Wpłaty na wystawy

Przygotowanie do wystaw. Słowniczek wystawowy. Ogólne dyskusje o wystawach.

Moderator: Aga-2

Wpłaty na wystawy

Postprzez frappe » 2009-07-09, 08:47

Mam kłopocik.
Zgłosiłam Pandę na Międzynarodówkę do Sopotu 9.08 jednak wiem, że muszę sobie odpuścić tą wystawę z przyczyn osobistych.
Przelew już poszedł i nie ukrywam, że no 90zł na ulicy nie leży.
Pisałam już do związku ale nie dostałam odpowiedzi.
Czy może ktoś jedzie na tą wystawę ?
Może udałoby się załatwić w związku aby moją (pandziową) wpłatę przekazali na zgłoszenie któregoś z Was.
Zainteresowanych proszę o kontakt:
w.czajor@o2.pl
albo PW
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez Busola » 2009-07-09, 10:16

Viola, nie sądze że taki "numer" przejdzie :-?
Musisz jedynie prosić :roll: by raczyli odwołac twoje zgłoszenie i liczyc na łaskawość :roll:
chyba jest taka opcja w regulaminie, jednak oddział powinien wyrazic na to zgode ...ale nie musi :-?

nawet jesli zgłaszasz psa na wystawe a nie dojedziesz to i tak koszty trzeba ponieść :roll:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez qbav » 2009-07-09, 10:23

Mnie kiedys nie przyjeli na wystawe z powodu "bledu programu komputerowego" zgloszenie wyslalem 2 miesiace wczesniej wszystko oplacilem, a w katalogu sie nie znalazlem, ot taki chochlik. Wplaconych pieniedzy do dzis dzien nie odzyskalem mimo zapewnien zarzadu danego oddzialu ......
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez Szam » 2009-07-09, 10:26

Ja ostatnio probowalam wycofac psa z Leszna, nie udalo sie ;/
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez Anirysova » 2009-07-09, 10:56

Najlepiej zadzwoń do Oddziału i poproś ładnie, żeby wycofali zgłoszenie i zwrócili pieniążki bo wszystko zależy od ich dobrej woli :->
Kiedyś nas pomyłkowo nie przyjeli do Poznania, ale wpłatę od razu zwrócili i przeprosili ;-)
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez Aga-2 » 2009-07-09, 13:55

qbav napisał(a):Mnie kiedys nie przyjeli na wystawe z powodu "bledu programu komputerowego" zgloszenie wyslalem 2 miesiace wczesniej wszystko oplacilem, a w katalogu sie nie znalazlem, ot taki chochlik. Wplaconych pieniedzy do dzis dzien nie odzyskalem mimo zapewnien zarzadu danego oddzialu ......

A mnie się zdarzyło na wystawie w N. Sączu, a sędziowała pani Bukład, że w młodzieży "wystąpił" pies, którego w katalogu nie było. Było ewidentne, że stało się to za pozwoleniem sędzi, bo widziałam, że właściciele psa z nią rozmawiali. Nie muszę nadmieniać, że pies dostał Zw.Mł :lol: Natomiast nie wiedzieć dlaczego nie był porównywany z suczką z młodzieży. Wiem, że ocena psa nie opisanego w katalogu jest niezgodne z przepisami, ale cóż...jak widać czasem i takie rzeczy są możliwe :evil:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Wpłaty na wystawy

Postprzez frappe » 2009-07-11, 18:00

A wybiera się ktoś do sopotu w sierpniu na wystawe a jeszcze nie zapłacił ?
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ


Powrót do ABC wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron