Fitmin - co sądzicie ??

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez saba&mlis » 2011-03-22, 10:21

Niestety psom bardzo pasuje najtansza karma marketowa,
ale to jeszcze nie powod zeby nia karmic nasze pupile :-> :mrgreen:
Napewno warto wybrac kilka karm ktore pasuja naszemu psu i stosowac je wymiennie, zwlaszcza jesli pies jest wylacznie na suchym.
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez Cefreud » 2011-03-31, 12:31

Anna Rozalska napisał(a):Dużo lepsza od karmy Fitmin jest rownież czeska Brit care. Fitmin nie jest karma z tzw. górnej półki.


To jest efekt podania Brita u Freuda.Akurat ta rana pojawiła sie między poniedziałkiem a wtorkiem czyli jakiś tydzień po odstawieniu Brita i mimo dostawania gigantycznej ilości encortonu 100 mg dziennie!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

A to już zaleczone łapy-pierwszy symptom,że karma psu niepasuje.Mimo odstawienia karmy i podawania dużej ilości wapna swędzenie całego ciała pozostało,więc stąd włączenie sterydów.

niestety zdjecie nie chce sie ładować-może wstawię później.

U nas zmiana karm albo kończy się alergią i ranami albo jeśli pozostajemy na karmach rybnych biegunką.Jesteśmy skazani na Orjen a ten skolei przy długotrwałym stosowaniu obciąża woreczek. :-(
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez Cefreud » 2011-03-31, 14:30

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez Ola_Dora » 2011-03-31, 15:29

Uuuuu, łojej. :-? :oops: :oops: Paskudnie to wygląda. :-/ Biedny Freud. :-(
My nic nie zmieniamy, zostajemy na Pro Planie. ;-)
Bo wgłębieniu sie w skład Fitmin okazał się gorszy. :roll: A poza tym z radością stwierdziłam, że karma nie jest 'made in china' . :-D Tylko 'made in new zealand'. :mrgreen: To chyba dobrze. :roll: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez Anna Rozalska » 2011-03-31, 19:34

Karolima można wam tylko współczuć, że Freud jest takim alergikiem. Brit care teoretycznie jest karmą właśnie dla alergików. U nas nigdy nie było problemów ze skórą ani żołądkowych przy zmianie karm a jedynie hrabiance wielkość
chrupek nie odpowiadała. My na razie pozostajemy przy Bricie care bo mojej ta pasuje idealnie.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Fitmin - co sądzicie ??

Postprzez Cefreud » 2011-03-31, 19:44

ja tylko po to wkleiłam te fotki,że by pokazać że jeden pies na danej karmie ma się świetnie a inny niestety nie.
Moje wetki tez ostatnio polecały mi właśnie Brita.Niestety Brit mimo hasła hipoalergiczny ma dodatek tłuszczy drobiowych czyli czegoś co głównie uczula nasze psy-kuraka.
Rana Freuda na fotce nie wygląda strasznie,ale po dzisiejszych namaczaniach w hexodermie,usunięciu sierści i ropy ukazał się nam wielki o średnicy 15 cm plac gołej skóry pokrytej ropnym śluzem...Dramat
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Poprzednia strona

Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość