Berlin

Moderator: Aga-2

Postprzez Janina » 2007-07-15, 23:54

Mocno zastanawiam się kogo i za co mam przepraszać?
Za to, że pytam i mam wątpliwości!
No cóż, jak na razie moje wątpliwości jeszcze nie są rozwiane.
Po obejrzeniu fotokopii zapytam jeszcze czy tytuł champion Rosji (RKF) i champion RKF to jest to samo?
Jeśli tak, to jaki jest sens wypisywania go dwa razy?
Z tego co napisał p. Adam Janowski są to dwa różne tytuły, więc i powinny mieć dwa różne dokumenty.
Zastanawiam się również w jaki sposób Nagasaki zdobył tytuł championa Rosji?
I oczywiście dalej czekam na fotokopie innych tytułów oraz opis z Berlina.
Jak widać wystarczy odrobina dobrej woli i wszystko można wyjaśnić.

Bea, proszę mnie nie straszyć, bo jak na razie nikogo nie obraziłam, a Ty mnie obrażasz w każdym poście!
Dziwi mnie bardzo też wasza wrażliwość!
A mieć wątpliwości i pytać mogę zawsze!
Janina
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Agata » 2007-07-15, 23:59

Janina ale może wreszcie weź słuchawkę do ręki albo klawiaturę pod dłonie i zapytaj PANIĄ TERESĘ DEIK?
A nie nas! Ok?

Rozumiesz tę drobną różnicę między zwykłymi wątpliwościami i chęcią ich rozwiania a "obrabianiem komuś tyłka" ?
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez Kasia » 2007-07-16, 00:08

Jak to ładnie Irek ujął - znów ktoś musi "udowadniać, ze nie jest wielbłądem" :-/
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-07-16, 00:31

Bardzo prosze jednak Pani Janino ,by przedstwiła sie Pani używając troche wiecej niz jedynie imienia.Nie wiem to którym zdaniem z moich postów Pania tak wystraszyłam,ale teraz rzeczywiscie moze sie Pani zacząć obawiać,gdyz informuję Pania o tym,ze Pani Teresa rozwaza mozliwośc wytoczenia przeciwko Pani procesu o zniesławienie.A o tym,czy wyraziła Pani TYLKO swoje watpliwości i czy TYLKO Pani pytała niech moze zadecyduje sąd.Jak rozumiem nie poczuwa sie Pani do próby zniesławiania dobrego imienia właścicielki hodowli "Deikowa Dolina",myslę więc,ze nie bedzie Pani miała takze trudności z ujawnieniem swoich personaliów ,tak by mógł sie z Pania skontaktować prawnik.Ja osobiście uwazam ,ze nie mozna pozwolić ,by nie wiadomo kto ,bo nie wiem kim Pani jest podważał ciężką pracę i czyjes dobre imię ,koniec z bezkarnym oczernianiem!
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Halina » 2007-07-16, 08:17

To przechodzi ludzkie pojęcie!!!!! Muszą panią faktycznie boleć ośiągnięcia Teresy Deik "Janino" !!!! Przepraszam a z jakiego powodu pani oczekuje, że akurat tu będą publikowane wszystkie tytuły psów z DD???? Jak już Agata pisała ani Teresa nie jest uczestnikiem forum ani tym bardziej nie musi się spowiadać ze zdobywanych tytułów bo pani sobie tegożyczy tu na forum. Skoro podaje na stronie, że jakiś tytuł pies zdobył to znaczy, że zdobył. Zainteresowany kryciem czy szczeniakiem czy choćby zwykły zainteresowany z pewnością będzie mógł zobaczyć owe championaty a nawet dostać kopie. Natomiast Teresa ani nikt inny nie ma obowiązku latać po forach i sprawdzać, czy czasem jakiś X czy też Y nie życzy sobie aby na jednym czy drugim forum umieszczono championaty czy karty ocen z wystawy jakiejkolwiek. To co pani tu prezentuje to jest próba podważenia wiarygodności dobrego imienia znanego i cenionego hodowcy i niech pani z łaski swojej nie opowiada bajek o swoich dobrych intencjach, bo ich nie ma!!!!!
Nie wiem czy pani ma psy czy hodowlę? Jednak jeśli tak to próba podważenia tytułów innych psów, próba umniejszenia wartości hodowlanej pięknego psa. Potem jeszcze próba zdyskreytowania wogóle tytułów innych psów z DD tu zacytuję:
Nie lepiej, żeby właściciele poprzez swoich przyjaciół umieścili na forum lub
na stronie hodowli kopie oceny z Berlina i dokumenty posiadane przez Nagasaki
i inne psy dotyczące uzyskanych tytułów.

No więc te próby pomniejszenia wartości tyuch psów, które są doceniane nie tylko w Polsce ale i za granicą na pewno nie spowodują, że pani psy (jeśli je pani ma) staną się piękniejsze. Na to trzeba lat pracy i dużej determinacji w hodowli a nie oczerniania.
To co pani tu przedstawiła to jest - powtórzę za innymi- żenada, . Jest to bardzo niesmaczne i wstrętne.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-07-16, 08:32

Mój Boże pani Janino nie znam pani ale widze że kieruje panią zwykła złość zawisć i nienawisć-dlaczego nie wiem. Ja jak chce sie coś konkretnie dowiedzieć pytanie kieruje do zródła. Powiem pani że nie ma nic gorszego jak obrabianie ,,,, za plecami ale musi pani pamiętać że kij ma dwa końce i...jaką miarką mierzysz taką odbierzesz a po trzecie ....im bardziej poznaje ludzi/np takich jak pani / tym bardziej kocham swoje psy.
Myslę ze odbieranie poczucia godnosci wartosci innym ludziom jest obrzydliwe a pani robi to jasno i wyraźnie i to tego na forum publicznym.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez agares22 » 2007-07-16, 22:18

Wszyscy wiemy, że pewne marki nie wymagają reklamy ;-)
Proponuję skończyć wątek, bo tyko się niepotrzebnie denerwujemy.

Poza tym tu wpisują sie forumowicze, a nie detektywi.
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Postprzez bea » 2007-07-17, 00:47

Aga ja bym tej Pani nie nazwała detektywem,bo w pracy detektywa zupełnie ,ale to zupełnie o co innego chodzi .Poza tym to co spotkało ,tak znana hodowczynie moze spotkac kazdego nas .Deikowa Dolina to rzeczywiście marka,ale za ta marka stoją wielki wysiłek ,poswięcenie i trud całej rodziny.Zamknełam to w jednym zdaniu,a przeciez to godziny ,dni , lata.I nagle pojawia sie ktoś i tak ot, twierdzi,ze to wszystko to fałszywka. Forum to takze hodowcy,kiedy pomysle ,ze ktos moje nieprzespane przy psach noce,wysiłek finansowy mojej rodziny,poswiecenie mojej rodziny gdy zostawiam wszystko,by ruszyc z psami na wystawe,moja rozpacz po utracie szczeniaków i moja radośc z wygranych tak łatwo może zbrukac oszczerstwami i czuc sie bezkarnym, to rzeczywiście sie denerwuje,ale czy niepotrzebnie. Nie bronie Teresy ,bo ona obrony nie potrzebuje,bronię interesów wszystkich cięzko pracujacych na swój sukces hodowców. Uważam,ze kazdy powinien ponosić odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Jestem za tym ,by na forum nie mogły wypowiadac sie osoby anonimowe,bo przecież to wszystko jedno, czy nazwę sie gość, czy Janina, czy Gall Anonim wg.mnie konieczna jest mozliwośc rozpoznania rozmówcy,czy prowokatora,chocby przez Administratora Forum,gdy dochodzi np.do pomówienia.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Agata » 2007-07-17, 01:53

Beata to nierealne z technicznego punktu widzenia...przynajmniej dla mnie ;-)
Dużo i tak dało to, że każdy kto chce brać udział w dyskusjach musi się zarejestrować.
Dzięki temu IP Janiny jest znane i jeśli sprawa trafi na policję to bez trudu zostanie ustalona jej tożsamość. Ja znam taki przypadek ze światka hodowlanego...bez trudu namierzono osobę, mimo, że oszczerstwa pisała z kafejki.
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez Janina » 2007-07-17, 13:05

Bea dlaczego mnie straszysz?! To właśnie ty powodujesz straty moralne hodowczyni! Cały czas opowiadasz nowe rzeczy. Zaprzeczasz sama sobie.

Duch Wrzosowisk napisał o jakiego psa chodzi i już z pretensją, że w ogóle o niego pytam. Ja nawet nie wiedziałam ile championów było na tej wystawie i które z Polski. Do kogo miałam się zgłosić, żeby się tego dowiedzieć? Forum to zły adres?
Bea nigdzie nie opowiedziałam historii chorych oczu tego psa, a napisałaś mi ją wcześniej na PW, dopiero potem sama poinformowałaś wszystkich na forum. Jak widzisz nie mam zamiaru nikomu robić za plecami i oczerniać. Po co pisałaś mi o tym psie skoro wszystkiego o nim nie wiesz? Prośba o umieszczenie fotokopii certyfikatów championa w internecie tak cię rozłościła? Czy one nie są właśnie do pokazywania? Przecież to może być też dobra reklama, a nie żeby ukrywać sukcesy! Może się na tym nie znam, ale jeśli ktoś prosi o pokazanie dokumentów dotyczących osiągnięć psa to powinno się to zrbić i nie obrażać.
Tytuły są publiczne, a certyfikaty tajne?
Bea zaczęłam przyglądać się temu psu uważniej, właśnie przez twoje sprzeczne wypowiedzi i poprosiłam o wyjaśnienie rzeczy dla mnie niejasnych.
To jest powód żeby mnie wyzywać i sądzić? Bea popatrzyłam na twoje zachownie w innych tematach, jest podobne.
Bardzo ciekawe podejście do tego typu spraw macie.
Jesteście zbyt przewrażliwieni, histeryczni i nietykalni!
A to przeinaczanie jest żenujące.

Berneńczyki są nawet fajne, ale właściciele jak widać, bywają różni.
Na pewno nie chcę mieć takiej przyjaciółki jak Bea.

Bea ty pewnie wytłumaczysz przed sądem dlaczgo mnie obrażasz, to co piszesz to nie są wątpliwości ani prośby.

Nie jestem anonimowa i zawsze możecie mnie usunąć z forum jeśli kogoś obrażam, możecie też zawiadomić policję.
Janina
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez saganka » 2007-07-17, 13:27

Janina, czy Ty nie jestes w stanie zrozumiec, ze nie jest to odpowiednie miejsce na wyjasnianie spraw zwiazanych z hodowla Deikowa Dolina?? Jej wlaściciele nie uczestnicza w forum! Wszelkie niejasnosci wyjasniaj sobie u zrodla, a nie wywlekaj tu! Poniewaz zainteresowanyc tu nie ma, a rozmowa dotyczy ich psow, wiec jest to po prostu niesmaczne. I nie dziw sie, ze doszukujemy sie w Twoich postach zlych inetencji. Nie sposob na to niestety patrzec inaczej!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Duch Wrzosowisk » 2007-07-17, 13:59

Nie miałem pretensji o to ,że ktoś pyta o wyniki.Byłem na wystawie,znałem wyniki polskich psów i czułem się w obowiązku sprostować ,bo ktoś świadomie lub nie wprowadził Panią Janinę w błąd.To wszystko.
Duch Wrzosowisk
 
Posty: 92
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 17:40
Lokalizacja: Z Ciela ;]

Postprzez kreska » 2007-07-17, 17:22

Janina napisał(a):To właśnie ty powodujesz straty moralne hodowczyni!

A ja sobie mysle ze hodowczyni nie poniesie zadnych strat bo jest marka sama w sobie :-D
Janina napisał(a):Ja nawet nie wiedziałam ile championów było na tej wystawie i które z Polski. Do kogo miałam się zgłosić, żeby się tego dowiedzieć? Forum to zły adres?

no wlasnie zly i juz Ci to pisali rozni forumowicze ale chyba niechcesz tego zrozumiec :?: :-/ to moze na przykladzie wyjasnie Ci "blad w adresie" ....to tak jakbys byla nauczycielka i chciala sie dowiedziec dlaczego Jasia Kowalskiego nie bylo na lekcjach, a pytanie skierujesz do rodzicow Stasia Nowaka ,ktory uczeszcza do tej samej klasy.....
Janina napisał(a):Prośba o umieszczenie fotokopii certyfikatów championa w internecie tak cię rozłościła? Czy one nie są właśnie do pokazywania? Przecież to może być też dobra reklama, a nie żeby ukrywać sukcesy!

I znowu kierujesz "prosbe" pod zly adres :roll: nie ktorzy nie potrzebuja reklamy :-D
A moze Ty Janina potrzebowalas wzory certyfikatow w innym celu niz rozwianie swoich watpliwosci....:roll:

Janina napisał(a):Berneńczyki są nawet fajne, ale właściciele jak widać, bywają różni.

Dosc szybko po kilku zdaniach dochodzisz do "ciekawych" wnioskow :roll: czasem slowem pisanym nie zawsze mozna dojsc do porozumienia/zrozumienia i moze dlatego tez zle zrozumialas intencje Duch-a piszacego o "wypuszczaniu w swiat plotek", niestety zawsze w znaczeniu negatywnym :-( Czemu tak osobiscie to odebralas :?: przeciez rownie dobrze moglo mu chodzic o tego kogos, od ktorego zupelnie "przypadkowo" dowiedzialas sie o... :roll:
Janina napisał(a):Na pewno nie chcę mieć takiej przyjaciółki jak Bea.

a to jakis casting byl organizowany :?:buuuuu :cry: :mrgreen:
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez Halina » 2007-07-17, 18:51

Janina napisał/a:
Na pewno nie chcę mieć takiej przyjaciółki jak Bea.


No i dobrze , nikt nikomu nie narzuca przyjaźni. Ja tam np nie miałabym nic przeciwko temu aby mieć taką właśnie przyjaciółkę.
Acha i na pewno Bea nie zaszkodzi Deikowej Dolinie. Nie masz się Janino o co martwić.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez maat » 2007-07-17, 20:38

Brrr. A ja tu chciałam pogratulować polskiej reprezentacji. Szczególne brawa dla Lilly, Brahmsa-braciszka i słodkiej Lu ! No i dla cudnego Naki-dobrze piesku, że ty to masz w nosie.
Avatar użytkownika
maat
 
Posty: 1974
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 23:46
Lokalizacja: Kraków
psy: Souri
Hodowla: Hała-Bała

Postprzez bea » 2007-07-17, 20:45

Pani Janino ,dziękuje za piękne zobrazowanie mojego ostatniego postu.Nie jest mi przykro,ze sie Pani nie podobam,ani tym bardziej tego ,ze nie widzi mnie Pani jako kandydatki na swoja przyjaciólkę.Przyjmuje to jako pochwałę.Gratuluje tez Pani specyficznego daru oratorskiego,w którym dorównuje Pani wielu naszym Politykom.Jeszcze raz prosze Pania tylko o jedno- o podanie personaliów ,jezeli nie chce ich Pani podac na forum prosze o przesłanie ich na adres hodowli Deikowa Dolina.Ps.Certyfikaty psów z Deikowej Doliny Agata zamiesciła na forum na moja prosbę.,bez wiedzy Teresy.Miałam jeszcze nadzieję,ze moze cos dotrze do Pani Janino.Tereska miała racje ,z ludzmi pewnego pokroju nie warto dyskutowac,bo nie dosc ,ze nie udowodni im się ,ze nie jest sie wielbładem to jeszcze okaże sie,ze nasi przyjaciele to żyrafy. :shock:
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Koko » 2007-07-17, 22:40

bea napisał(a):A o tym,czy wyraziła Pani TYLKO swoje watpliwości i czy TYLKO Pani pytała niech moze zadecyduje sąd.

Przestańcie proszę, to już przekracza zdrowy rozsądek. :-?
Avatar użytkownika
Koko
 
Posty: 628
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 01:54
Lokalizacja: Grudna/Poznań
psy: [*] Elita Czereda Kusego ♀

Postprzez Tomek » 2007-07-17, 23:20

Dziwi mnie fakt pojawienia się tego tematu tuż po wystawie warszawskiej, gdzie psy DD osiągnęły spory sukces. Czyżby ktoś niezadowolny z wyników stołecznej międzynarodówki?
ps. Beata, ja mimo wszystko chcę być Twoim przyjacielem! :-D ;-)
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Janina » 2007-07-19, 00:07

bea napisał(a):Pani Janino ,dziękuje za piękne zobrazowanie mojego ostatniego postu.Nie jest mi przykro,ze sie Pani nie podobam,ani tym bardziej tego ,ze nie widzi mnie Pani jako kandydatki na swoja przyjaciólkę.Przyjmuje to jako pochwałę.Gratuluje tez Pani specyficznego daru oratorskiego,w którym dorównuje Pani wielu naszym Politykom.Jeszcze raz prosze Pania tylko o jedno- o podanie personaliów ,jezeli nie chce ich Pani podac na forum prosze o przesłanie ich na adres hodowli Deikowa Dolina.Ps.Certyfikaty psów z Deikowej Doliny Agata zamiesciła na forum na moja prosbę.,bez wiedzy Teresy.Miałam jeszcze nadzieję,ze moze cos dotrze do Pani Janino.Tereska miała racje ,z ludzmi pewnego pokroju nie warto dyskutowac,bo nie dosc ,ze nie udowodni im się ,ze nie jest sie wielbładem to jeszcze okaże sie,ze nasi przyjaciele to żyrafy. :shock:


Pani Beo to jest bardzo żenujące. W głupiej sytuacji postawiła pani wiele osób. Nie jesteśmy koleżankami i dyskutować z panią nie będę. Napisała pani zresztą, że czyta to wszystko hodowczyni i mówi pani co robić. :-| Przecież ona może umieścić odpowiednie certyfikaty i opisy, jak można osiągnąć takie tytuły na stronie swojej hodowli w internecie. Nie musi to być na forum, jeśli czuje, że się musi tłumaczyć, a nie powinna.
Każde pytanie do was odbieracie jak atak i nie chcecie mi pomóc. :-| Ja z nikim szarpać się nie będę i spróbuję sprawdzić sama interesujące mnie sprawy w odpowiednich miejscach.
Żebyście nie myśleli że kogoś chcę oczerniać, więc kiedy będę miała odpowiedzi to was poinformuję.
Janina
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez kreska » 2007-07-19, 10:26

A ja mam taka propozycje/prosbe do administratora zeby dla dobra bernenczykow sciagnal ze stroty te certyfikaty DD.
A hodowca ktorych psy zdobyly certyfikaty doradzam nie wystawiac kopii w necie.

Mam podstawy uwazac ze celem Janiny nie jest rozwiewanie swoich watpliwosci i nie jestem tez pewna czy chodzi tu o czarny PR :roll: .
Przeciez jesli juz trafila na strone DD to mogla napisac maila, mogla tez napisac go pozniej po informacji od forumowiczow zeby zglosila sie bezposrednio do hodowcy. Ale Janina wolala "wymusic" certyfikaty na forum, bo otrzymujac kopie certyfikatow bezposrednio bylaby jeszcze mniej anonimowa :roll:
Od pewnego czasu pseudohodowcy aby "uwiarygodnic jakosc" sprzedawanych szczeniat zaczeli stosowac nowe chwyty/pulapki na nie do informowanych kupujacych. Moze sie to Wam wydac dziwne, jak sie mozna nabrac ale....tu jeden przyklad z innego forum:

Moj pies zostal kupiony "z bagaznika" na gieldzie samochodowej. stal mokry na starej tekturze. Zal mi sie go zrobilo a pani zapewniala ze jest zdrowy, rasowy i rodowodowy, pokazujac wpisy w ksiazeczce zdrowia. Zeczywiscie wpisy byly przekonywujace z opisem pochodzenia az do 3 pokolenia, nr rodowodu, tatuazy, imion i nazwisk hodowcow.
Kupilam pieska cieszac sie ze wyrobie rodowod i bedziemy go wystawiac.
W Zwiazku poinformowano mnie ze nie mozna wyrobic papierow, bo matka nie byla suka hodowlana! za to ojciec, znany Champion!!!?


Coraz czesciej mozna sie spotkac z podobnymi historiami, wiec moze lepiej nie dostarczac takim pseudohodowca materialow :roll:

Wydaje mi sie ze na naszym forum tez mamy taki przyklad kupujacego ktory dal sie nabrac na rodowodowych rodzicow, hodowca przekazal mu nawet skany rodowodow tylko nie czytelne :roll:

Niestety polak przez male "p" potrafii.... :-(
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość