Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez agnieszka_wol » 2012-09-17, 21:55

Witam my tez dziekujemy za super spotkanko,bylo fantastycznie,pozdrawiamy,zdjecia super haha,
A Sara z Tajga sie nie obraza,milosci maja za kilka haha:)Pozdrawiamy cieplusio i do nastepnego :):)Tajga padła wczoraj, wstala dzis rano juz wypoczeta ale brzucha nie dała nawet jak zmeczona byla hihih:) <hahaha>
Avatar użytkownika
agnieszka_wol
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-23, 17:39
psy: Berneńki Sara, Tajga i Jamniczka Tosia:) i 2 kotki

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez agnieszka_wol » 2012-09-17, 23:13

A młodziutka Othalę jak i innych nieobecnych tez bardzo chetnie zobaczymy,:)Othala to przeciez rodzinka hihi:)Pozdrawiam
Avatar użytkownika
agnieszka_wol
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-23, 17:39
psy: Berneńki Sara, Tajga i Jamniczka Tosia:) i 2 kotki

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez MartaR » 2012-09-18, 08:01

O tak <tak> My na pewno się skusimy , choć mi się wydaje , że moja Othalka taka malutka i jeszcze nie ma za wiele siły.... ale z wyrka to mnie mało nie zrzuciła ;) Rośnie jak na drożdżach więc tak czy siak przybędziemy na spotkanie kolejne :radocha: najwyżej będzie dwa dni spała <hahaha> Rodzinka? :mrgreen: Oj ja jeszcze jestem nie kumata w "zależnościach rodzinnych" :oops: ale chętnie poznamy rodzinkę <hura>
Avatar użytkownika
MartaR
 
Posty: 611
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-13, 21:08
Lokalizacja: Koszalin
psy: BPP OTHALA I KLEMENTYNA :)
Hodowla: ANIOŁOWE BERNY FCI

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez zadra » 2012-09-18, 08:12

Takie spotkanie to najlepsza socjalizacja dla malucha - musiałabyś zobaczyć Lolę - 4 mies. sunia DSPP. Jak zobaczyła cale to stado, to ze strachu pod auto się schowała; siłą ją wyciągali. A po kilku chwilach na plaży dokazywała na równi z innymi psami. I była naszym najlepszym naszym stróżem - jak tylko ktoś obcy się zbliżał, od razu poszczekiwała. Nawet jej właściciele byli zdziwieni <haha>

MaTam - nie mam namiarów, ale obiecali ujawnić się na forum. Jak tylko ich namierzę, na pewno dam znać <haha>
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Rysia » 2012-09-18, 08:13

[quote="MartaR"]O tak <tak> My na pewno się skusimy , choć mi się wydaje , że moja Othalka taka malutka i jeszcze nie ma za wiele siły.... /quote]

Była z nami malutka Lola- ma 4 miesiące, Florek niestety nie dotarł obecnie ma jakoś 5 miesięcy jak następnym razem do nas dołączycie Othala powinna być starsza i będzie miała rówieśników do zabawy :) Szykujcie się na zimę - zrobimy jakiś kulig w Puszczy Bukowej ;)

Moje dziewczyny też padły- w nocy mi nawet spać nie dały - Candy tak chrapała <wow>
Jak ktoś ma ochote dodać moje zdjęcia- o jak pisałam wcześniej śmiało :!: Każdemu podoba się coś innego :) Agnieszko czekamy na fotki ;)
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Halina » 2012-09-18, 08:28

Ooooo jaki fajny spacerek. Super!!!!!

Marta jakbyście mieli możliwość to zachęcam. Takie spacerki są świetne. A co do koligacji rodzinnych :-D Agnieszki psiny to
Sara (NEMESIS Szumiąca Knieja) - Ciotka dla Othalki. Sarka jest córką Borki a więc siostrą Sotellki po mamie.
Tajga (TSUNAMI Szumiąca Knieja) córka Oferki, dla której Borka była babcią :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Joana » 2012-09-18, 08:44

Spacer naprawdę nam się udał, świetne spotkanie w doskonałym gronie, oprawione masą rozmaitych przysmaków <tak> i to dla wszystkich uczestników i dwu i czteronożnych :-D więc było miło, smacznie, pogodnie i bardzo sympatycznie. Fotograf jak zawsze na miejscu - co widać już po wstawionych fotkach ;) ujęte są nawet latające ciastka <haha> ociekające krople wody i wiele innych szczegółów :-) a poza tym nasza wspaniała organizatorka spotkań ma jakieś układy na górze - pogoda zawsze dopisze ;) tak więc mam nadzieję, że na każdym kolejnym spotkaniu będzie nas coraz więcej ;) Dziękuję wszystkim za wspaniale spędzony czas :-)
Avatar użytkownika
Joana
 
Posty: 87
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-27, 22:49
Lokalizacja: Stargard
psy: Drimka Smerfi(*) Dolly

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez MartaR » 2012-09-18, 13:37

Eeeee no :] To już nas namawiać nie trzeba :mrgreen: Othala za tydzień skończy 4 miesiące i pewnie to ja jestem taka matka Polka przewrażliwiona :oops: a biegać lubi i to bardzo <tak> Kiedy by nie było następne spotkanie to będziemy :radocha:
Halinko te koligacje rodzinne to rozległe i nieco zawiłe dla mnie ale już mi coraz jaśniej w tym temacie... jeszcze z pół roku i będę znała całe drzewo genealogiczne :mrgreen: Pozdrawiamy <pies>
Avatar użytkownika
MartaR
 
Posty: 611
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-13, 21:08
Lokalizacja: Koszalin
psy: BPP OTHALA I KLEMENTYNA :)
Hodowla: ANIOŁOWE BERNY FCI

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez MartaD » 2012-09-18, 13:42

Bąbelki prosiły zapytać ciocię Krzysię kiedy organizuje następne spotkanie :?: Bo tak np. 20, 21 października to już kilka bąbelków mogłoby dołączyć <juhu>
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Halina » 2012-09-18, 13:52

MartaR napisał(a):Eeeee no :] Halinko te koligacje rodzinne to rozległe i nieco zawiłe dla mnie ale już mi coraz jaśniej w tym temacie... jeszcze z pół roku i będę znała całe drzewo genealogiczne :mrgreen: Pozdrawiamy <pies>

:-) Marta co by nie napisać w szystkie trzy sunie (Sarę, Tajgę i Othalę) łączy jedno a właściwie jedna - Borka <buja_w_oblokach>
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Rysia » 2012-09-18, 17:54

MartaD napisał(a):Bąbelki prosiły zapytać ciocię Krzysię kiedy organizuje następne spotkanie :?: Bo tak np. 20, 21 października to już kilka bąbelków mogłoby dołączyć <juhu>


Czyli kilka bąbelków zostaje u Ciebie <cwaniak> <cwaniak> <cwaniak> to ja jednego porwę <rotfl>
A tak na poważnie planowaliśmy spotkać się zimą na kuligu, przynajmniej nie byłoby wymówek cieczowych, ewentualnie chorobowe <rotfl>
Ale kochane bąbelki zgłaszają gotowość na spotkanie to ciotka musi coś wymyśleć <głupek>
Mam taką propozycję- jak pogoda by dopisywała to możemy się spotkać w Puszczy Bukowej za prochownią- jak na przywitaniu wiosny :?:
Więc pytam- będą jacyś chętni ;>
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez właścicielka Florka » 2012-09-18, 18:14

Rysia napisał(a):
MartaD napisał(a):Bąbelki prosiły zapytać ciocię Krzysię kiedy organizuje następne spotkanie :?: Bo tak np. 20, 21 października to już kilka bąbelków mogłoby dołączyć <juhu>


Czyli kilka bąbelków zostaje u Ciebie <cwaniak> <cwaniak> <cwaniak> to ja jednego porwę <rotfl>
A tak na poważnie planowaliśmy spotkać się zimą na kuligu, przynajmniej nie byłoby wymówek cieczowych, ewentualnie chorobowe <rotfl>
Ale kochane bąbelki zgłaszają gotowość na spotkanie to ciotka musi coś wymyśleć <głupek>
Mam taką propozycję- jak pogoda by dopisywała to możemy się spotkać w Puszczy Bukowej za prochownią- jak na przywitaniu wiosny :?:
Więc pytam- będą jacyś chętni ;>


My jesteśmy bardzo chętni, ale 20, 21 październik będziemy na wystawie w Poznaniu...

<buzki> <buzki> <buzki>
Avatar użytkownika
właścicielka Florka
 
Posty: 1771
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-09, 11:46
Lokalizacja: Szczecin/ osiedle Kasztanowe
psy: Florek Majowy Skarbiec

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez MartaR » 2012-09-18, 19:50

My :] jeśli to będzie sobota lub niedziela to na pewno :radocha2:
Avatar użytkownika
MartaR
 
Posty: 611
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-13, 21:08
Lokalizacja: Koszalin
psy: BPP OTHALA I KLEMENTYNA :)
Hodowla: ANIOŁOWE BERNY FCI

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez agnieszka_wol » 2012-09-18, 21:08

Halinko wlasnie Borka je łaczy,Sarka wykapana Borka więc coby tu duzo mówic:) Jutro powysylam fotki,bylo naprawde fajnie i fajnie jest jak jest mozliwosc spotkac sie i popatrzec na szczesliwe biegajaco-szalące psiaki:)Super bylo i oby wiecej takich spotkac:)
Avatar użytkownika
agnieszka_wol
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-23, 17:39
psy: Berneńki Sara, Tajga i Jamniczka Tosia:) i 2 kotki

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Atka73 » 2012-09-18, 22:09

My rowniez dziekujemy za spacerek i oczywiscie na nastepny tez sie piszemy (ale zadnych pachnacych laleczek , bo Simbus ma tylko jedno serce :love2: )
Rysiu ja oczywiscie prosze o zdjecia na adres bernenczyk1@wp.pl
Avatar użytkownika
Atka73
 
Posty: 122
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-23, 20:22
Lokalizacja: Szczecin
psy: Cymes[*] Ajax[*] Simba

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez agnieszka_wol » 2012-09-18, 22:52

Serce to On ma jak dzwon haha:D Chlopak jak marzenie słodki,nikogo nie widzial,zwlaszcza PAnciostwa;)pOZDRAWIAMY
Avatar użytkownika
agnieszka_wol
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-23, 17:39
psy: Berneńki Sara, Tajga i Jamniczka Tosia:) i 2 kotki

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Rysia » 2012-09-19, 06:47

Atak zdjęcia poszły ;)
Ja tylko powiem w obronie Bakuli że cieczki nie miała, co zrobić że się Simbuś zakochał ;) widać ma wielkie serduszko :love:
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez zadra » 2012-09-19, 08:23

Nam pasuje praktycznie każda niedziela - może Krzysia znów zaczaruje pogodę i będzie piękna polska złota jesień. A wyobraźcie sobie jakie piękne zdjęcia wyjdą - berneńczyki i łyse, i oczywiście Meggy i Lucky :mrgreen: w promieniach słońca i kolorowych liściach....
OK - wracam na ziemię. Piszemy się, pewnie namówimy właścicieli Afgana, bo spotkanie im się podobało. Każda okazja dobra, żeby spotkać się w tak miłym towarzystwie.
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Joana » 2012-09-19, 08:50

My oczywiście również jesteśmy w pełnej gotowości, każdy weekend pasuje, cieczkę mamy prawie za sobą więc święta trójca będzie na pewno :-D , tylko co ten biedny Laki będzie robił jak nie będzie wody <haha> , pewnie zajmie się swoim drugim ulubionym zajęciem - wykradaniem jedzonka ;) i naprawdę będzie cudnie jak jeszcze maluszki dołączą :love2:
Avatar użytkownika
Joana
 
Posty: 87
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-27, 22:49
Lokalizacja: Stargard
psy: Drimka Smerfi(*) Dolly

Re: Nadmorski spacer woj.zachodniopomorskie

Postprzez Lola » 2012-09-20, 14:24

Witam wszystkich cieplutko :-)
Po wielu trudach i złośliwościach przedmiotów martwych wreszcie udało mi się zarejestrować i zaloogować <hura>
Chciałam bardzo gorąco podziekować za miłą niedziele. Naprawdę było baardzo sympatycznie a Lola mój słodziak już domaga się następnych spotkań :-)
Pozdrawiam Gosia
Avatar użytkownika
Lola
 
Posty: 10
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-09-19, 22:01
Lokalizacja: Dobra Szczecińska
psy: Lola DSPP i Fila Labrador

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości