Nasze szczenięta

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Postprzez Cefreud » 2007-02-22, 23:49

Freud wyrwał gniazdko ze ściany i obgryzał kabel od uziemienia.Nic mu się nie stało ale w pionie nie było prądu przez 3 godziny :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Jasiunia » 2007-04-20, 18:52

Mój psiut jest mściwy.... już piszę, dlaczego tak uważam: w nocy z wtorku na środę Rico zjadł buty mojego syna, niby nic, niby to się zdarza, ale on tego nigdy wcześniej nie robił, nawet w okresie ząbkowania... w środę z przerażeniem odkryłam, że psiut nie ma białej końcówki ogona :evil: :evil: :evil: po śledztwie okazało się, że we wtorek podczas gdy ja wieczorem byłąm na wykładach, a cały dobytek pod opieką męża, mój synio pozbawił Rica białych włosów na ogonie przy pomocy nożyczek..... to mi wyjaśniło, dlaczego Rico zeżarł te buty :-?
Jasiunia
 
Posty: 121
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-10, 21:42
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Nasze szczenięta

Postprzez mysza72 » 2011-02-21, 15:58

No to nasze psisko też jakieś niemrawe w stosunku do reszty amatorów wiedzy,piwka i budowlanki...Zostały pożarte tylko para kapci moich i męża.Czyżby rósl domator? :-D
mysza72
 
Posty: 13
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-20, 22:06

Re: Nasze szczenięta

Postprzez anjucha » 2012-03-22, 13:24

Misza to straszny łobuz.
Gdy wstaje rano - godzina 5 - włącza mu się 'głupawka'. Skacze, gryzie, drapie, biega po całym domu bez większego celu, atakuje swoje zabawki, szczeka na butelki po wodzie-żeby do niego przyszły, porywa kapcie/buty i z nimi ucieka. Tak samo ma po każdym posiłku, ale wtedy dostaje kategoryczne NIE :)
mimo tego, że jest taki zopiór to jest strasznie bystry. Ma niecałe 3miesiące, a umie już komendy takie jak: siad, zostań, przywitaj się, daj głos, leżeć, nie gryź, zostaw :D a gdy dostaje jedzenie bądź wchodzi/wychodzi z nami przez drzwi to zawsze siada i czeka na zaproszenie :)
Avatar użytkownika
anjucha
 
Posty: 189
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-27, 17:33
psy: Berneński pies pasterski

Re: Nasze szczenięta

Postprzez Alicja i Spartki » 2012-03-22, 21:37

Brawo kochany malec :love:
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Poprzednia strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron