
 
Posty: 134
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-24, 08:21
Lokalizacja: Zabrze
psy: Entlebucher Diego [*]

Re: Kamizelka ANXIETY WRAP

Postprzez munda2 » 2013-02-15, 13:40

duży podkoszulek bawełniany zakładasz na psa jak na człowieka łapki w rękawku łapiesz z dwóch stron za zwisające rogi przekładasz na skos pod brzuchem i wiążesz na plecach. Hmm nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ale pokombinuj może się uda. (tak na skos jak kaftan bezpieczeństwa trochę) Choć na berneńczyku nie próbowałam moja ma w "głębokim poważaniu" większość rzeczy na które działają tego typu uciski. Nie wiem czy podkoszulek nie będzie za mały czy nie trzeba by jakiś tasiemek przyszyć żeby dało się związać. Można poeksperymentować.
munda2
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-01, 12:07
Lokalizacja: Tarnów
psy: Kesi jamnik, Mamma Mia


Powrót do Akcesoria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron