Lublin - CWC - 10.06.2007

Moderator: Aga-2

Postprzez Wanda » 2007-06-11, 14:21

No to sie bardzo cieszę, teraz Gamma musi upolować Zw.Mł na międzynarodówce. :mrgreen:
Gratuluje wszystkim, Lapiszonkowi życze żeby tak fajnie mu szło w starszych klasach bo to juz chyba niedługo, co?
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Halina » 2007-06-12, 20:21

Jeszcze jedno zdjęcie. Niki w porównaniu na grupie :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez bea » 2007-06-13, 11:13

Dzięki za gratulacje i kciuki wszystkim życzliwym duszyczkom :-D .Chce jeszcze powiedziec pare słów o wystawie w Lublinie.Zaczne od stylu sedziowania.Podczas oceny berneńczyków lał deszcz w mniejszym lub wiekszym stopniu.Jak widac na zdjeciach sedzina nie złożyła szeleszczacej pelerynki,"zabawnie "powiewajacej na wietrze,co zdarza sie czesto innym sedziom podczas takiej pogody.Ocena psów była bardzo dokładna ,podobnie opisy.Czyli można ,chociaz wymaga to od sedziego pewnego poświecenia ,my po ocenie pupilów lecielismy do "schronu'" ;-) kiedy sedzina wychodziła na plac do nowych psów.Wiele osób wracało z ringu ze słowami jaka miła sedzina,zero stresów.Kiedy dodam ze poza ringiem było tez bardzo miło w naszym "Visperowskim"zakatku,a atmosfera nie tchneła zawiscia,to znaczy ,ze pogoda ducha nam wybitnie dopisała w Lublinie.Dzielna sędziną na naszym ringu była znana forumowiczom "stara"berneńczykara-P.Małgorzta Hałas vel Margot Tanais :-D Dla zainteresowanych ,jak wiekszosc sedziów i Ta sedzina ma swojego "KONIKA",sa nim bernusiowe kolana ,-generalnie powinny byc lepsze :lol: ; nacisk przy ocenie psa kładzie na budowe , ruch i charakter,miast umaszczenia :-) ,bo jak powiedziała cytuje-"...na nim berneńczyk nie chodzi"ja podpisuje się wszystkimi łapami pod taka gradacją wazności cech.Do plusów wystawy zaliczę tez ceny,65zł za zgłoszenie 1-go psa,60 za 2-giego+8zł za parking.Gorzej było z organizacja,brak oznaczenia nr.ringów,brak numerów lokat,ale za to wybory BOG,BIS bardzo sprawanie prowadzone,choc na ciut małym ringu,widać tłok na ostatnim zdjęciu z NITRA.Ale ogólnie mysle (pomijając wyniki własne,bo jasne ,ze mnie cieszą) wystawa na +.Jeszcze raz dziękuje wszystkim za miła berneńska atmosferę,szczególnie Visperkom,ale tez Zuzie ,Tomkowi z mama ,Gamciowym,Asi od Grace,p.Andrzejowi od Ezzy i wszystkim pozostałym ,których nie zapamietałam ;-)Buziaki dla wszystkich!
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Ania od Corteza » 2007-06-13, 12:19

Kochani, gratulacje, bardzo sie ciesze i jeszcze bardziej zaluje, ze nie moglam TAM byc, choc mielismy takie plany, coz, sila wyzsza! W przyszlym roku na mur beton sie meldujemy w Lublinie!
Glaskance dla wszystkich tricolorow!
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez MB » 2007-06-13, 12:25

Gratulujemy udanych występów :-D
Zazdrościmy spotkania Z Visperowskimi - potwierdzamy z nimi wszędzie miło :-D

Bostonku pięknie się spisałeś - pozdrowienia dla Twojej Pańci i Pana :lol:
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-06-13, 14:09

Gratulacje dla wszystkich piesiów i wystawców , a szczególne dla wybrzeżowego dziecka czyli Gammy - szczęściary :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewa z Bostonem » 2007-06-13, 15:56

Dziękujemy za gratulacje i miłe słowa. :oops:

Ale za rok to do zobaczenia w większym gronie, co to ściana wschodnia nie może mieć swoich bernusiowych spotkań.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Ewa z Bostonem
 
Posty: 419
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-08, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Ania od Corteza » 2007-06-13, 22:39

Ewa koniecznie, koniecznie, ja tam przybędę, bo ze ściany wschodniej pochodzę i strasznie mnie tam "na stare lata" ciągnie :lol:
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Margo » 2007-06-14, 08:30

Beata dzięki za miłe słowa, myślałam, że uda mi się "przemknąć" niezauważoną...
Pogoda trochę pokrzyżowała nam szyki, ale mam nadzieję, że nie byliście zawiedzeni. Starałam się być obiektywna ale nie jest to łatwe - każdy ma swojego "konika" i swój obraz idealnego berneńczyka. Dzięki, że nikt nie rzucał zgniłymi pomidorami i nie pisał protestów do organizatorów.
Zdecydowanie łatwiej jest czytać ocenę własnego psa niż oceniać psy innych :)
Margo
 
Posty: 204
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tomek » 2007-06-14, 09:36

Podając w niedzielę wyniki wystawy, zapomniałem najważniejszego. Zapomniałem podziękować :oops: . Ewie i Jej rodzinie za schronienie (wielkie dzięki), Beacie - za konstruktywną krytykę mojej osoby ;-) i ciepłe słowa o Dżokerze i wszystkim, z którymi miło spędziliśmy czas w ten brzydki pogodowo dzień.
Osobne podziękowania dla Pani Małgorzaty Hałas za szczegółowy opis mojego Dżokera i za dzielną postawę (w kontekście padającego deszczu) podczas sędziowania.

ps. Ewo, podaj mi proszę swój mail, prześlę (a przynajmniej spróbuję) zdjęcia z wystawy kwietniowej. Wcześniej przesłałem Anirysom, ale nie doszły :-|
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 132
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-19, 20:43
Lokalizacja: Lublin

E.Ś.

Postprzez E.Ś. » 2007-06-14, 15:09

Gratuluje :!:
E.Ś.
 
Posty: 258
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 14:29
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Ewa z Dżoszem » 2007-06-16, 21:35

Gratulacje dla Wszystkich Przemoczonych Uczestników i Zwycięzców, ze szczególnym uwzględnieniem Bostona

Cieszy znakomita klasa sędziowania i dobra atmosfera.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!
Avatar użytkownika
Ewa z Dżoszem
 
Posty: 406
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-12-19, 22:23
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Poker » 2007-06-18, 18:45

Jednak Margo udało śię przemknąć "niezauważonej", nie było mnie w Lublinie, a powinnam "trzepnąć" jakimś szampanem w stolik coby uczcić debiut sędziowski w Lublinie.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powodzenia !
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości