Gdzie mieszkają Wasze psy? - proszę o poradę

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: Gdzie mieszkają Wasze psy? - proszę o poradę

Postprzez Arczi » 2015-04-23, 14:42

Czytam i czytam Wasze komentarze i nie mogę się nadziwić jakością porad. Oj nie wiem czy sprostam wysokiemu poziomowi dyskusji. Ale zostałem ciepło przyjęty i to mnie rozochociło do działania. Co do tematu to jestem przekonany, że Nutka nie chciałaby zamienić domu z ogrodem, czy raczej ogrodu z domem na ciasne 30 metrowe mieszkanko. Sunia bardzo polubiła ogród ku "rozpaczy" mamy i tylko na chwilę wpada do domu sprawdzić czy wszystko ok z rodziną.

Nutka znalazła sobie legowisko na, o rety! , krzewach płożących, do którego przytaszcza wszelkie przedmioty, zmieniające położenie. W ogrodzie nic się nie da zrobić. Stąd moja sugestia, jeśli mogę zasugerować, najpierw zbudować dom potem urządzić ogród a na końcu Berneński Pies Pasterski.

Dziękuję za uwagę.
Avatar użytkownika
Arczi
 
Posty: 36
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-10, 10:32
psy: Nutka (Umka) Berneński Pies Pasterski
Hodowla: Umka z Czar Wiosny

Re: Gdzie mieszkają Wasze psy? - proszę o poradę

Postprzez alutka » 2015-04-28, 19:02

Arczi napisał(a):... Stąd moja sugestia, jeśli mogę zasugerować, najpierw zbudować dom potem urządzić ogród a na końcu Berneński Pies Pasterski...

U nas to się odbyło w dokładnie takiej kolejności i co nieco na ten temat wiem <hahaha> w sobotę mąż podłączał pompę w ogrodzie i ustawiał nawadnianie-ile było radości z bieżącej wody na trawniku i biegania od tryskawki do tryskawki,a potem jak się jedna ulubiona bezczelnie schowała to mus było ja wykopać ;-)
Na szczęście warzywniak mam w skrzyniach-koszach więc nie da rady zadeptać i rozkopać :-D
alutka
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-01-15, 17:52
Lokalizacja: Borki k/Opola
psy: Nutka Wermapola fci

Poprzednia strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości