Rzeszów - luty 2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Szam » 2007-02-09, 15:20

"psy pracujace-użytkowe i wystawowe lalki" -- świetne stwierdzenie ;-) A jak pan sedzia to rozpoznawal? :)

Co do gościa szkoda słow.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Postprzez nugatika » 2007-02-09, 19:36

ja dziękuje bardzo ślicznie wszystkim za gratulacje i miłe słowa na nasz temat :-)
załuje teraz troche ze nie zostałam do końca oceniania bernenczyków. Niestety musialam sie zmyc do zdenerwowanej cioci i wystawić jej goldenke w szczeniaczkach [ich pierwsza wystawa ;-)]
Grażynko bardzo sie ciesze ze Cie znowu spotkalam, juz teraz nie moge sie doczekac kolejnego spotkania :-P Jak zwykle usmiechnięta z poczuciem humoru :mrgreen:
Nugat był wyjątkowo grzeczny, choc oczywiscie jak stalismy na ringu to ciągnęło go do suńki ze szczeniaczków, która spokojnie czekala na swoja kolej, no ale byłabym bardzo zdziwniona gdyby tak sie nie działo :-P
Beatko - masz racje - Nugat do przytulania jest pierwsza klasa :-D nie przepuści okazji, żeby go pogłaskać, no chyba ze ma do wyboru zabawe z innym psem, no ale to on :lol:
Ewo Wasz Bostonek też niczego sobie :-P śliczny chłopczyk :-) Zazdroszcze Wam ze mieliście Grażynke cały czas przy sobie :-P
Ja niestety nie nagadałam sie z wszystkimi tyle ile chcialam :-/ no ale uroki pojechania z psem na wystawe. Nie to samo jak to Graż okreśiła "bez ogonów" :lol:
Bardzo miło było Was wszystkie spotkac! Już nie moge sie doczekac kolejnej wystawy :mrgreen:
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Ania od Berena » 2007-02-15, 08:50

My z wielkim opóźnieniem -ale wielkie gratulacje dla wszystkich wystawiających! A szczególne dla Winniego :-D
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości