Moderator: Aga-2
BOJARYNJA-MOROSOVA vom Gelben Zwinger - suki championy
Tu chyba coś nie tak bo ta suczka 1 maja jest zgłszona w pośredniej
Halina napisał(a):BERNEŃSKI PIES PASTERSKI
Psy - szczenięta
Psy - młodzież
TEDDY BEAR DUCH WRZOSOWISK
BURBON Des Hautes Vernades IV lokata
FOREST GUMP Berneńskie Ranczo
CHUCK Tanais
Psy pośrednia
BACH ELEUTERIA - II lokata
MONTARO z Lisowskiego Wzgórza - III lokata
Michudville THRUMAN - I lokata,
LUCKY Szumiąca Knieja - IV lokata
Psy - otwarta
LOWELAS DUCH WRZOSOWISK - II lokata, dosk
KARO Szumiąca Knieja - IV lokata, dosk
CENT MALEŃSTWA - nie było
Super Food ELYSIAN GARDEN SOTEL - I lokata, dosk, CWC, NDPwR
ERVIN z Lukavskych luk - III lokata , dosk
Psy - championy
DRACOH van't Pachthof I lokata,CWC
DON VITO Duch Wrzosowisk
Suki - szczenięta
WHISPER Z DEIKOWEJ DOLINY
Suki - młodzieżBUNAWENTURA z Sowiego Zagajnika
VOGUE z Deikowej Doliny - IV lokata
GRENADA HEBENUS
ENIGMA Berneńskie Ranczo III lokata
PTYSIA Bler
TETE A TETE Duch Wrzosowisk - II lokata
LADY BANDERA
POLLY O MÓJ TY SMUTKU - I lokata Zw. Mł, NJwR,BOB
FAREWELL ANGELINA della Torre d'Ovarda
Suki pośrednia
CITA ZE ZAHRADECKYCH LUK
CORA Róża Pustyni
FOXY van't Stokerybos
AMANDA ADA Alladiner
BAJA Kujawski Czar FCI
CLEO Markowy Klan - III lokata
Suki - otwarta
BLUSIA z Orzechowej Zagrody
BAJKA z Bajkowej Doliny - III lokata, dosk
DIRKE Berneńskie Ranczo - I lokata, dosk, CWC
KORA Szumiąca Knieja - dosk, bl
ULTRA z Deikowej Doliny
FIONA Rotnak - II lokata, dosk
KONTRA Szumiąca Knieja - IV lokata, dosk
CONESSA pod Lipami
Suki - Championy
BASMA des Haute Vernades I lokata, CWC, NDSwR
BOJARYNJA-MOROSOVA vom Gelben Zwinger II lokata
Jak ktoś zna więcej szczegółów to uzupełnijcie proszę
Wanda napisał(a):Halina napisał(a):BERNEŃSKI PIES PASTERSKI
Psy - szczenięta
Psy - młodzież
TEDDY BEAR DUCH WRZOSOWISK - nie było
BURBON Des Hautes Vernades III lokata, dosk
FOREST GUMP Berneńskie Ranczo I lokata, dosk
CHUCK Tanais II lokata, dosk
Psy pośrednia
BACH ELEUTERIA - II lokata
MONTARO z Lisowskiego Wzgórza - III lokata
Michudville THRUMAN - I lokata,
LUCKY Szumiąca Knieja - IV lokata
Psy - otwarta
LOWELAS DUCH WRZOSOWISK - II lokata, dosk
KARO Szumiąca Knieja - IV lokata, dosk
CENT MALEŃSTWA - nie było
Super Food ELYSIAN GARDEN SOTEL - I lokata, dosk, CWC, NDPwR
ERVIN z Lukavskych luk - III lokata , dosk
Psy - championy
DRACOH van't Pachthof I lokata,CWC
DON VITO Duch Wrzosowisk - nie było
Suki - szczenięta
WHISPER Z DEIKOWEJ DOLINY
Suki - młodzieżBUNAWENTURA z Sowiego Zagajnika
VOGUE z Deikowej Doliny - IV lokata
GRENADA HEBENUS
ENIGMA Berneńskie Ranczo III lokata
PTYSIA Bler
TETE A TETE Duch Wrzosowisk - II lokata
LADY BANDERA
POLLY O MÓJ TY SMUTKU - I lokata Zw. Mł, NJwR,BOB
FAREWELL ANGELINA della Torre d'Ovarda
Suki pośrednia
CITA ZE ZAHRADECKYCH LUK
CORA Róża Pustyni
FOXY van't Stokerybos
AMANDA ADA Alladiner
BAJA Kujawski Czar FCI
CLEO Markowy Klan - III lokata
Suki - otwarta
BLUSIA z Orzechowej Zagrody
BAJKA z Bajkowej Doliny - III lokata, dosk
DIRKE Berneńskie Ranczo - I lokata, dosk, CWC
KORA Szumiąca Knieja - dosk, bl
ULTRA z Deikowej Doliny
FIONA Rotnak - II lokata, dosk
KONTRA Szumiąca Knieja - IV lokata, dosk
CONESSA pod Lipami
Suki - Championy
BASMA des Haute Vernades I lokata, CWC, NDSwR
BOJARYNJA-MOROSOVA vom Gelben Zwinger II lokata
Jak ktoś zna więcej szczegółów to uzupełnijcie proszę
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość