Poznań 2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Koko » 2007-11-12, 00:52

Aga-2 napisał(a):Tazine czy Tolina?

TAZINE z DD.
"Teściowej" bym nie poznał... stała obok... :->

Obrazek
Avatar użytkownika
Koko
 
Posty: 628
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 01:54
Lokalizacja: Grudna/Poznań
psy: [*] Elita Czereda Kusego ♀

Postprzez Halina » 2007-11-12, 01:04

Nareszcie ruszył mi internet!!!! Gratuluję wszystkim, którzy dziś zajęli lokaty. Nie będę wymieniać żeby kogoś nie ominąć. Szczególnie chciałam pogratulować udanego debiutu Eni Marysi - bardzo się cieszę :mrgreen:

Ja jako babcia musiałam zostać w domu i opiekować się wnuczętami i wysłałam moich chłopaków samych. Karo z sianem w głowie , Rysiek ze stresem jakoś się tam spisali KARO - ocena bdb
LUCKY - ocena dosk.

Jeszcze raz ogromne gratulacje.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Koko » 2007-11-12, 01:18

nelis napisał(a):Jestli ma nekdo fotky naseho Bartha (Bartholomew VS), tak je prosim dejte na forum

Barth na ringu
Obrazek

Tête à tête z Koko - pierwsze buzi-buzi :lol: :oops:
Obrazek

Smutny Barth po rozstaniu ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Koko
 
Posty: 628
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 01:54
Lokalizacja: Grudna/Poznań
psy: [*] Elita Czereda Kusego ♀

Postprzez Koko » 2007-11-12, 01:26

Oprócz Bartha Koko chciała się pomiziać też z Nugatem, ale on chyba jej (jeszcze) nie lubi. ;-)

Obrazek
Avatar użytkownika
Koko
 
Posty: 628
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 01:54
Lokalizacja: Grudna/Poznań
psy: [*] Elita Czereda Kusego ♀

Postprzez Ania od Corteza » 2007-11-12, 10:01

Wielkie gratulacje, w szczegolnosci dla rodzinki z Bernenskiego Rancza! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Dorota i Ajra » 2007-11-12, 10:43

Witam
My również wszystkim gratulujemy.

Wyniki w klasie championów suczek

1 lokata Alisson Mocny Akord
2 lokata Cytra Berneńskie Ranczo
3 lokata Ajra Na Każdy Dzień ;-)
4 lokata Belia i My Aliss
Sennenhund Rosii Hrizantema - nie było
Dorota i Ajra
 
Posty: 113
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:25
Lokalizacja: Ustroń

Postprzez Szam » 2007-11-12, 10:46

ODA O'ZANDRINA CWC, resCACIB
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Postprzez Ania od Berena » 2007-11-12, 11:23

Gratulacje dla wszystkich!
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez nugatika » 2007-11-12, 11:25

Koko napisał(a):Oprócz Bartha Koko chciała się pomiziać też z Nugatem, ale on chyba jej (jeszcze) nie lubi. ;-)

Obrazek


no to teraz ja już wiem dlaczego on mnie tam tak ciągnął w tamtą stronę :-D



no to jeszcze my napiszemy o swoich wrazeniach.

no to najpierw ok. 10 godzin w pociągu w jedną stronę :-) Nuśku jak król lezał rozwalony na 3 siedzeniach w pierwszej klasie. Po drugiej stronie lezał tata, dla mnie juz miejsca nie bylo :roll: Musiałam kogoś zwalić, skończyło sie niestety na Nugacie, ale ten i tak sobie poradził bo ok. 2 w nocy wszedł spowrotem i tak sie umiejętnie ułozył ze to ja sama wylądowałam na podłodze :roll: Potem doszliśmy do consensusu i zmieściliśmy sie razem :mrgreen:

Wystawa poznańska, bardzo bardzo mi sie podobała. Dużo miejsca, odopowiednia wielkość ringów. Wiele znajomych i nieznajomych psiaków. Szkoda tylko ze nie mogłam zostać na całej wystawie. Wyszlismy w trakcie oceny klasy otwartej psów. Spieszylismy sie na pociąg powrotny do domu. Dziekuje bardzo Meggy za telefon potem ;-)

Nuśku sreberko :-) Cieszę sie baaardzo! Sreberko z Poznania piechotą nie chodzi, jak to potem stwierdziliśmy z tatą i to jeszcze na 8 psów! Bardzo fajny opis, na końcu z adnotacją "bardzo dobra prezentacja" :-)

Miło było spotkać forumowych znajomych, starych jak i nowych! Troche mi szkoda, ze nie mogłam zostać pooglądać jeszcze suczki :-(

Widziałam Bartha! Naprawdę piękny pies! W pełni zasłuzył na I lokatę! Gratulacje Nelis! :-)

Szkoda mi ze niektóre naprawde piekny psy, nie uzyskały lokat, niestety z powodu ich wystawców...

Siedzieliśmy jeszcze w sąsiedztwie Jorka Słoneczko. Strasznie fajny pies! Charakter boski, troche nieokiełznany, ale bardzo mi sie podobał :-) Jeśli własciciele Jorka zaglądają na forum , to my pozdrawiamy :-)

Nugat oczywiscie na koniec, też musiał wstyd przynieść :oops: no ale nic...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a za tydzień do zobaczenia w Kielcach i zamykamy sezon wystawowy...


Gratulacje dla wszystkich wystawiających i wystawianych!


PS: pociąg to jednak naprawde dobre rozwiązanie. W drodze powrotnej strasznie padał śnieg! Nie zazdroszcze tym ktorzy daleko mieszkają i musieli przedrzeć sie przez śnieżyce samochodem. Nuśku polubił pociągi, jak mu sie nudziło wstawał, wychodził na korytarz i zaglądał do innych przedziałow :mrgreen: Wybiegał sie tez po korytarzu :mrgreen: Ale praktycznie całą drogę przespał ...

PS2: jeśli ktoś miałby zdjęcia mojego "brzydala" to abrdzo bym prosiła przesłać na maila nugatika@o2.pl
z góry ślicznie dziekuje :-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Jola » 2007-11-12, 11:50

Nusiu,Nusiu- Gratulacje!!!! :-D :mrgreen:

Dla wszystkich pięknych psiaczków z Poznania również GRATULACJE :!: :!:
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 218
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-04, 15:40
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez kinga i jaś » 2007-11-12, 12:32

Gratulacje dla wszystkich wystawianych a dla wystawiających pozdrowionka. :-)
kinga i jaś
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez czereda » 2007-11-12, 12:35

No i po wystawie!!!!!! Jeszcze nie możemy ochłonąć z wrażenia, bardzo nas ucieszyło zwycięstwo naszej młodej Eni, przecież dzień przed wystawą skończyła 9 miesięcy.
DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM ZA GRATULACJE,
Zdjęć niestety nie mamy, a aparat leżał sobie w torbie. W związku z tym chciałabym prosić tych którzy robili zdjęcia o możliwość wykorzystania na stronie.
Avatar użytkownika
czereda
 
Posty: 317
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:35
Lokalizacja: Potrzanowo k/Skoków

Postprzez nelis » 2007-11-12, 12:55

Koko: dekujeme za fotky, Barthovi se urcite Koko libila... ;-) :-D

Urcite pristi rok pojedeme zase na nejakou vystavu do Polska :roll:
Avatar użytkownika
nelis
 
Posty: 271
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-03-12, 01:37

Postprzez meggy » 2007-11-12, 13:46

Mam tylko tyle zdjec (nie wsadzilam karty :cry: do aparatu)
pieski otwarta:
]Obrazek
Obrazek
Obrazek[/Obrazek


Wszystkim bardzo gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych wystawach :mrgreen:

:mrgreen:Obrazek
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Postprzez Wanda » 2007-11-12, 14:25

Gratuluję wszystkim którzy "załapali" się na lokaty, ale najbardziej ciesze sie z wystepu Eniski od Marysi, no po prostu super. A Marysia pierwszy raz wystawiała berneńczyka, więc obie debiutowały. Jest to równiez sukces Berneńskiego Rancza i to następny powód do radości. Syn i Córka zgarnęły co sie dało :) Szkoda że nie było do kąpletu mamy -pięknej Dirke.
Jeszcze raz Gratulacje dla wszystkich.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Souvenir » 2007-11-12, 15:45

Serdecznie wszystkim gratuluję :-)
Avatar użytkownika
Souvenir
 
Posty: 69
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 15:19
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez patio04 » 2007-11-12, 16:19

Ja tez wszystkim gratuluję!
mam tu zdjęcie z wystawy jedyne które mi się udało zrobić.
czy to któryś z waszych psiaków..? :p
Dodam że to pan....
Był tak śliczny że go chciałam uchwycić ale akurat się obrucił...:P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
patio04
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Martucha » 2007-11-12, 16:29

To jak ju są te prosby o zdjecia to ja się przyłączę: Ma ktoś może zdjęcia Maximusa? (numer 512 jakby co) Bo mi się strasznie łapy trzęsły a poza tym chyab coś było z aparatem i większosć zdjęć była poruszona :(

PS: Dodam,że brdzo mi się podobał sposób wystawiania MONTARO z Lisowskiego Wzgórza.Gratuluję,ale szkoda,iż nie wyzsza lokata.
Martucha
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez frappe » 2007-11-13, 00:54

kilka moich fotek :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez kabi » 2007-11-13, 14:29

Uf,to i my po dluuuuugim i wyczerpujacym weekendzie w Poznaniu wróciłyśmy do domu...
Znaleźliśmy świetne lokum w domu jednorodzinnym,gdzie dostaliśmy całe poddasze+kuchnie+łazienkę dla siebie . Okazało się, że córka właścicieli również ma Berneńczyka(7mies), więc wszyscy byliśmy zachwyceni spotkaniem :)
Podróż pociągiem w stronę Poznania okazała się niestety jedną z najgorszych jakie przeszłyśmy. Wagony pełne ludzi, w przedziałach po 8 osób! Pies nie miał szans sie tam zmieścić, obie więc spedziłyśmy całą drogę na korytarzu,zdeptane,przestawiane z kąta w kąt,masakra! Do tego kombinowanie z wejściem po tych debilnych schodkach, które mają półmetrowy odstęp między nimi a peronem i Afera kiedyś niestety nie wyrobiła się przeskakując je ... od tej pory wszyscy ludzie wkoło nam pomagają. Robią dodatkowy schodek z walizki :-)A kondutorzy pilnują żeby pociąg nie ruszył za szybko.
Podróż była więc okropna, Aferze 20 min po wyjściu z pociągu trzęsły sie łapy. Doszedł dodatkowy stres związany z kilkudniowym pobytem w obcym domu gdzie nad głową znalazło sie nagle 15 głów całej rodziny właścicieli, wystawa ... Cud, że zajełyśmy 4 miejsce, bo ja marzyłam tylko o tym aby wyjść z tej hali i wrócić na kwaterę. Afera też nie wyglądała na zachwyconą. Na szczescie droga powrotna była o niebo lepsza ... 3 osoby w przedziale, czysto,pachnąco,cicho bo to intercity a nie jak za pierwszym razem TLK.
Biedna Aferka dzien po wystawie dostala cieczke, mimo ze powinna miec ja na przelomie grudnia/stycznia. Nie wiem czy tak ogromny stres ją przyspieszył, czy może zblizajaca sie cieczka stresowała ją jeszcze bardziej,ale jeszcze nigdy nie bylo mi jej tak szkoda...
Mimo to,cieszymy się z lokaty i w najblizszym czasie nie bede jej nigdzie ciagala :-)
Gratulujemy wszystkim wystawcom i pieknym psiakom!
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron