Karma orjen 269 za 13,5 kg
Kości cielęce-8 zł za 1 kg - 16 zł mc
Gotowane: mintaj 7 zł kg + 1,90 zł za kg ziemniaków + 3.99 mrożonka jarzyn= 12,89 zł -gotuję przynajmniej raz na tydzień-4 x 12,89 = 51,56
Effa oil 45 zł za 30 ml-2 butelki w mc
ser biały z tuńczykiem- 20dkg x 2 + 2 puszki tuńczyka-około 8zł x 4 w miesiącu=32zł(zapomniałam dodać)
---------------------------------------------------
= 458,56
Niektóre wydatki trudno policzyć-paróweczka jako smaczek kefirek czy maślanka, bułeczkiitp.Nie liczę też jakis ekstra witamin czy szmponu wet w którym Freud musi kąpac sie raz na tydzień.
Pytam tylko z ciekawości,bo kiedyś na forum przewijała się kwota 300 zł jako kosztu utrzymania.Mnie jak widać wychodzi znacznie wiecej, dlatego pytam.Może ja mam jakis specjalny egzemplarz
