Berlin

Moderator: Aga-2

Postprzez Ania Gd » 2007-07-19, 11:50

kreska napisał(a):na naszym forum tez mamy taki przyklad kupujacego ktory dal sie nabrac na rodowodowych rodzicow
I to nie on jeden. Jest takich osób więcej.
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Bernerin » 2007-07-19, 13:16

Dlatego tez zaden hodowca nie wstawia na swoja strone zadnych skanow oryginalnych dokumentow, zwalszcza rodowodow, bo niestety zdarza sie, ze sa one poprostu wydrukowywane i falszowane.
Dla kogos kto zna sie na komputerze i technikach drukarskich jest to male piwo :-(
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez saganka » 2007-07-19, 13:46

Bardzo male piwo, fakt.
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-07-19, 14:16

No,toscie mnie dziewczyny wystraszyły,juz poprosiłam Agę o zdjecie certyfikatów.Przeciez to jakis koszmar.Nie dośc,że kazdemu hodowcy mozna ot tak dla zabawy,lub z zawisci zarzucic ,ze jest oszustem ,posługujacym sie fałszywymi tytułami psów,to gdy bedzie próbowac udowodnic ,ze to paskudne oszczerstwa mozna Go okraść.,kopiujac Jego certyfikaty..Rece opadają,ale jakos trzeba próbowac z tym walczyc. :-P
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Janina » 2007-07-27, 22:58

Tak jak obiecywałam, chciałabym poinformować wszystkich, że napisałam do różnych instytucji i otrzymałam już pierwszą odpowiedź ze Związku Kynologicznego w Rosji,
która wprawiła mnie w osłupienie:
NAGASAKI z Deikowej Doliny NIE JEST CHAMPIONEM ROSJI!!!
tak jak jest napisane na stronie hodowli "Deikowa Dolina". Teraz rozumiem, dlaczego był taki problem z pokazaniem dokumentów potwierdzających jego tytuły!!!
Moim zdaniem to o czym piszę jest na tyle poważną sprawą, że powinien się nią zająć Polski Związek Kynologiczny, a może nawet i sąd. Na forum tym są hodowcy czyli osoby, które należą do związku i mam nadzieję, że powiadomiom odpowiednich ludzi, którzy już dalej będą wiedzieli co z tym fantem robić. Czekam na dalsze informacje z innych organizacji, ale już mam obrzydzenie do tego co odkrywam.
Mam taki pomysł, żeby Polski Związek Kynologiczny sprawdził dokumenty dotyczące tytułów wszystkich berneńczyków w Polsce. Mam nadzieję tylko, że zajmie się tym wszystkim odpowiedni organ i kolesiostwo nie zwycięży!
Jeszcze tylko chciałabym napisać, że nie jest to już tania sensacja, ale niestety międzynarodowy skandal!!! A hodowla ta zepsuła opinię wszystkim hodowcom!

Obrazek
Janina
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez kreska » 2007-07-27, 23:22

Janina napisał(a):Moim zdaniem to o czym piszę jest na tyle poważną sprawą, że powinien się nią zająć Polski Związek Kynologiczny, a może nawet i sąd. Na forum tym są hodowcy czyli osoby, które należą do związku i mam nadzieję, że powiadomiom odpowiednich ludzi, którzy już dalej będą wiedzieli co z tym fantem robić.

Janino a czemu osobiscie sie tym nie zajmiesz tylko piszesz o tym na forum :roll: :?:
Skontaktuj sie z hodowca i PZK jesli uwazasz ze ktos jest nie uczciwy i masz ku temu dowody/dokumenty bo to co zamiescilas daje wiele do zyczenia ;-).

pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez kreska » 2007-07-27, 23:40

Janina napisał(a):NAGASAKI z Deikowej Doliny NIE JEST CHAMPIONEM ROSJI!!!

a Ty nie pomylilas psow :?: czy przypadkiem nie powinnas zapytac o Junone :roll: :mrgreen:

pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez bea » 2007-07-27, 23:42

Mam prośbę do wszystkich forumowiczów,poniewaz atak na jedna z najbardziej znanych hodowczyń polskich berneńskich psów pasterskich przybrał w tej chwili wymiar prawdziwego skandalu a prowadzony jest przez osobę anonimowa PROSZE O CHWILOWE NIE PROWADZENIE DYSUSJI W TYM TEMACIE I NIE PODDAWANIE SIĘ PROWOKACJOM ZE STRONY Pani(a) J :!: Osobiście dla osób nie znajacych tematu poprosze o bezstronna wypowiedż ze strony KLUBU.Pani Teresa Deik nie dośc ,ze nie jest uczestniczka naszego forum to dodatkowo,jedzie rano na wystawe za granice..Miałam jechac razem z nia ze wzgledu min.na chorobe zostałam.Wyjechała też Agata.Ktos to próbuje wykorzystać! Zarzuty są abstrakcyjne,Ukrywając(a)y sie pod log.Janina Nowak musi kierować sie jednak wyjatkowa wręcz chorobliwa zawiścią.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Kropla Nadziei » 2007-07-28, 00:17

Szkoda słów :-/ Jestem tylko ciekawa kim jest owa Pani J widać, że rasa jest jej "bliska" :-?
Avatar użytkownika
Kropla Nadziei
 
Posty: 372
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:17
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
psy: NICEA zDD,BURBERRY Kropla Nadziei,OTI Kraina Retr.

Postprzez Kasia » 2007-07-29, 13:27

Pani Janino kolejny raz Panią informuję, ze forum nie jest "organem ściagającym".

Prosze swoje wątpliwości wyjasnić w oddpowiednim oddziale Zwiazku Kynologicznego, napisac oficjalną skargę - z całą pewnością nie odmówią Pani odpowiedzi i to pewnie w formie pisemnej.

Forum nie jest odpowiednim miejscem do oczerniania, podawania wątpiliwych informacji, tym bardziej jeśli juz kilkakrotnie została Pani poinformowana o naszym stanowisku - nie do nas nalezy wyjasnianie tego typu wątpliwości!

Osobiście sądze, ze cała sprawa jest wynikiem jakiegos niedopatrzenia i wyjaśnienie jest bardziej prozaiczne niz moze sie wydawac.

Jestem pewna, ze wynik Pani sledztwa dotrze do forumowiczów lotem błyskawicy ;-)
a ponieważ sprawa dotyczy hodowcy szanowanego w berneńskim świecie do czasu kiedy Administrator tego sobie nie zazyczy albo sprawa nie zostanie OFICJALNIE wyjasniona - zamykam temat.
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości