Radom 2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Cefreud » 2007-05-21, 15:48

błagam objaśnijcie fotki.Nr na człowiekach nic mi nie mowią bo katalogu nie mam
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Halina » 2007-05-21, 17:27

Gratulacje dla wszystkich, pogodę mieliście widzę cuuuudną. Ale chyba przy takiej pogodzie to zimnoe piwko po wystawie co.....
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Ula » 2007-05-21, 18:13

Czy ktoś móglby podpisać fotki?

No i oczywiśćie gratulacje dla wszystkich :mrgreen: Samo wytrzymanie z bernusiem w upale to wyczyn.
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Postprzez Tomek » 2007-05-21, 18:44

Na szybko w temacie fotek w kolejności od góry do dołu:
1. Bono Markowy Klan
2. Dżoker
3. B-Mol, Dżoker, Rambo,...
4. Artus Eleuteria, Cedro, Kuba Psy i My
5. Artus
6. Blue Bayron
7. Diana pod Zieloną Hałdą
8. Dżoker
9. ta sama stawka, jak w punkcie "3"
10. Artus
11. Kuba Psy i My
12. Arwena Jujki
13. Artus i Blue Bayron

Wszystkim, którzy prosili o zdjęcia obiecuję wysłać je jeszcze w dniu dzisiejszym, ale późnym wieczorem, gdy będę miał szybszy internet :-/
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bea » 2007-05-21, 18:50

Dobra ja spróbuję opisać zdjęcia.1-sze śliczny BONO markowy Klan z Aneczką. 2-gie Dżokerek,chyba ...,3 zdj młodzież psy od lewej B-MOL Eleuteria ,natępny DŻOKER z Tomkiem(teraz już wiem,że Tomek to TOMEK pozdrawiam i miło było się poznać),4zdj.kl.pośrednia psy od lewej ARTUS Eleuteria ,CEDRO Czeburaszka i KUBA Psy i My ,zdj.5 z nr.98 ARTUS Eleuteria nasz uroczy Zwycięzca.6zdj.gruba baba dusi swojego psa -to ja z moim dzielnym BAYRONEM Pieśń Drogi ,7zdj. z nr 104 DIANA pod Zieloną Hałdą/damska młodzież/8.Przesympatyczny DŻOKER ze swoją Pancią 9zdj.B-MOL i DŻOKER 10.zdj. ARTUS Eleuteria jako zwycięzcy promowany kolejnym portretem,z tego co słyszałam ,ARTUS jest nie tylko ślicznym psem ale i psimterapeutą 11.zdj KUBA Psy iMy wielki piękny futrzak w Radomiu występował jako debiutant więc jeszcze pewnie pokaże co może jak potrenuja ze swoja sympatyczna Pancią wystawianie,a Pancia powiedziała ,ze weżmie sie ostro za naukę,bo pies sędzinie bardzo się podobał,ale miała uwagi do stylu pokazu.Przedostatnie zdj .Piękana ARWENA Ered Luin,kurcze chyba idzie w babcie AUDE tym razem się jej nie poszczęściło ,bo Pani sędzina przykładała uwgę do symetrycznego umaszczenia i nie dała ZW. MŁ.choć w ogóle sunia bardzo jej sie podobała,mnie też.UFF.ostatnie zdjęcie porównanie psów z lewej Artus,z prawej ja (na chwilę przed agonią z gorąca i 40 okrążeń )udaję że wystawiam psa,a w rzeczywistości sie o niego opieram.Przepraszam jak komus nie spodobały sie moje komentarze ,ale co tam.Mnie niestety(boć to konkurencja)podobało sie bardzo wiele psów,jak to na wystawie sędzina miała swoje preferencje ,jedne psy iwystawcy lepiej wytrzymywali gorąco inni gorzej.Wyniki jak to wyniki jednych cieszą innych mniej.Mnie np.bardzo podoba się BONO z którym wygrałam i co tu powiedzieć serce w rozterce.Ja moge powiedzieć tylko ,ze z przyjemnością patrzyłam na tej malej wystawie na wiele ciekawych psów,które maja przed soba wielkie możliwośći( tu ukłon m.in w kierunku Tomka) . Ale się rozgadałam dziękuje wszystkim za gratulacje ,Jujka ,Zuzka byłam tym razem z BAYRONEM,nie BILBEM,a NIKI trzyma mnie cały czas w napięciu dzisiaj jest ;-) 62 dzień eee.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez bea » 2007-05-21, 18:53

No i bach ,tak sie rozpisałam,ze Tomek mnie wyprzedził,ale chęci miałam dobre,przepraszam za błędy,ale nie chciało mi się ich poprawiać,a właśnie wróciłam z "nadwornego piekła".Buziaki dla wszystkich kibiców.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Tomek » 2007-05-21, 21:58

Dziękuję za gratulacje, a Beacie raz jeszcze za miłe słowa na temat Dżokera. Pozytywne opinie wielu ludzi oraz ocena doskonała wlały w nas trochę pewności i pomimo początkowych oporów przed wystawianiem, jeszcze na pewno gdzieś się pojawimy.
Wyjazd uważam, więc za wyjątkowo udany, nawet pomimo niemiłosiernego słońca i problemów motoryzacyjnych w drodze powrotnej. Nie podobała mi się jedynie organizacja wystawy - za mało punktów gastronomicznych, zacienionych miejsc, toi-toi :-) oraz słaba pomoc weterynajryjna (pies kolegi złapał kleszcza, właściciel psa sam szukał lekarza przez 20 minut, a ten kleszcza usunał...samymi palcami :-/ ).
Jak dla mnie (ale ja się nie znam ;-) ) najładniejsze berneńczyki z wystawy to psy z otwartej (Bayron i Bono); jeśli Dżoker będzie tak piękny jak w/w, będę wniebowzięty.
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Zeus » 2007-05-22, 09:08

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Największe oklaski od nas dla ARTUSA Eleuteria!! Kolejne dziecko ZEUSA zdobywające podium. :-D Tata dumny ze swojego pięknego syna, tym bardziej, że niezwykle są do siebie podobni! Już jako szczeniak Artus zapowiadał się doskonale. BRAWO!!! :lol: Oby tak dalej!!! :-D
Avatar użytkownika
Zeus
 
Posty: 17
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 16:57
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez jujka » 2007-05-22, 15:52

Tomku, kleszcza samymi rękami da się naprawdę spokojnie usunąć. Pod warunkiem, że się umie. Ja nie umiem, więc ZAWSZE przy sobie mam kleszczosysarkę ;) Natomiast nie sądziłabym lekarza po tym, że użył palcy do usunięcia pasożyta ;)

Niemniej jednak powiem szczerze, organizacja wystawy była... kiepska. Żeby nie powiedzieć fatalna. Zwłaszcza parking. Psy szły na wystawę przez tą samą bramę, przez którą wjeżdżało się na parking. Brama zdezelowana, rozwalona. Parking na zielonej trawce, więc i o kleszcze nie trudno. Cena - 15 zyla :shock: Ponieważ zaparkowaliśmy sobie całkiem wygodnie obok parku, niedaleko stadionu, na samo miejsce wystawy wkraczaliśmy na piechotę... klucząc między wjeżdżającymi samochodami i ciągnąc za sobą ogłupiałego Wentyla :-?

Drzew zero, a więc i miejsc z cieniem - zero. Traf też chciał, że Wena zrobiła na środku ścieżki kupę. Obleciałam pół stadionu z kałem w papierku zanim dojrzałam śmietnik.

Faktycznie, niedociągnięcia organizacyjne spore. Ale może to dlatego, że tydzień wcześniej byliśmy w Płocku, a tam organizacja naprawdę była SUPER. Mimo, że miejsc przy ringach jak zawsze dość skąpo, to jednak zielona trawka, śmietniki co parę metrów, toiki też w przyzwoitej ilości, no i parking naprawdę ludzko przygotowany... No i do pozyskania były papierowe worki na ewentualne psie bomby. To też duży plus dla organizatora!
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ania od Berena » 2007-05-28, 09:46

Gratulacje dla forumowych :)
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości