PROFINE

PROFINE

Postprzez 4mala » 2010-11-09, 14:19

Znalazłam w hurtowni nową karmę PROFINE- karma klasy superpremium w składzie jest podane że ma 60-70% mięsa z warzywami. Dostępne warianty to:

1. szczenięta - kurczak z ziemniakami (białko 30%, tłuszcz 19%)
2. szczenięta rasy dużych - kurczak z ziemniakami (białko 27% tłuszcz 14%)
3.dorosłe rasy średnie - kurczak z ziemniakami (białko 26%, tłuszcz 16%)
4. dosrosłe duże rasy - kurczak z ziemniakami (białko 25%, tłuszcz 14%)
5. dorosłe z dużym zapotrzebowaniem energrtycznym - kurczak z ziemniakami (białko 33%, tłuszcz 22%)
6. dla dorosłych z nadwaga i alergiami pokarmowymi - jagnięcina z ziemniakami (białko 25%, tłuszcz 9%)
7. dorosłe alergiczne łosoś z ziemniakami ( białko 24%, tłuszcz 14%)
8. senior - indyk z ziemniakami (białko 24%, tłuszcz 13%)

Powiedziano mi, że jest to producenta Brita Care i ma być konkurencją dla Acany zwg. na wysoką zawartość mięsa.

Czy ktoś już próbował?

Ja się skusiłam na próbki, ponieważ po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jak przyniosłam Brita Care z jagnięciną Vector wylizywał miskę do ostaniego okruszka.

W przypadku tej karmy nie było na padu ekscytacji. Miałam próbkę dorosłego z kurczakiem i laight z jagnięciną niestety nie dostałam próbki z łososiem ale z tych dwóch zdecydowanie lepieje posmakował w jagnięcinie. Ale sami wiecie próbka to 100 g, więc nie wiem czy skusić się na tę karmę czy jednak na Brita Care?

Jeśli spotkaliście się z tą karmą to chętnie wysłucham opini :-D
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: PROFINE

Postprzez Drixon » 2010-11-09, 22:17

obadałam skład tej karmy- nic szczególnego (mięso podane jest ogólnie np. indyk,kurczak ale nie wiemy czy to mączka czy odwodnione mięso - taki myk reklamowy), piszą "... nasza unikalna formuła o niskiej zawartości zbóż" aa w składzie kukurydza (a mógł być np. owies czy jęczmień jeśli chcieli tak 'zaszpanować'). Cena ok, jeśli psu by podeszło to bym spróbowała.
Ale piszesz że Brit Care mu smakuje - wg mnie to lepsza karma ;-) - ale to moje zdanie
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: PROFINE

Postprzez PaniBisiowa » 2010-11-09, 22:25

Brit chyba lepszy.
Jeśli chcecie bez zbóż to zbliżonej cenie do profine jest TOW. Bisz wcina razem z miską.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)


Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość