Warszawa -Klubowa - 09.09.2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Aga-2 » 2007-09-05, 11:30

W takim razie może dobrze by było, żeby ktoś z ZK wypowiedział się, czego rzeczywiście będą wymagać, żeby na darmo do weta nie chodzić. Ja dawniej rzeczywiście brałam na wystawy rodowód i to w oryginale, ale mnie nigdy go nie sprawdzali, więc już go więcej nie zabieram.
W razie deszczu, no może jakimś wyjściem są te namiociki, ale myślę, że jakby tak naprawdę lało to niewiele da się zrobić. Ty się martisz o psa, a my wszyscy jak będziemy wystawiać z wodą kapiącą z nosa :?: :lol:
Sprawdzałam prognozę na Onecie i pokazują, że w Warszawie nie pada. W niedzielę widać wprawdzie jakiś deszczyk oprócz chmurki i słoneczka, ale bardzo niewiele - o ile można im wierzyć, oczywiście.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Postprzez Ewa z Bostonem » 2007-09-05, 11:40

Już wiem. Potwierdzam to co mówiła Justyna.
Zadzwiniłam do ZK W-wa i są bardzo zdziwieni licznymi telefonami, bo wg nich nie napisali, że trzeba a o regulaminie na odwrocie nic nie wiedzą.
To ja NIE BIORĘ.

Pogodę niech wszyscy zaczarowują, może się uda.:)
Avatar użytkownika
Ewa z Bostonem
 
Posty: 419
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-08, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kabi » 2007-09-05, 11:49

W wawie dzisiaj pada i to nawet bardzo;) Mam nadzieje, ze pogoda w weekend bedzie dla nas wyrozumiała. O to co mają zrobić wystawcy nawet nie pytam, wezmę parasolkę i kupię płaszczyk w kiosku ;) i sru, ale jak 1500psów będzie przemoczonych do przysłowiowej suchej nitki, to aż strach przechodzić obok nich gdy zaczną się otrząsać :) A pytam, bo nie wiem jak dotąd sobie z tym radziliscie na wystawach, wlasciwie w ogole zapomnialam, ze jest takie cos jak deszcz.
Czyli nalezy wziasc z soba tylko zaswiadczenie o szczepieniu,numerek,zgloszenie(?) i nic wiecej ?
A o której najrozsądniej być na stadionie, skoro od 7.30 przyjmowane są psy? Szczerze mówiąc, godzina taka i to w weekend jest conajmniej niesmaczna ;-)
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Postprzez Aga-2 » 2007-09-05, 12:59

No, tak, o godz. 7.30 to może meldują się tam osoby, które przyjechały na wystawę z przyczepą kempingową, w której nocowały i właśnie wyszły na pierwsze siusiu z pieskiem. :lol:
Ocena w ringach zaczyna się o 10-tej. Jak chcesz zobaczyć psy, to trzeba przyjść wtedy. Jak interesują Cię tylko suczki, to możesz się troszkę spóźnić. :->
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Postprzez kreska » 2007-09-05, 13:06

kabi napisał(a):W wawie dzisiaj pada i to nawet bardzo;) Mam nadzieje, ze pogoda w weekend bedzie dla nas wyrozumiała.

oj pogoda barowa ;-)ale slyszalam ze w piatek ma sie juz troche rozpogodzic a w sobote ma byc nawet 23 stopnie :-D ale jak z tymi prognozami jest to kazdy wie ;-) trzymajmy kciuki a bedzie dobrze :-)
kabi napisał(a):wezmę parasolkę i kupię płaszczyk w kiosku ;)

jesli chodzi o plaszczyk to tylko nie taki powiewajacy i szeleszczacy bo psiaki nie ktore mozesz wyploszyc ;-)
kabi napisał(a):Czyli nalezy wziasc z soba tylko zaswiadczenie o szczepieniu,numerek,zgloszenie(?) i nic wiecej ?

nalezy wziac ksiazeczke z aktualnym szczepeiniem,numerek,zgloszenie i kibicow do robienia fotek ;-)
kabi napisał(a):Szczerze mówiąc, godzina taka i to w weekend jest conajmniej niesmaczna

o godzinie 10 jest poczatek sedziowania bernow, najpierw zaczynaja "chlopaki" od najmlodszych do najstarszych a potem "dziewczyny" ;-) ja zazwyczaj staram sie dojechac 15min przed rozpoczeciem ale docieram na 10:00 ;-)
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez kabi » 2007-09-05, 13:40

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Przed chwilą dzwoniłam do Związku w sprawie numerka, bo do dzisiaj mi go nie przysłali, ale możliwe że bede musiala odebrac go dopiero w dniu wystawy w sekretariacie. Pani powiedziała,żebyśmy były koło 9, tak na wszelki wypadek. I kazała wziąść oprócz książeczki, jeszcze rodowód.
Z tym płaszczykiem żartowałam, nie będę robić z siebie kosmity, który pod wpływem deszczu się rozpuści. Parasol wystarczy. Jako, że fotografią zajmuję się niemależe na codzień, zdjęć z wystawy nie zabraknie. Zaplecze foto i video znajdzie się wraz ze mną na Racławickiej.
A i jeszcze jedno, czy prawdą jest, że trzeba siedzieć na wystawie aż do jej oficjalnego zakończenia ?
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Postprzez Tomek » 2007-09-05, 13:49

A i jeszcze jedno, czy prawdą jest, że trzeba siedzieć na wystawie aż do jej oficjalnego zakończenia ?

Nie żartuj sobie niesympatycznie, kto by to wytrzymał? :-)
Jest co prawda taki zapis, ale wysiedź z psem parę godzin w deszczu lub wielkim słońcu...
A jeszcze jak sobie pomyślę, że wszyscy na raz już po zakończeniu opuszczają wystawę...
To byłby dopiero gwiezdne wojny.
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kreska » 2007-09-05, 13:52

kabi napisał(a):A i jeszcze jedno, czy prawdą jest, że trzeba siedzieć na wystawie aż do jej oficjalnego zakończenia ?

siedzisz tyle ile chcesz i tak dlugo az pies przestanie byc oceniany ;-)
kabi napisał(a):Przed chwilą dzwoniłam do Związku w sprawie numerka, bo do dzisiaj mi go nie przysłali, ale możliwe że bede musiala odebrac go dopiero w dniu wystawy w sekretariacie. Pani powiedziała,żebyśmy były koło 9, tak na wszelki wypadek.

ja dostalam wczoraj, moze jednak dostaniesz go przed wystawa :roll:
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez Tomek » 2007-09-05, 14:11

Nie wiem w końcu czy będziemy na wystawie :-/
Nie potrafię sobie odmówić wyjazdu na Speedway Grand Prix do Bydgoszczy, która odbędzie się w sobotę i zakończy pewnie tuż przed północą. Później powrót do Lublina i zapewne od razu z powrotem do Warszawy na wystawę z Dżokerem. Jeśli stwierdzimy, że będzie to ponad moje siły, to nie będę wracał do domu tylko zanocuję w stolicy, a na wystawie będę sam bez psa jako widz. Tak czy siak - do zobaczenia ;-)
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kabi » 2007-09-05, 14:23

Oj,no pytam bo nie wiem, a zapis że trzeba siedziec do konca mnie przerazil i juz szukalam wymowek ,ktore pozwolilyby mi na znikniecie z wystawy ;)
To już chyba wszystko wiem. Szkoda tylko, ze Afera od tygodnia uskutecznia jakies głupawki podczas spacerow, nad ktorymi zapanowac nie moge, turla sie, biega wkolo mnie,skacze, jakby conajmniej za kazdym razem byla pierwszy raz w zyciu na spacerze. Juz widze jak robi dokladnie to samo na ringu ...
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Klubowka Warszawa 2007

Postprzez saganka » 2007-09-09, 14:17

Vivat Nugat Ares Lisi Kat!!! :mrgreen:

Brakuje mi normalnie emotkow!! Kolejne CWC, wygrana w swojej klasie i NDPwR!! Chyba nic nie poknocilam, w kazdym razie wygral porownanie w psach!! A poza tym Lisi Kat z Nugatem i jego bracmi wygral Grupe Hodowlana!!

O matko, ale emocje!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Marta » 2007-09-09, 14:26

O kurczę Kasia z Nusiem się zamieniają w ringowych wymiataczy! Brawo! I wielkie brawa dla Lisich Kątów! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czekam na więcej wieści!!!
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez inbloom » 2007-09-09, 14:53

rewelacja! Nugatku wielkie i ogromne gratulacje!! :mrgreen:
a co poza tym? jakie jeszcze wieści?
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Roxanka » 2007-09-09, 15:01

Serdeczne gratulacje dla Kasi i Nugata
Obrazek

sędzia porównuje Nugata i Bena
Obrazek
zwycięża Nugat
Obrazek
drugi Ben
Obrazek

a tak ładnie prezentowały się smuteczki
Obrazek
Obrazek

niestety dzisiaj pogoda była zupełnie nie wystawowa, momentami lało równo :evil:
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez agares22 » 2007-09-09, 15:15

Niusławie bravissimo! ;-) ;-) ;-) KAsiu bardzo sie cieszymy z Waszego zwyciestwa!!! :mrgreen: Oj Niusław Zdobywca!
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Postprzez Kasia » 2007-09-09, 15:24

:mrgreen: :mrgreen: brawo Kasia i Nusiek - wielkie gratulacje!
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kropla Nadziei » 2007-09-09, 15:48

Wielkie gratulacje dla Kasi i Nugata, rozumiem, że macie Zw.Klubu? :-D Oraz dla wszystkich dzisiejszych zwycięzców!
Avatar użytkownika
Kropla Nadziei
 
Posty: 372
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:17
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
psy: NICEA zDD,BURBERRY Kropla Nadziei,OTI Kraina Retr.

Postprzez Asymetria » 2007-09-09, 15:58

Brawo dla Nugata! Kasiu ogromne gratulacje!!! :mrgreen: Czekemy na wyniki suk ;-)
Avatar użytkownika
Asymetria
 
Posty: 778
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-23, 15:11
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Cefreud » 2007-09-09, 15:58

Wielkie gratulacje dla Lisich! I dla smutków za stroje ;-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Natka i Szisza » 2007-09-09, 16:26

Wielkie gratulacje dla Kasi i Nugata!!! W końcu miałam okazję zobaczyć Nuśka na żywo- achhhh, przepiękny!!!


Wilekie gratulacje dla Basmy za złoto w pośredniej!! Nie wiem jak porównanie, bo po 4 godzinach w deszczu wymiękłam.
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości