Nowa Ruda - 1-2.12.2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Beata i Fiona » 2007-12-06, 13:01

Tasmanska napisał(a):Jeśli chodzi o Fionę - to myślę, że sędzia miał na myśli bieganie pod górę.


za poradami Pani Małgosi biegamy (tzn. Fiona biega za piłką, ja tylko stoję na górze i rzucam :-P ) już od 3 dni, chociaż myślę że w przypadku Fiony wyprawa na giewont niewiele by pomogła :lol: , dziękuję wszystkim za zainteresowanie, Fionka też ;-) będziemy ćwiczyć dalej, mam nadzieję że w końcu coś jej urośnie :-P

wzrost: 65 cm
waga: ... 35 kg
dzienna porcja jedzenia: dla masy 50 kg :lol: ,

czy jest jakiś sposób żeby ją utuczyć ?, bo jak narazie to same mięśnie i kości
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Postprzez bea » 2007-12-06, 13:17

Beatka idzie zima spraw odpowiednia uprząż dla niuni i mozecie pomyslec tez o treningach z saneczkami,oczywiscie stopniowo.To tez super ćwiczenie na taka" okazje." ;-)
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez AT » 2007-12-06, 18:52

Beata a czemu tak na siłę chcesz ją tuczyć? Fionka jest śliczna i jak przyjdzie jej czas żeby nabrała swoją masę to nabierze. Nie wiem skąd się bierze ta mania rozrastania berneńczyków - w którejś książce o bernach (nie pamiętam niestety w której) przeczytałam, że niektóre dopiero w wieku 3 lat nabierają swojego ,,ostatecznego" wyglądu. Ostatnio zauważyłam, że wszyscy chcą mieć w pełni ukształtowanego berna w wieku 1,5 roku. Zresztą moim zdaniem te ze sportową sylwetką też są piękne (tylko sędziowie się nie znają ;-) ). Naprawdę powinna być klasa użytkowa dla Bernów wtedy te wszystkie ,,ruchliwe" ze sportowym zacięciem mogły by się wykazać :-) (tym bardziej, że Fiona ma już podstawy do jakiejś przyszłej pracy użytkowej - 198 pkt na PT to bym każdemu życzyła)
Powodzenia w treningach Wam życzę, chociaż Mufka całe życie biega w górę i w dół (mamy taką skośną działkę) i póki co jakoś klaty pakera nie ma ;-) :-D .
Trzymajcie się dziewczyny i powodzenia w podboju ringów!
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Beata i Fiona » 2007-12-06, 22:34

AT napisał(a):Beata a czemu tak na siłę chcesz ją tuczyć?


bo wygląda jak cień, sterczą jej żeberka, a ja bym tak chciała chociaż 3 kilo więcej do kochania ;-) , jeśli będzie się tak poświęcać dla dzieci jak przy ciąży urojonej to waga spadnie chyba poniżej 20 ... :-/ poprostu chcę jej zrobić jakiś zapas na macieżyństwo, nie taki żeby wyglądała jak walec :-P , ale żeby pod skórą było choć troszkę tłuszczyku :->, Fionka ma już 2,5 roku, a wagi jak nie było tak nie ma, może jeszcze troszkę urośnie - mam nadzieję :-P

nad użytkowością będziemy ostro pracować (tak mi się marzy hodowla użytkowych bernusiów :-) ), obecnie pracujemy nad ... opanowaniem ;-) (ciekawi ją wszystko, a już najmniej ja, no chyba że kurczaczek, a przy zostawaniu wszystko w promieniu 1 m jest obwąchane :lol: , naszczęście już coraz mniej) i motywacją - też nieźle, wykonuje komendy prawie błyskawiczkie :mrgreen: (prawie robi różnicę). Jak znajdę kogoś chętnego do nagrywania to wstawię filmik z treningu :-D ,

chyba trzebabędzie się przenieść do nas (zaśmiecamy temat o wystawie ;-) zapraszam
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Postprzez Aga_Kamisinska » 2007-12-07, 09:41

Gratulujemy wszystkim pieskom :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aga_Kamisinska
 
Posty: 399
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-19, 12:29
Lokalizacja: TRĄBKI WIELICZKA
psy: Aron-Serchio Stoplandia

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość