Bio-karma KOEBERS odpowiedzią na kłopoty żołądkowo-jelitowe

Re: Bio-karma KOEBERS odpowiedzią na kłopoty żołądkowo-jelit

Postprzez kerovynn » 2011-08-15, 12:46

Parę dni juz Robin wcina koebersa. Wnioski jak na razie: - smakowa mega rewelacja dla niejadków to nie jest. Bez dosmaczania zjadł tylko pierwszą porcję. Drugą - bez dosmacznia - zjadł z ręki. Z dosmaczaniem (wystarczy mała łyżeczka psiej konserwy) wcina aż miło . Wielki plus: zdecydowanie mniej bąków, a jak już się wypsnie to z niskim stężeniem siarkowodoru :-D . Jest szansa na to, że przetrwamy zimę w jednym pokoju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Za jakiś czas zobaczymy jak to na sierść działa, bo jak na razie to dosyć gubił włos.
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Acana czy Eukanuba ?

Postprzez AHMPL » 2011-11-04, 12:54

Odgrzewam swój stary wątek :)

Lucky dalej wcina Acane ale pomyślałem że mu troszkę urozmaicę tzn zmienię niech psina ma coś z życia a raczej ze śniadania że tylko ciągle ta Acana :)
Czy takie krokiety będą odpowiednie ? http://allegro.pl/koebers-dla-psa-naturalna-duze-rasy-krokiety-20kg-i1907811292.html , ogólnie chciałem wypróbować tą karmę ale w formie krokietów suchej karmy na śniadanie.

Post przeniesiono z wątku viewtopic.php?f=72&t=6585&p=237873#p237873 PaniBisiowa
Avatar użytkownika
AHMPL
 
Posty: 34
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-07, 18:05
Lokalizacja: okolice Krakowa
psy: Lucky 2008-2018 (*) Barry 2018-

Re: Bio-karma KOEBERS odpowiedzią na kłopoty żołądkowo-jelit

Postprzez Gosia1812 » 2012-03-31, 20:13

Chciałam odświeżyć wątek. Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji na jaką karmę przejść. Rozważamy Fish4dogs, Kobersa i NDF. Mam pytanie do karmiących dłuższy czas Kobersem, czy przy karmach płatkowanych np.23M rzeczywiście na ząbkach gromadzi się więcej osadu? Kajka do tej pory je RC ( wprawdzie go zalewam ciepłą woda bo jadłą bardzo łapczywie ) i ostatnio zauważyłam, że na kłach i przedtrzonowych ma minimalny nalot. Dostaje raz w tygodniu kości, żwacze wołowe, czasami suchy chleb ale to nic nie pomaga. Obawiam się, że przy Kobersie płatkowanych będę musiała włączyć jakieś specjalne środki.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Poprzednia strona

Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość