gdzie i jak śpią wasze bernki

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez bratek8888 » 2010-04-05, 18:19

bardzo ładnie :mrgreen:
Avatar użytkownika
bratek8888
 
Posty: 25
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-06, 12:14
psy: Furrora

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez Apcik » 2010-04-06, 20:07

annasm napisał(a):A mój ostatnio sypia w budzie - rano przychodzi do domu pachnący siankiem. I tylko słoma mi się pałęta po całym domu.


bo juz sie wystraszylam ze tylko moj to podworzowy buuurek :roll: a jaki zadowolony wychodzi rano i sie przeciaga :mrgreen:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez Cefreud » 2010-04-07, 11:48

a u mnie i szkot się zbernił.Uwielbiane na początku legowisko służy teraz do wycierania brody po jedzeniu bądź do ukrywania skarbów.Do spania wybiera podłogę w przedpokoju lub zawija się wokół nogi od stołu :mrgreen:
Najczęściej oboje śpią wzdłuż ściany w przedpokoju(koronny argument mojego TŻ przeciw kolejnemu psu-3 by się nie zmieścił)kołami do góry z głową wykręconą w taki sposób,ze mnie z pewnością szyja by pękła...
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez Blade » 2010-04-12, 22:38

A oto ulubiona pozycja do spania Naszego Bladzika. Nie ważne gdzie byle cztery łapcie do góry wywalić :-D :-D :-D

Obrazek
O dzieciach mówi się że jak śpią w takiej pozycji to zdrowe i szczęśliwe- mam nadzieję ze psiaki też :-) :-) :-)


Na swoim kocyku śpi jedynie w nocy-waruje pod naszą sypialnią :-) W ciągu dnia kocyk be be.
Łapki na ścianie też często lądują :!: :-D
Avatar użytkownika
Blade
 
Posty: 217
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-14, 17:05
Lokalizacja: Katowice
psy: berneńczyk Blade, Poziomka (*)

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez kar0olcia » 2010-04-23, 23:24

Nasz Karacik zasypia koło łozeczka w sypialni gdy wstaje wczesniej niz Pani lize po buzi i daje łape. W czasie dnia zasypia w swoim przedpokoju wejsciowym ma tam swoj kojec z kocykiem , gdy gotuje w kuchni wystawia łebek za dzwi jak lezy i patrzy na mnie az mu sie znudzi i usypia, czasami połozy sie na nogach gdy sie gotuje, i w zadna strone niechce sie poruszyc, jak sie zrobi krok to łapie w pyszczek papucia i kładzie głowe na nodze zeby sie nie ruszac hehe. Troszke najpierw było uciazliwe bo obiad robiłam wiele dłuzej niz zwykle bo trzeba było Karata odsuwac zeby sie poduszyc do pieca albo do lodowki.Ale na lepszego towarzysza nie mogłam trafic :-) Jest bardzo Kochaniutki :-)
Avatar użytkownika
kar0olcia
 
Posty: 133
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 18:06
psy: Bernenski pies pasterski

Re: gdzie i jak śpią wasze bernki

Postprzez misioooo » 2010-05-02, 15:49

Nasza Iris sypia tak... I Pancia jej się chyba śni :)
Obrazek
Avatar użytkownika
misioooo
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-25, 10:02
Lokalizacja: Wrocław
psy: BPP IRIS

Poprzednia strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości