ZIELONY KWADRAT

Przygotowanie do wystaw. Słowniczek wystawowy. Ogólne dyskusje o wystawach.

Moderator: Aga-2

ZIELONY KWADRAT

Postprzez bodzia78 » 2008-09-09, 16:19

Kopiuję z Terrierkowa:
BEN NEVIS napisał(a):Czy jadąc na wystawę samochodem - przyglądacie się mijanym samochodom : Czy jada z psem?

A jak to jest w pociągach czy autobusach. Czy widząc psa w dniu wystawy zastanawiacie się czy "tez na wystawę" ???

Kogo pytacie o drogę w mieście danej WYSTAWY : OSÓB na przystanku ? Osób idących z psami ? Czy Tych bez psów? Czy zawsze macie mapę ze sobą ?

Ja dość często liczę na akcje - KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA - szczególnie gdy odczytanie nazw ulic jest ponad moja cierpliwość .

Często roboty drogowe i inne, powodują ze mapa miasta, dojazdowa, proponowana przez organizatora wystawy, jest nieprzydatna - co robicie?

Wiem ze to proste i banalne pytanie na które znam odpowiedz
i Wy wiecie ze ja znam .


Na pomysł wpadłam przyglądając się oznakowanym pojazdom z materiałami łatwopalnymi oraz autom z naklejonymi znakami przypisującymi przynależność do jakiejś grupy .


Dość długo nie mogłam rozszyfrować znaku ryby . Mimo , ze wiem ze jest używana przez chrześcijan . Ale co oznacza na autach ? Tego tez się dowiedziałam: oznacza osobę przestrzegającą przepisów drogowych gdyż ich łamanie uznane jest przez kościół za grzech.

Ale wracając do tematu
Jak uniknąć syndromu PODĄŻANIA ZA SAMOCHODEM z PSEM DO JEGO GARAŻU . A były już kilka opisywanych takich przypadków.
Czemu nie moglibyśmy oznakować na czas podróży na wystawę własnego samochodu tak aby inni widzieli ze właśnie jedziemy na wystawę !
Kolor oznakowania mógłby nam mówić np .
JADĘ NA WYSTAWĘ ZNAM DROGĘ - ZIELONY KWADRAT
JADĘ NA WYSTAWĘ NIE ZNAM DROGI - ŻÓŁTY KWADRAT !

wieszany na tylnej szybie samochodu .

CO O TYM MYŚLICIE? JA bym próbowała to rozpropagować na cala Polskę oczywiście .
Avatar użytkownika
bodzia78
 
Posty: 69
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-10, 09:19
Lokalizacja: Konstancin
psy: Jazz, Hera, Fama, Neruś [*]

Re: ZIELONY KWADRAT

Postprzez bodzia78 » 2008-09-11, 16:58

Kopiuję z forum Collie za pozwoleniem autorki postów:

AniaJ napisał(a):Można zgłaszać modyfikacje co do znaku? Obawiam się, że niektórzy mogą się nie domyślić znaczenia zielonego kwadratu. Wkleję na oba fora propozycje, może uda mi się nawet takie wydrukować i porozdawać na wystawach ;)

Moje propozycje (są chyba dość czytelne nawet dla tych, którzy zapomnieli rano wypić filiżankę małej czarnej, co nie? ;) ):

Obrazek

Obrazek

U góry jest dość miejsca aby wykombinować sobie miejsce na sposób przyklejenia do szyby np. na ssawkę :D
Mam oryginały w formacie TIFF wysokiej jakości i rozdzielczości - rozmiar rzeczywisty 18x18 cm - jak ktoś chce to mogę wysłać lub zamieścić na serwerze do pobrania (jeden plik waży około 32 MB).


I

AniaJ napisał(a):http://szetland.info/files/zielony_kwadrat.tif
http://szetland.info/files/zielony_kwad ... dzmnie.tif

Do pobrania (każdy 30,6MB) dla tych, co chcą mieć już kwadraciki ;)
Pliki wysokiej jakości, bez kompresji, wymiary 18cm na 18cm - nic tylko sobie wydrukować ;)

Jak ktoś będzie chciał skorzystać z w/w kreatora, to proszę o mejla (podeślę w wektorze - format *.eps): anna.jagielo@szetland.info
Avatar użytkownika
bodzia78
 
Posty: 69
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-10, 09:19
Lokalizacja: Konstancin
psy: Jazz, Hera, Fama, Neruś [*]


Powrót do ABC wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości