Zimowe fotki Diegusia

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Zimowe fotki Diegusia

Postprzez aldonabak » 2013-02-05, 22:44

Troszkę to trwało, ale mamy nową porcję fotek. Mamy już skończone 9 miesięcy. Apetyt ostatnio gorszy. Najlepsze to co ludzkie. Psie tylko ciasteczka pieczone przez pańcię - takie z wątróbką. Na spacerach nieoceniony sposób na leniwca - tylko ciasteczko potrafi sprawić , że dupka podnosi się ze śnieżnej zaspy.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Ostatnio zamieniliśmy śnieg na piasek, ale też jest fajnie. Na każdym spacerze nowi koledzy i niuchanie, mizianie i zabawy.
Pańcia nie może zgrać filmików, ale jak rozgryzie to zaprezentuje. Pozdrawiamy <pies> :-D
aldonabak
 
Posty: 297
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-12-11, 20:33
psy: Berneński pasterski

Re: Zimowe fotki Diegusia

Postprzez Patison » 2013-02-05, 22:55

Nie wierzę, leżący berneńczyk? Taki leniuszek? Mój nawet na chwile nie może usiąść... większość zdjęć ma zrobionych w wyskoku bo niestety posiada jedynie dwa tryby poruszania się: biegać / skakać.

Strasznie ładny pyszczek :)
Avatar użytkownika
Patison
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-03-29, 13:12
psy: Berneński Pies Pasterski - Bazyl

Re: Zimowe fotki Diegusia

Postprzez aldonabak » 2013-02-06, 07:53

Mój jest raczej stacjonarny. My obserwujemy bioderka, bo nie jest idealnie i tylne łapki wydają się słabsze - może to jest przyczyna. In uwielbia położyć się i obserwować - łepek porusza się wtedy jak peryskop. Ale ostatnio zaczyna skakać zwłaszcza na spacerach - gdy dobiega do mnie kończy bieg skokiem, ale ja tego nie próbuję uwieczniać, bo to byłby koniec telefonu a tym bardziej aparatu. To dzieje się za szybko. <rotfl>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Czasem zastanawiam się czy ten łepek nie urwie się :lol:
aldonabak
 
Posty: 297
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-12-11, 20:33
psy: Berneński pasterski


Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości